سناتور آمریکایی مبتلا به ویروس کرونا پس از بهبودی به عرصه پزشکی بازگشت

20/01/1399 04:23 ب.ظ

سناتور آمریکایی مبتلا به ویروس_کرونا پس از بهبودی به عرصه پزشکی بازگشت رئیس بیمارستانی که سناتور پال در آن جا داوطلب شده در بیانیه‌ای گفته که حضور او باعث تقویت روحیه بیماران و کادر درمانی شده است.

رند پال، نماینده ایالت کنتاکی‌ در سنای آمریکا که دو هفته پیش به بیماری «کووید-۱۹» مبتلا شده بود، پس از اعلام نتیجه منفی تست خود در بیمارستانی محلی داوطلب شده است تا به کادر درمانی کمک کند. او با انتشار یک توئیت از کسانی که برایش آرزوی بهبودی کرده اند، تشکر کرده است. رئیس بیمارستانی که سناتور پال در آن جا داوطلب شده در بیانیه‌ای گفته که حضور او باعث تقویت روحیه بیماران و کادر درمانی شده است.

این سناتور ۵۷ ساله، در روز بیست‌ودوم ماه مارس و پس از اعلام نتیجه مثبت تست کرونا، خود را قرنطینه کرد. او هنگام آزمایش هیچ علائمی از بیماری نداشت؛ ولی از آنجایی که زیاد سفر می‌کند و جزو گروه آسیب‌پذیر به ویروس محسوب می‌شود، آزمایش داد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

مصی:چندبار صیغه شده اید؟ غیر از خیانت به زن فراهانی بیشتر هم بوده؟ طفل نامشروعی که باردار شدید چه شد؟ شما چطور در ایران محجبه بوده و هیچ خطر نکردید؟ ولی در خارج از کشور دختران مردم را به کشف حجاب و زندان رفتن دعوت میکنید؟ .! فیلم و دوربین ساده لوحان، درآمد و کاسبی کلاشان!

آیا ابتلای مجدد به کرونا پس از بهبودی ممکن است؟آیا ابتلای مجدد به کرونا پس از بهبودی ممکن است؟ یک فوق تخصص ریه: افرادی که یکبار به کرونا مبتلا شدند،نسبت به آن ایمنی پیدا می‌کنند این موضوع بسته به شرایط ایمنی بدن افراد،متفاوت است فردی که سیستم ایمنی ضعیفی داشته باشد، ممکن است مجددا به کرونا مبتلا شود بخونید گزارش را یک سوم افراد جوانی که بیماری خفیف را گرفتند سطح آنتی‌بادی پایینه در تعدادی اصلا آنتی‌بادی دیده نمی‌شه. واقعا متخصصین ما شوتینا هستند بعد میان می‌گن نگفتن. در افرادی که سن‌شون زیاده سطح آنتی بادی بیشتره بله ممکن است کاملا .

شناسایی ۲۰۸۹ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشورسخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۲۰۸۹ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور خبر داد.

درمان مهاجران افغان مبتلا به کرونا در ایران محور گفتگوی ظریف و غنیوزیر خارجه ایران و رئیس‌جمهور افغانستان پیرامون درمان مهاجران افغان مبتلا به کرونا در ایران تلفنی گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

مدیرکل آموزش و پرورش تهران به کرونا مبتلا شدعبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش تهران به ویروس کرونا مبتلا شد. - خبرگزاری آناتولی

شمار قربانیان ویروس کرونا در بریتانیا از ۵ هزار و آمریکا از ۱۰ هزار نفر گذشتشمار قربانیان ویروس کرونا در بریتانیا از ۵ هزار و آمریکا از ۱۰ هزار نفر گذشت آخرین اخبار و اطلاعات در مورد شیوع نوع جدید ویروس کرونا در کشورهای مختلف در روز دوشنبه ششم آوریل (۱۸ فروردین) را می توانید در این صفحه دنبال کنید🔽 دلیل عدم کنترل کروناویروس در اروپا و به خصوص ایتالیا در چیست؟ امکانات نیست یا منابع انسانی ندارند؟

تلاش آمریکا برای ممانعت از درخواست ایران برای دریافت وام از صندوق بین‌المللی پولتلاش آمریکا برای ممانعت از درخواست ایران برای دریافت وام ازصندوق بین‌المللی پول درادامه رویکرد خصمانه آمریکا درقبال ایران،برخی رسانه‌ها گزارش دادند که واشنگتن قصد دارد مانع از درخواست ایران ازصندوق بین‌المللی پول برای دریافت وام بمنظور مقابله با کرونا شود درود بر امریکا همون خداروشكر. كه نميدن وگرنه همش ميره تو جيب حسن مفتخور و حشدو اسد زرافه و يمن و عراق این چه عکس بی ربطیه؟ما بی پولیم پرچم آمریکا رو پاره پوره نشون میدین؟