مجلس یازدهم نمی‌گذارد آب خوش از گلوی روحانی پایین برود

08/04/2020 03:10:00 ب.ظ

🔻احمد شیرزاد، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، در گفت‌وگو با #اعتمادآنلاین:مجلس یازدهم نمی‌گذارد آب خوش از گلوی روحانی پایین برود/باید منتظر استیضاح‌های سریالی باشیم این مطلب را #اینجا_بخوانیم👇

اعتمادآنلاین, اینجا_بخوانیم

🔻احمد شیرزاد، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین :مجلس یازدهم نمی‌گذارد آب خوش از گلوی روحانی پایین برود/باید منتظر استیضاح‌های سریالی باشیم این مطلب را اینجا_بخوانیم 👇

احمد شیرزاد گفت: سیستم مدیریتی کشور باید خود را آماده فضایی آکنده از چالش و تنش کند. آن هم در شرایطی که از چند جهت تحت فشاریم و به همین دلیل بیش از همیشه به آرامش و البته انسجام نیاز داریم.

 اصولگرایان تندرو در مجلس یازدهم دست بالا را دارند احمد شیرزاد، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، در گفت‌وگو بااعتمادآنلاین،

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »

اوضاع آرام بازار سنندج/ ‌مغازه‌ها باز و کسبه به فعالیت روزانه مشغول هستند + فیلم- اخبار کردستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

ای به جهنم

سناتور آمریکایی مبتلا به ویروس کرونا پس از بهبودی به عرصه پزشکی بازگشتسناتور آمریکایی مبتلا به ویروس_کرونا پس از بهبودی به عرصه پزشکی بازگشت رئیس بیمارستانی که سناتور پال در آن جا داوطلب شده در بیانیه‌ای گفته که حضور او باعث تقویت روحیه بیماران و کادر درمانی شده است. مصی:چندبار صیغه شده اید؟ غیر از خیانت به زن فراهانی بیشتر هم بوده؟ طفل نامشروعی که باردار شدید چه شد؟ شما چطور در ایران محجبه بوده و هیچ خطر نکردید؟ ولی در خارج از کشور دختران مردم را به کشف حجاب و زندان رفتن دعوت میکنید؟ .! فیلم و دوربین ساده لوحان، درآمد و کاسبی کلاشان!

شمار قربانیان ویروس کرونا در بریتانیا از ۵ هزار و آمریکا از ۱۰ هزار نفر گذشتشمار قربانیان ویروس کرونا در بریتانیا از ۵ هزار و آمریکا از ۱۰ هزار نفر گذشت آخرین اخبار و اطلاعات در مورد شیوع نوع جدید ویروس کرونا در کشورهای مختلف در روز دوشنبه ششم آوریل (۱۸ فروردین) را می توانید در این صفحه دنبال کنید🔽 دلیل عدم کنترل کروناویروس در اروپا و به خصوص ایتالیا در چیست؟ امکانات نیست یا منابع انسانی ندارند؟

از آخر هفته مسیر جدید واردات کالا از ترکیه فعال می‌شوددبیر شورای اطلاع رسانی گمرک گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته و تلاش سفارت ایران در آنکارا، بر اساس تصمیم ترکیه، بازارچه مرزی ' ساری سو' مسیر جدید ورود کالا از ترکیه به ایران می‌شود.

یکی از عاملان قتل بنیانگذار بنگلادش پس از 45 سال دستگیر شدوزارت کشور بنگلادش اعلام کرد که یکی از از عاملان قتل شیخ مجیب‌الرحمان رهبر و بنیانگذار این کشور پس از 45 سال دستگیر شده است. - خبرگزاری آناتولی

ویدئویی از بناهای تاریخی شهر رم که خالی از هیاهوی گردشگران شده استرم، پایتخت تاریخی ایتالیا، مانند جای جای کشور هفته هاست در قرنطینه کامل است و این موضوع فرصتی بدست داده تا بناهای تاریخی شهر بیشتر به چشم بیایند.

تلاش آمریکا برای ممانعت از درخواست ایران برای دریافت وام از صندوق بین‌المللی پولتلاش آمریکا برای ممانعت از درخواست ایران برای دریافت وام ازصندوق بین‌المللی پول درادامه رویکرد خصمانه آمریکا درقبال ایران،برخی رسانه‌ها گزارش دادند که واشنگتن قصد دارد مانع از درخواست ایران ازصندوق بین‌المللی پول برای دریافت وام بمنظور مقابله با کرونا شود درود بر امریکا همون خداروشكر. كه نميدن وگرنه همش ميره تو جيب حسن مفتخور و حشدو اسد زرافه و يمن و عراق این چه عکس بی ربطیه؟ما بی پولیم پرچم آمریکا رو پاره پوره نشون میدین؟

حضور حداکثری اصولگرایان تندرو در مجلس یازدهم احتمال رویارویی جدی مجلس و دولت را به بالاترین حد ممکن رسانده است، به طوری که از همین حالا تحلیل‌‌های گوناگونی درباره این رویارویی شنیده می‌شود.این سناتور جمهوریخواه که مدرک پزشکی خود را از دانشگاه دوک‌ گرفته، متخصص جراحی چشم است و‌ تجربه کار در اورژانس را دارد.Aa کشورهای اروپایی امیدوار هستند که کاهش آمار روزانه مرگ و میر بر اثر ابتلا به ویروس جدید کرونا در این قاره طی روزهای آینده ادامه پیدا کند.به گزارش ایسنا، سید روح الله لطیفی اظهار کرد: با وجود پیگیری‌های بسیار، هنوز هیچ تصمیمی در خصوص عادی سازی تردد کامیون ها از مرز بازرگان گرفته نشده است، ولی خوشبختانه بازارچه مرزی"ساری سو" که در شرایط فراگیری ویروس کووید۱۹ صرفا برای ورود کامیون های حامل اقلام بهداشتی و دارو در نظر گرفته شده بود از آخر این هفته می‌تواند علاوه بر کامیون‌های حامل اقلام بهداشتی به کشور، پذیرای کالای وارداتی از مسیر ترکیه، با روش ترانشیپ منت یعنی جابجایی کالااز کامیون به کامیون باشد.

  اصولگرایان تندرو در مجلس یازدهم دست بالا را دارند   احمد شیرزاد، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین، در این باره اظهار داشت: در روزهای منتهی به انتخابات دوم اسفند، معلوم بود اصولگرایان تندرو در مجلس یازدهم دست بالا را خواهند داشت. حالا هم که به واسطه مشارکتی پایین آنها اکثریت را در اختیار دارند،‌ حتماً از همان اولین روز عرصه را بر دولت تنگ خواهند کرد. رئیس بیمارستانی که سناتور پال در آن جا داوطلب شده در بیانیه‌ای گفته که حضور او باعث تقویت روحیه بیماران و کادر درمانی شده است. می‌توان گفت،‌ از خرداد 99 تا مرداد 1400 نخواهند گذاشت آب خوش از گلوی روحانی پایین برود . بیماری همه گیر «کووید ۱۹» تاکنون جان بیش از ۷۰ هزار نفر را در سراسر جهان گرفته است.