شمار مبتلایان به کرونا در آفریقا از 63 هزار نفر گذشت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

شمار مبتلایان به کووید-19 در سراسر قاره آفریقا از مرز 63 هزار نفر فراتر رفت و 2290 نفر نیز تاکنون بر اثر این بیماری جان باخته‌اند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مرکز پیشگیری و کنترل بیماری‌های آفریقا اعلام کرد که شمار مبتلایان به ویروس جدید کرونا (کووید-19) در این قاره به 63 هزار و 325 نفر افزایش یافته است.

براساس اعلام این مرکز٬ شمار قربانیان این بیماری نیز به 2290 نفر رسیده و تاکنون 21 هزار و 821 بیمار کرونایی نیز بهبود یافته‌اند. شمار افرادی که به دلیل کووید-19 جان باخته‌اند٬ در مصر به 525 نفر، در الجزایر به 502 نفر، در مراکش به 188 نفر، در آفریقای جنوبی به 194 نفر، در نیجریه به 143 نفر و در کامرون به 114 نفر رسیده است.

آفریقای جنوبی، مصر، مراکش، الجزایر، غنا ، نیجریه و کامرون به ترتیب هفت کشور دارای بیشترین آمار مبتلایان به کووید-19 در قاره آفریقا اعلام شده‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 612 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

افزایش نگران کننده شمار مبتلایان به کرونا در خوزستان | DW | 09.05.2020معاون کل وزارت بهداشت از روند صعودی آمار مبتلایان به کرونا در استان خوزستان خبر داد. رییس مجمع نمایندگان این استان نیز با اشاره به ضعف زیر ساخت‌های بهداشتی خوزستان، اوضاع دشت آزادگان، هویزه و امیدیه را نگران‌کننده خواند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از مرز ۴میلیون نفر گذشت🔺شمار مبتلایان به کرونا در جهان از مرز ۴میلیون نفر گذشت ⚡️بحران کرونا در جهان در حالی ادامه دارد که شمار مبتلایان به ویروس کووید ۱۹ از ۴ میلیون نفر نیز گذشت و تا کنون بیش از ۲۸۰هزار نفر نیز جان خود را بر اثر ابتلا به این بیماری از دست داده‌اند. البته 2 میلیون از این 4 میلیون متعلق به آمریکای ابرقدرت و فوق پیشرفته س که حقیقتاً تحت مدیریت ترامپ به تر تر افتاده.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان کرونا در کشور از ۱۰۷ هزار نفر گذشت / ۵۱ تن دیگر جان باختندمجموع مبتلایان کووید۱۹ در کشور به ۱۰۷ هزار نفر رسید *تعداد مبتلایان جدید: ۱۳۹۹ نفر *تعداد فوت شدگان جدید: ۵۱ نفر *تعداد کل مبتلایان: ۱۰۷۶۰۳ نفر *تعداد بهبود یافتگانِ ترخیص شده: ۸۶۱۴۳ نفر *تعداد فوت شدگان: ۶۶۴۰ نفر چیزی نیست من خودم جزو اینا بودم روحشان شاد🙏
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در افغانستان به 115 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در ایران به 6589 تن رسیدشمار قربانیان کرونا در ایران به 6589 تن رسید 📌ایران: موارد ابتلا به کرونا با افزایش 1529 نفری طی یک روز گذشته به 106 هزار و 220 تن رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »