کرونا در آمریکا

کرونا در آمریکا

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا از مرز ۱۳ هزار نفر گذشت

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا از مرز ۱۳ هزار نفر گذشت

20/03/2020 03:23:00 ب.ظ

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا از مرز ۱۳ هزار نفر گذشت

مقام‌های آمریکا اعلام کردند که شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور از مرز ۱۳ هزار نفر گذشت.

در همین حال، ۱۳۹ نفر دیگر در آمریکا بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده‌اند و به این ترتیب شمار کل قربانیان به ۱۸۹ نفر رسید. ادامه مطلب: ILNA/خبرگزاری ایلنا »

«قهرمان» اصغر فرهادی در مسیر نخل طلا

«قهرمان» تازه‌ترین فیلم سینمایی ساخته شده به کارگردانی اصغر فرهادی، به تازگی در بخش رقابتی هفتاد و چهارمین جشنواره فیلم کن به نمایش گذاشته شد. امید می‌رود که «قهرمان» یکی از نامزدهای جدی برای دریافت جایزه نخل طلا باشد.

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در اسرائیل به 705 نفر رسید

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در افغانستان به 24 تن رسیدوزارت بهداشت عمومی افغانستان اعلام کرد که با ثبت دو مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در ولایت هرات، آمار مبتلایان به این بیماری به 24 نفر رسیده است. - خبرگزاری آناتولی

کرونا در جهان؛ شمار مبتلایان در قاره اروپا از ۱۰۰ هزار نفر فراتر رفتآنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد روز پنجشنبه هشدار داد که شیوع ویروس جدید کرونا در صورت عدم همبستگی جهانی می‌تواند به مرگ «میلیون‌ها نفر» منجر شود.

خبرگزاری فرانسه: شمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان از مرز 200 هزار نفر گذشت- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimبر اساس آمارهای رسمی اعلام شده از سوی دولت‌ها، شمار مبتلایان به ویروس کرونا در اقصی نقاط جهان اکنون به بیش از 200 هزار نفر رسیده است.

شمار قربانیان کرونا در اسپانیا به 767 نفر رسید

شمار قربانیان کرونا در ترکیه به 3 نفر رسیدوزیر بهداشت ترکیه: با فوت ژنرال بازنشسته آیتاچ یالمان بر اثر کرونا، شمار قربانیان این بیماری در کشورمان به 3 نفر رسید