آمریکایی‌هایی, آمریکا, ترامپ, ترک تابعیت, مالیات

آمریکایی‌هایی, آمریکا

شمار آمریکایی‌هایی که ترک تابعیت کرده‌اند به رقم بی سابقه‌ای رسید

12/05/2020 11:48:00 ب.ظ

شمار آمریکایی‌هایی که ترک تابعیت کرده‌اند به رقم بی سابقه‌ای رسید

12.05.2020نیویورک/ خبرگزاری آناتولیسازمان امور مالیات ایالات متحده آمریکا طی گزارشی اعلام کرد: طی سه ماه نخست سال 2020 میلادی تعداد شهروندان آمریکایی مقیم خارج که به خواست خود تابعیت این کشور را ترک کرده‌اند، به 2 هزار و 909 نفر رسیده است.براساس این گزارش، در حالی که این رقم در سه ماه اخیر سال گذشته 261 نفر بود اما در سه ماه نخست سال جاری 1015 درصد به صورت بی‌سابقه افزایش یافته است.

اعتراض به کشته شدن جورج فلوید سیاهپوست؛ خشونت‌ها همچنان ادامه دارد مادر رومینا اشرفی: شوهرم می‌گفت به رومینا یاد بده خودش را حلق آویز کند مرگ شهروند سیاه پوست؛ دانشگاه مینه‌سوتا همکاری با پلیس را کاهش می‌دهد

بر اساس داده های این سازمان سال گذشته در مجموع 2071 شهروند آمریکا تابعیت این کشور را ترک کرده بودند.- مالیات عامل اصلی ترک تابعیت آمریکاکارشناسان شرکت بمبریج که مرکز آن در نیویورک است اعلام کردند که شهروندان دو تابعیتی آمریکا که در خارج از کشور ساکن هستند٬ بخاطر افزایش مالیات ناشی از بیماری کرونا تابعیت آیالات متحده را ترک می‌کنند.

از سوی دیگر شهروندان آمریکایی که نمی‌خواهند به کشورشان بازگردند برای فراغت از مالیات تابعیت این کشور را ترک می‌کنند.بر اساس آمار رسمی 9 میلیون شهروند آمریکا مقیم خارج بوده و شهروندانی که خواهان ترک تابعیت هستند٬ باید به سفارت‌خانه‌های این کشور مراجعه کرده و 2350 دلار پرداخت کنند.

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 661 نفر رسید

شمار قربانیان کرونا در انگلستان از 32 هزار نفر فراتر رفتشمار قربانیان کرونا در انگلستان با فوت 210 مبتلا طی شبانه‌روز گذشته به 32 هزار و 65 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی چرا در مورد مبتلایان و جانباختگان در ترکیه چیزی نمی زنی؟🤣

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از 4 میلیون و 200 هزار نفر فراتر رفت

افزایش شمار مبتلایان به کرونا در ایران با بالا رفتن تعداد تست‌ها

شمار قربانیان کووید-19 در اسپانیا به 26744 تن رسیدشمار قربانیان کووید-19 در اسپانیا به 26744 تن رسید

شمار مبتلایان به کرونا در آفریقا از 63 هزار نفر گذشت