آیا ابتلای مجدد به کرونا پس از بهبودی ممکن است؟

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آیا ابتلای مجدد به کرونا پس از بهبودی ممکن است؟ یک فوق تخصص ریه: افرادی که یکبار به کرونا مبتلا شدند،نسبت به آن ایمنی پیدا می‌کنند این موضوع بسته به شرایط ایمنی بدن افراد،متفاوت است فردی که سیستم ایمنی ضعیفی داشته باشد، ممکن است مجددا به کرونا مبتلا شود

به گزارش ایسنا، دکتر جماعتی - قائم مقام بیمارستان دکتر مسیح دانشوری در پاسخ به این سوال که آیا احتمال ابتلای مجدد فرد بهبودیافته از کرونا وجود دارد؟، اظهار کرد: به طور کلی این موضوع بسته به شرایط ایمنی بدن افراد، متفاوت است.

این فوق تخصص ریه و مراقبت های ویژه، ضرورت انجام تست آزمایشگاهی پس از گذراندن دوره بیماری توسط مبتلایان به کرونا را مورد تاکید قرار داد و افزود: اگر چنانچه آزمایش خون نشان دهد که سطح ایمنی بدن به حد قابل قبولی رسیده، معمولا و در بیشتر موارد بدن در برابر ویروس کووید ۱۹ مقاوم شده و فرد در مقابل این ویروس مصونیت پیدا کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بله ممکن است کاملا .

بخونید گزارش را یک سوم افراد جوانی که بیماری خفیف را گرفتند سطح آنتی‌بادی پایینه در تعدادی اصلا آنتی‌بادی دیده نمی‌شه. واقعا متخصصین ما شوتینا هستند بعد میان می‌گن نگفتن. در افرادی که سن‌شون زیاده سطح آنتی بادی بیشتره

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

احتمال ابتلای مجدد سنین بالای 75 سال به کرونا پس از بهبودیاحتمال ابتلای مجدد سنین بالای ۷۵ سال به کرونا پس از بهبودی فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا در تهران، احتمال ابتلای مجدد به ویروس کووید-۱۹ در سنین بالای ۷۵ سال را بیشتر از سنین کمتر از ۷۵ سال اعلام کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فرمانده ستاد مقابله با کرونا: کرونا در تهران به مرحله پاندمی رسیدفرمانده ستاد مقابله با کرونا با بیان اینکه ایران تاکنون نتوانسته به مرحله کنترل کرونا برسد تاکید کرد
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تعداد مبتلایان به کرونا در ایران به بیش از 60 هزار نفر رسیدوزارت بهداشت ایران ایران اعلام کرد تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به 60 هزار و 500 نفر رسیده و 3 هزار و 739 تن بر اثر این بیماری جان باختند. - خبرگزاری آناتولی Bu rakamı on'a çarpsanız doğru rakam örtaya çıkar.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

علی رضا زالی: ما نه تنها به مرحله کنترل کرونا نرسیده‌ایم بلکه رو به افزایش استفرمانده مقابله با ویروس کرونا در تهران اعلام کرد نه تنها در این شهر وارد مرحله کنترل بیماری نشده اند بلکه بیماری روز به افزایش و رسیدن به مرحله پاندمی است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مشاهده کرونا در ۵۰ مرکز نگهداری از معلولان و سالمندان/ دیگر، ابتلای دسته‌جمعی نداریمرئیس کمیته پیشگیری از بیماری‌های واگیردار سازمان بهزیستی کشور از مشاهده موارد ابتلا به کرونا بین معلولان و سالمندان نگهداری شده در ۵۰ مرکز شبانه روزی تحت پوشش این سازمان خبر داد و گفت: این در حالیست که ۳۰۰۰ مرکز تحت پوشش این سازمان قرار دارند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ورزش و کرونا؛ سه لیگ فوتبالی که از کرونا شکست نخورده‌اند - BBC News فارسیدر یک ماه گذشته اکثر لیگ‌های فوتبال حرفه‌ای جهان تعطیل شده‌اند. در بسیاری کشورها بحث حالا سر این است که فوتبالیست‌ها چطور باید به مردم در بحران کرونا کمک کنند.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »