شمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا از مرز ۱۳ هزار نفر گذشت

20/03/2020 03:23:00 ب.ظ

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا از مرز ۱۳ هزار نفر گذشت

کرونا در آمریکا

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا از مرز ۱۳ هزار نفر گذشت

مقام‌های آمریکا اعلام کردند که شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور از مرز ۱۳ هزار نفر گذشت.

در همین حال، ۱۳۹ نفر دیگر در آمریکا بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده‌اند و به این ترتیب شمار کل قربانیان به ۱۸۹ نفر رسید.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

دیدگاه: بمباران اقلیم کردستان توسط جمهوری اسلامی گفت‌وگو با عبدالله مهتدی

حمله نظامی جمهوری اسلامی به اقلیم کردستان و بمباران آن مناطق زمانی انجام شده است که ایرانیان فراگیرترین اعتراضات مردمی تاریخشان را رقم می‌زنند. این حملات تا بعدازظهر امروز دست کم ۱۷ کشته برجا گذاشته ا ادامه مطلب >>

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در اسرائیل به 705 نفر رسید

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در افغانستان به 24 تن رسیدوزارت بهداشت عمومی افغانستان اعلام کرد که با ثبت دو مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در ولایت هرات، آمار مبتلایان به این بیماری به 24 نفر رسیده است. - خبرگزاری آناتولی

کرونا در جهان؛ شمار مبتلایان در قاره اروپا از ۱۰۰ هزار نفر فراتر رفتآنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد روز پنجشنبه هشدار داد که شیوع ویروس جدید کرونا در صورت عدم همبستگی جهانی می‌تواند به مرگ «میلیون‌ها نفر» منجر شود.

خبرگزاری فرانسه: شمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان از مرز 200 هزار نفر گذشت- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimبر اساس آمارهای رسمی اعلام شده از سوی دولت‌ها، شمار مبتلایان به ویروس کرونا در اقصی نقاط جهان اکنون به بیش از 200 هزار نفر رسیده است.

شمار قربانیان کرونا در اسپانیا به 767 نفر رسید

شمار قربانیان کرونا در ترکیه به 3 نفر رسیدوزیر بهداشت ترکیه: با فوت ژنرال بازنشسته آیتاچ یالمان بر اثر کرونا، شمار قربانیان این بیماری در کشورمان به 3 نفر رسید

به گزارش ایلنا به نقل از ان‌بی‌سی نیوز، مقام‌های پزشکی آمریکا اعلام کردند که شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به ۱۳ هزار و ۱۵۹ نفر رسیده است.وزارت بهداشت اسرائیل اعلام کرد که با ثبت 28 مورد جدید آلودگی به ویروس کرونا شمار افراد مبتلا در این کشور به 705 نفر افزایش یافته است.وزارت بهداشت عمومی افغانستان اعلام کرد که با ثبت دو مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در ولایت هرات، آمار مبتلایان به این بیماری به 24 نفر رسیده است.به گزارش ایسنا، سخنان دبیرکل سازمان ملل متحد در حالی بیان می‌شود که تبعات سنگین «همه گیری» بیماری «کووید- ۱۹» از هم اکنون بر اقتصاد دنیا سایه انداخته و میلیون‌ها فرصت شغلی را با خطر نابودی روبرو کرده است.

در همین حال، ۱۳۹ نفر دیگر در آمریکا بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده‌اند و به این ترتیب شمار کل قربانیان به ۱۸۹ نفر رسید. لینک کوتاه .03.