سیدنی با تهدید 'فاجعه‌بار' آتش‌سوزی طبیعی روبروست

20/08/1398 02:50 ق.ظ

مقام های استرالیایی نسبت به تهدید بالقوه 'فاجعه‌باری' که آتش‌سوزی‌های طبیعی متوجه نواحی اطراف سیدنی، بزرگترین شهر این کشور، می کند هشدار داده اند. روز یکشنبه همچنان بیش از ۱۰۰ مورد آتش سوزی طبیعی در دو ایالت نیو سات ولز و کوئینزلند جریان داشت.

این لینک‌ها خارج از بی‌بی‌سی است و در یک پنجره جدید باز می‌شودهزاران نفر مجبور به ترک خانه هایشان شده اند - عکس مربوط به ۸ نوامبر در هرینگتون واقع در شمال سیدنیمقام های استرالیایی نسبت به تهدید بالقوه"فاجعه‌باری" که آتش‌سوزی‌های طبیعی متوجه نواحی اطراف سیدنی، بزرگترین شهر این کشور، می کند هشدار داده اند.

مقام های استرالیایی نسبت به تهدید بالقوه"فاجعه‌باری" که آتش‌سوزی‌های طبیعی متوجه نواحی اطراف سیدنی، بزرگترین شهر این کشور، می کند هشدار داده اند. به ساکنان محلات آسیب‌پذیر هشدار داده شد این نواحی را ترک کنند و در مراکز خرید پناه بگیرند.

در آتش سوزی روزهای اخیر در استرالیا دست کم سه نفر جان خود را از دست داده اند و هزاران نفر خانه هایشان را ترک کرده اند. روز یکشنبه همچنان بیش از ۱۰۰ مورد آتش سوزی طبیعی در دو ایالت نیو سات ولز و کوئینزلند جریان داشت.

اسکات موریسون نخست وزیر استرالیا در جریان یک کنفرانس خبری - که با اعتراض یک فعال محیط زیستی روبرو شد - از پاسخ گفتن به این سوال که آیا تغییرات اقلیمی به این آتش سوزی ها دامن زده خودداری کرد. او گفت:"امروز من فقط به کسانی فکر می کنم که زندگی و خانواده خود را از دست داده اند." headtopics.com

مقام های آتش نشانی در نیو سات ولز برای اولین بار در ده سال اخیر، از زمانی که سیستم هشدار راه اندازی شد، بالاترین زنگ خطر را به صدا در آورده اند.

ادامه مطلب:
bbcpersian »

معترضان عراقی به 'حبس ابد' تهدید شدند

عبدالمهدی 'خرابکاران' را به مجازات‌هایی تا حبس ابد تهدید کردعبدالمهدی 'خرابکاران' را به مجازات‌هایی تا حبس ابد تهدید کرد نخست وزیر عراق کسانی را که آنها را 'خرابکار' خواند به اعمال مجازات‌های سخت و قطعی تا حد ۲۰ سال زندان تهدید کرد. مزدور قاتل

چه کسی کاوه آفاق را تهدید به مرگ کرد؟ / حامد بهداد می‌توانست یکی از خواننده‌های بزرگ ایران باشد/ اولویتم هنر است حتی اگر گلدوزی باشدکاوه آفاق با اعلام این خبر که برای یک سریال شبکه سه قرارداد بسته‌ام، افزود: ساز تخصصی‌ام گیتار است. ۲۰ سال از اینکه ساز می‌زنم و موسیقی کار می‌کنم و پیش استاد می‌روم می‌گذرد اما هنوز همچنان روزی چند ساعت تمرین می‌کنم.

شجاعیان: استراماچونی با پیامک به من انگیزه می‌دهد / امیدوارم با قهرمانی هواداران را شاد کنیمهافبک استقلال پیش از عمل جراحی امروز از حمایت هواداران، بازیکنان و اعضای کادرفنی این تیم تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد که بتواند قهرمانی استقلال را در پایان فصل مشاهده کند.

تا اسم رفراندوم می‌آید، می‌گویند ما هر سال انتخابات داریم/ تنها راه برون‌رفت از مشکلات موجود، همه‌پرسی استسومین نشست همایش ظرفیت‌های توسعه در قانون اساسی با رویکرد توسعه حقوقی با موضوع همه‌پرسی در بنیان قانون اساسی برگزار شد. چرا یکی اینو با رؤساش نمی‌گیره خفه‌ش کنه؟؟؟؟؟ به توپ بستن مجلس موضوع خوبی برای رفراندوم است ۰۰۰ خفه بمیر

انتقاد روحانی از قوه قضاییه بر سر مبارزه « با فسادهای میلیارد دلاری»«از قوه قضاییه می‌خواهم حالا که با فسادهای میلیونی و میلیارد تومانی برخورد می‌کند، مبارزه با فساد میلیارد دلاری را نیز برای مردم توضیح دهند.» دعوای طلبگی شروع نشه صلوااات ... ! دخالت رئیس قوه مجریه شیعی‌ها در امور قوه قضائیه؛ شیعی‌ها مبارزه با فسادمالی را به بحث خیابانی تبدیل می کنند تا اصل مطلب یعنی فساد سازمان یافتة‌ دستگاه حکومتی را لوث کنند. روحانی موتچکریم .

این لینک‌ها خارج از بی‌بی‌سی است و در یک پنجره جدید باز می‌شودهزاران نفر مجبور به ترک خانه هایشان شده اند - عکس مربوط به ۸ نوامبر در هرینگتون واقع در شمال سیدنی

مقام های استرالیایی نسبت به تهدید بالقوه"فاجعه‌باری" که آتش‌سوزی‌های طبیعی متوجه نواحی اطراف سیدنی، بزرگترین شهر این کشور، می کند هشدار داده اند.

به ساکنان محلات آسیب‌پذیر هشدار داده شد این نواحی را ترک کنند و در مراکز خرید پناه بگیرند.

در آتش سوزی روزهای اخیر در استرالیا دست کم سه نفر جان خود را از دست داده اند و هزاران نفر خانه هایشان را ترک کرده اند.

روز یکشنبه همچنان بیش از ۱۰۰ مورد آتش سوزی طبیعی در دو ایالت نیو سات ولز و کوئینزلند جریان داشت.

اسکات موریسون نخست وزیر استرالیا در جریان یک کنفرانس خبری - که با اعتراض یک فعال محیط زیستی روبرو شد - از پاسخ گفتن به این سوال که آیا تغییرات اقلیمی به این آتش سوزی ها دامن زده خودداری کرد.

او گفت:"امروز من فقط به کسانی فکر می کنم که زندگی و خانواده خود را از دست داده اند."

مقام های آتش نشانی در نیو سات ولز برای اولین بار در ده سال اخیر، از زمانی که سیستم هشدار راه اندازی شد، بالاترین زنگ خطر را به صدا در آورده اند.

هشدار با درجه"فاجعه‌بار" در سراسر کلان شهر سیدنی، پرجمعیت ترین منطقه استرالیا با مساحتی معادل ۱۲ هزار کیلومتر مربع، برقرار است.