شاهزاده محمد بن سلمان: روابط ما با بحرین عمیق و مستحکم است

04/10/1399 09:16:00 ب.ظ

شاهزاده محمد بن سلمان: روابط ما با بحرین عمیق و مستحکم است العربية

شاهزاده محمد بن سلمان بن عبدالعزیز ولی‌عهد سعودی 24 دسامبر 2020 تاکید کرد که روابط میان دو کشور به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی (واس) شاهزاده محمد بن سلمان بن عبدالعزیز ولی‌عهد، نایب رئیس شورای وزیران و وزیر دفاع سعودی طی انعقاد جلسه شورای هماهنگی سعودی- بحرینی که امروز پنجشنبه برگزار شد به هماهنگی‌های میان دو کشور برای رویارویی با چالش‌هایی که...

به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی (واس) شاهزاده محمد بن سلمان بن عبدالعزیز ولی‌عهد، نایب رئیس شورای وزیران و وزیر دفاع سعودی طی انعقاد جلسه شورای هماهنگی سعودی- بحرینی که امروز پنجشنبه برگزار شد به هماهنگی‌های میان دو کشور برای رویارویی با چالش‌هایی که منطقه با آن مواجه است، اشاره کرد.

محمد بن سلمان همچنین تاکید کرد که سعودی و بحرین برای محافظت از منافع، امنیت و ثبات دو کشور تلاش می‌کنند. او در سخنرانی‌اش در اولین نشست شورای هماهنگی دو کشور گفت که رهنمودهای به جا سران دو کشور به تحقق نتایج ثمربخشی در تمام زمینه‌ها انجامیده است.

ولی‌عهد سعودی همچنین در ارتباط با هماهنگی‌های نزدیک میان دو کشور درباره مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی برای مقابله با چالش‌هایی که منطقه با آن مواجه است و همچنین ضرورت محافظت از منافع، امنیت و ثبات دو کشور ابراز خشنودی کرد. headtopics.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

تماس تلفنی تمیم بن حمد امیر قطر با محمد بن سلمان ولی‌عهد سعودیتماس تلفنی تمیم بن حمد امیر قطر با ولی‌عهد سعودی* شیخ تمیم امیر قطر یکشنبه 28 فوریه در تماس تلفنی با محمد بن سلمان ولی‌عهد سعودی بر حمایت دوحه از هر آنچه امنیت، ثبات و حاکمیت سعودی را تقویت کند، تاکید کرد. .

شاهزاده محمد بن سلمان: تا سال 2030 هفت تریلیون دلار به اقتصاد سعودی تزریق می‌کنیمشاهزاده محمد بن سلمان، ولی‌عهد پادشاهی عربی سعودی، روز سه‌شنبه 30 مارس 2021 برنامه تقویت همکاری با و در ایران مردم حتی توان خرید پوست مرغ را هم ندارند

ویدیو؛ اظهارات شاهزاده محمد بن سلمان درباره مشکل روابط با ایرانشاهزاده محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی، درباره روابط با ایران و چالش‌های آن، در گفتگوی تلویزیونی خود در اولین ساعت بامداد چهارشنبه 28 آوریل 2021، که هم‌زمان الان دیگه هر کس اسم ایران را میاورد باید مشخص کند منظور از ایران چیست ، چون در یک طرف ایران و مردم ایران هستند و در طرف دیگر کلیت نظام اشغالگر و وحشی و حکومت اخوندی است که نه ایران و نه مردم ایران را نمایندگی میکنند، هر کس بخواهد با اشغالگران و قاتلان مردم ایران مماشات کنند بداند چه شاهی!! شاه و شاهنشاهی ایرانی ست. خلیفه و خلیفه گری یا سلطان و سلطانزاده صحیح است برای عربها و عرب زادگان، که هیچ ایرادی هم ندارد و خوب هم هست. عربستان و عربها بهتر است در آینده پادشاهی ایران گزینه همسایه و برادری دائمی را بپذیرند و فکر دیگر یعنی پایان خاورمیانه!

تاکید شاهزاده محمد بن سلمان بر حمایت سعودی از کشور و مردم یمنولی‌عهد پادشاهی عربی سعودی، روز سه‌شنبه 30 مارس 2021، در تماسی تلفنی با رئیس جمهوری یمن، بر ایستادن

محمد بن سلمان: حجم صندوق سرمایه‌گذاری سعودی تا سال 2025 به 4 تریلیون ریال می‌رسدشاهزاده محمد بن سلمان ولی عهد پادشاهی عربی سعودی در مراسم اعلام برنامه پنج ساله دوم استراتژی صندوق پاتا پاخیل عربستان سعودی ببخشید شما بازی را رسمی و جهانی باختن در خاطر که قانون اسلام تان همه اش دروغ است. ببخشید خاک افغانستان و خاک آلمان ما شکست داديم عربستان سعودی را با خداوند ساختگی اش با قرآن کیری اش با جهنم بهشت اش. از این قرار است که ما اسلام دروغین را از ریشه شکست داديم. جمع کو دیگه زودتر بابا خجالت بکشید فریب کار ها بی عقل.