شاهد آرامش نسبی در قم از لحاظ ورودی به بیمارستان‌ها هستیم/ ضرورت همکاری شهروندان برای جلوگیری از موج دوم شیوع کرونا/ نظارت بر ورودی‌ها با کمک ارتش

02/01/1399 02:53 ب.ظ

استاندار قم در گفت وگو با ایلنا: شاهد آرامش نسبی در قم از لحاظ ورودی به بیمارستان‌ها هستیم/ ضرورت همکاری شهروندان برای جلوگیری از موج دوم شیوع کرونا/ نظارت بر ورودی‌ها با کمک ارتش

استاندار قم با اشاره به تعطیلی اصناف در دو هفته ی نخست سال جاری بر ضرورت همکاری شهروندان برای جلوگیری از موج دوم شیوع کرونا در قم تاکید کرد. استاندار قم با بیان اینکه خوشبختانه شاهد آرامش نسبی به جهت ورودی به بیمارستان ها هستیم ادامه داد: با این وجود تعداد بیماران بدحال ما هنوز کم نیست.

سرمست بیان کرد: ستاد بحران استان قم تلاش شبانه روزی داشته تا در مسیر کاهش تلفات ناشی از این بیماری گام بردارد.

مقام عالی دولت در استان قم در ادامه با قدردانی از خیرین و مردم به جهت پشتیبانی از کادر درمانی و اقشار آسیب دیده از این بیماری خاطرنشان کرد: از مراجع عظام و مدیریت حوزه های علمیه نیز به دلیل حمایت‌شان از ستادمقابله با کرونا سپاسگزاریم.

استاندار قم با اشاره به بیانیه صادره از سوی اصناف مبنی بر تعطیلی صنوف غیر ضروری و تقدیر از این اقدام اصناف، گفت: از مردم تقاضا داریم از ترددهای غیرضرور در سطح شهر خودداری کنند. وی طرح بسیج ملی مقابله با کرونا را نیز مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: تلاش می کنیم تا در طول ۱۴ روز عید، زنجیره انتقال بیماری را به حداقل رسانده و ورودی بیمارستان ها را کاهش دهیم. headtopics.com

سرمست ضمن تاکید بر تفکیک افراد متقاضی پایش سلامت و افراد مشکوک و بدحال کرونا گفت : در این راستا ۳۰ پایگاه ارتش و ۹ پایگاه دانشگاه علوم پزشکی برای پایش سلامت شهروندان دایر خواهند شد.

ادامه مطلب:
ilnanews »

بیش از 2 هزار تن از دارندگان علائم ابتلا به کرونا در ایران سفر کرده‌اند

دو تن از نیروهای ترکیه در ادلب به شهادت رسیدندوزارت دفاع ترکیه: بر اثر حمله راکتی گروه‌های افراطی به مقر نیروهای‌ کشورمان در منطقه کاهش تنش ادلب 2 نفر از آنها شهید و یک تن دیگر زخمی شد.

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا از مرز ۱۳ هزار نفر گذشتمقام‌های آمریکا اعلام کردند که شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور از مرز ۱۳ هزار نفر گذشت.

نماینده ویژه پرزیدنت ترامپ در امور گروگان‌ها از آزادی مایکل وایت در ایران استقبال کرد🔺نماینده ویژه پرزیدنت ترامپ در امور گروگان‌ها از آزادی مایکل_وایت در ایران استقبال کرد ⚡️نماینده ویژه رئیس جمهوری آمریکا در امور گروگان‌ها روز پنجشنبه ۲۹ اسفند از آزادی مایکل وایت، شهروند آمریکایی که در ایران زندانی شده، ابراز خرسندی کرد. آمریکایی هایی تو ایران زندانی میشن گروگان هستند اما ایرانی‌هایی که تو آمریکا زندانی میشن عوامل سپاه! ضمنا آمریکا با گروگان گرفتن ۸۰ میلیون نفر بخاطر عقده گشایی انتخاباتی یک انسان خرفت بزرگترین گروگانگیر هست. گروگانها یا جاسوسهای سیا در پوشس توریست عید بر همگی شماها تبریک .

کرونا در جهان؛ شمار مبتلایان در قاره اروپا از ۱۰۰ هزار نفر فراتر رفتآنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد روز پنجشنبه هشدار داد که شیوع ویروس جدید کرونا در صورت عدم همبستگی جهانی می‌تواند به مرگ «میلیون‌ها نفر» منجر شود.

دو دیپلمات ایرانی در کابل به دلایل فعالیت استخباراتی و عضویت در سپاه اخراج شدندشبکه خبری طلوع نیوز پنج شنبه 19 مارس 2020 به اطلاعاتی دست یافت و نوشت، دو دیپلمات ایرانی در کابل