شمار مبتلایان به کرونا در آفریقا از 63 هزار نفر گذشت

11/05/2020 12:16:00 ب.ظ

کرونا, آفریقا

شمار مبتلایان به کرونا در آفریقا از 63 هزار نفر گذشت

11.05.2020استانبول/ خبرگزاری آناتولیمرکز پیشگیری و کنترل بیماری‌های آفریقا اعلام کرد که شمار مبتلایان به ویروس جدید کرونا (کووید-19) در این قاره به 63 هزار و 325 نفر افزایش یافته است.براساس اعلام این مرکز٬ شمار قربانیان این بیماری نیز به 2290 نفر رسیده و تاکنون 21 هزار و 821 بیمار کرونایی نیز بهبود یافته‌اند.

شمار افرادی که به دلیل کووید-19 جان باخته‌اند٬ در مصر به 525 نفر، در الجزایر به 502 نفر، در مراکش به 188 نفر، در آفریقای جنوبی به 194 نفر، در نیجریه به 143 نفر و در کامرون به 114 نفر رسیده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: '‌‌ این ویدیو از اعتراضات امشب ۴ مهر از منطقه نارمک تهران به دست بی‌بی‌سی رسیده است. معترضان در منطقه نارمک تهران شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر می‌دهند.'‎

‎BBC NEWS فارسی‎ shared a post on Instagram: '‎‌‌ این ویدیو از اعتراضات امشب ۴ مهر از منطقه نارمک تهران به دست بی‌بی‌سی رسیده است. معترضان در منطقه نارمک تهران شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر می‌دهند.‎'. Follow their account to see 66534 posts. ادامه مطلب >>

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 612 نفر رسید

افزایش نگران کننده شمار مبتلایان به کرونا در خوزستان | DW | 09.05.2020معاون کل وزارت بهداشت از روند صعودی آمار مبتلایان به کرونا در استان خوزستان خبر داد. رییس مجمع نمایندگان این استان نیز با اشاره به ضعف زیر ساخت‌های بهداشتی خوزستان، اوضاع دشت آزادگان، هویزه و امیدیه را نگران‌کننده خواند.

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از مرز ۴میلیون نفر گذشت🔺شمار مبتلایان به کرونا در جهان از مرز ۴میلیون نفر گذشت ⚡️بحران کرونا در جهان در حالی ادامه دارد که شمار مبتلایان به ویروس کووید ۱۹ از ۴ میلیون نفر نیز گذشت و تا کنون بیش از ۲۸۰هزار نفر نیز جان خود را بر اثر ابتلا به این بیماری از دست داده‌اند. البته 2 میلیون از این 4 میلیون متعلق به آمریکای ابرقدرت و فوق پیشرفته س که حقیقتاً تحت مدیریت ترامپ به تر تر افتاده.

شمار مبتلایان کرونا در کشور از ۱۰۷ هزار نفر گذشت / ۵۱ تن دیگر جان باختندمجموع مبتلایان کووید۱۹ در کشور به ۱۰۷ هزار نفر رسید *تعداد مبتلایان جدید: ۱۳۹۹ نفر *تعداد فوت شدگان جدید: ۵۱ نفر *تعداد کل مبتلایان : ۱۰۷۶۰۳ نفر *تعداد بهبود یافتگانِ ترخیص شده: ۸۶۱۴۳ نفر *تعداد فوت شدگان: ۶۶۴۰ نفر چیزی نیست من خودم جزو اینا بودم روحشان شاد🙏

شمار قربانیان کرونا در افغانستان به 115 نفر رسید

شمار قربانیان کرونا در ایران به 6589 تن رسیدشمار قربانیان کرونا در ایران به 6589 تن رسید 📌ایران: موارد ابتلا به کرونا با افزایش 1529 نفری طی یک روز گذشته به 106 هزار و 220 تن رسید

شمار مبتلایان به کووید-19 در سراسر قاره آفریقا از مرز 63 هزار نفر فراتر رفت و 2290 نفر نیز تاکنون بر اثر این بیماری جان باخته‌اند.شمار مبتلایان به کووید-19 در تاجیکستان به 612 تن و تعداد قربانیان این بیماری نیز به 20 نفر افزایش یافت.ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت، روز شنبه ۲۰ اردیبهشت (نهم ماه مه) با ابراز نگرانی از افزایش شدید ابتلا به کرونا در خوزستان گفت که روند شیوع در این استان صعودی است و همزمان از مردم خوزستان خواست که به فاصله‌گذاری اجتماعی توجه بیشتری کنند.بحران کرونا در جهان در حالی ادامه دارد که شمار مبتلایان به ویروس کووید ۱۹ از ۴ میلیون نفر نیز گذشت و تا کنون بیش از ۲۸۰هزار نفر نیز جان خود را بر اثر ابتلا به این بیماری از دست داده‌اند.

11.05.05.2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی مرکز پیشگیری و کنترل بیماری‌های آفریقا اعلام کرد که شمار مبتلایان به ویروس جدید کرونا (کووید-19) در این قاره به 63 هزار و 325 نفر افزایش یافته است.» دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید به رغم افزایش مجدد مبتلایان به کووید ۱۹ از روز جمعه ۱۹ اردیبهشت (هشتم مه) برگزاری نماز جمعه در برخی شهرهای ۲۳ استان ایران دوباره آزاد شده است. براساس اعلام این مرکز٬ شمار قربانیان این بیماری نیز به 2290 نفر رسیده و تاکنون 21 هزار و 821 بیمار کرونایی نیز بهبود یافته‌اند. بر این اساس، شمار قربانیان این بیماری نیز با فوت 6 تن دیگر به 20 نفر رسیده است. شمار افرادی که به دلیل کووید-19 جان باخته‌اند٬ در مصر به 525 نفر، در الجزایر به 502 نفر، در مراکش به 188 نفر، در آفریقای جنوبی به 194 نفر، در نیجریه به 143 نفر و در کامرون به 114 نفر رسیده است. در کره جنوبی، مقامات این کشور از افزایش مجدد شمار مبتلایان به کرونا خبر دادند.

آفریقای جنوبی، مصر، مراکش، الجزایر، غنا ، نیجریه و کامرون به ترتیب هفت کشور دارای بیشترین آمار مبتلایان به کووید-19 در قاره آفریقا اعلام شده‌اند.. ضعف زیرساخت‌های بهداشتی خوزستان رییس مجمع نمایندگان استان خوزستان نیز وضعیت این استان را از نظر شیوع ویروس کرونا قرمز خواند و گفت که در مناطقی مانند دشت آزادگان، هویزه و امیدیه اوضاع نگران کننده است. .