کرونا, «کووید-19», کرونا

کرونا, «کووید-19»

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 661 نفر رسید

11/05/2020 04:57:00 ب.ظ

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 661 نفر رسید

11.05.2020استانبول/ خبرگزاری آناتولیوزارت بهداشت تاجیکستان امروز شنبه اعلام کرد: با شناسایی 49 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا (کووید19) طی 24 ساعت گذشته، شمار مبتلایان به 661 نفر افزایش یافت.بر این اساس، شمار قربانیان این بیماری نیز با فوت یک تن دیگر به 21 نفر رسیده است.

وزارت خارجه: سرکوب آمریکایی‎های ستمدیده و محدویت رسانه‌ها به‌سرعت متوقف شود- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim اعتراض حساب کاربری کاخ سفید به توییتر درباره خامنه‌ای دونالد ترامپ به روابط آمریکا با سازمان جهانی بهداشت پایان داد ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 612 نفر رسید

افزایش نگران کننده شمار مبتلایان به کرونا در خوزستان | DW | 09.05.2020معاون کل وزارت بهداشت از روند صعودی آمار مبتلایان به کرونا در استان خوزستان خبر داد. رییس مجمع نمایندگان این استان نیز با اشاره به ضعف زیر ساخت‌های بهداشتی خوزستان، اوضاع دشت آزادگان، هویزه و امیدیه را نگران‌کننده خواند.

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از مرز ۴میلیون نفر گذشت🔺شمار مبتلایان به کرونا در جهان از مرز ۴میلیون نفر گذشت ⚡️بحران کرونا در جهان در حالی ادامه دارد که شمار مبتلایان به ویروس کووید ۱۹ از ۴ میلیون نفر نیز گذشت و تا کنون بیش از ۲۸۰هزار نفر نیز جان خود را بر اثر ابتلا به این بیماری از دست داده‌اند. البته 2 میلیون از این 4 میلیون متعلق به آمریکای ابرقدرت و فوق پیشرفته س که حقیقتاً تحت مدیریت ترامپ به تر تر افتاده.

شمار مبتلایان کرونا در کشور از ۱۰۷ هزار نفر گذشت / ۵۱ تن دیگر جان باختندمجموع مبتلایان کووید۱۹ در کشور به ۱۰۷ هزار نفر رسید *تعداد مبتلایان جدید: ۱۳۹۹ نفر *تعداد فوت شدگان جدید: ۵۱ نفر *تعداد کل مبتلایان: ۱۰۷۶۰۳ نفر *تعداد بهبود یافتگانِ ترخیص شده: ۸۶۱۴۳ نفر *تعداد فوت شدگان: ۶۶۴۰ نفر چیزی نیست من خودم جزو اینا بودم روحشان شاد🙏

شمار مبتلایان به کرونا در آفریقا از 63 هزار نفر گذشت

افزایش شمار مبتلایان به کرونا در ایران با بالا رفتن تعداد تست‌ها