سفیر آمریکا به دیدار مشاور امنیت ملی عراق رفت- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

20/10/1400 10:31:00 ب.ظ

سفیر آمریکا به دیدار مشاور امنیت ملی عراق رفت سفیر آمریکا بر اهمیت شراکت کشورش با عراق تاکید و ابراز امیدوار کرد این شراکت در ابعاد مختلفی چون انرژی، بهداشت و آموزش شاهد توسعه بیشتری باشد!

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ، رسانه‌های عراقی خبر دادند، ماتئو تالر سفیر آمریکا در بغداد در فتر مشاور امنیت ملی دولت عراق با قاسم الاعرجی دیدار و گفتگو کرده است.

در این دیدار که با حضور جانشین سفیر آمریکا در عراق انجام گرفت، تالر ابراز امیدوار کرد دولت جدید عراق در اسرع وقت تشکیل شود.

سفیر آمریکا بر اهمیت شراکت کشورش با عراق تاکید و ابراز امیدوار کرد این شراکت در ابعاد مختلفی چون انرژی، بهداشت و آموزش شاهد توسعه بیشتری باشد!

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »
Loading news...
Failed to load news.

ولادیمیر پوتین: روسیه در ماه ژوئیه تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در بلاروس مستقر خواهد کرد

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه از استقرار تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در خاک بلاروس در ماه آینده میلادی خبر داده است. امری که ناظران آن را تازه‌ترین دور از بالا گرفتن تنش‌ها میان مسکو و ناتو ارزیابی کرده‌اند. ادامه مطلب >>

خیلی جالبه نمیگه تجارت و نفت و نظامی و... میگه بهداشت و آموزش دقیقا همون هایی که یه عده تو ایران دنبالشن(سند 2030 و دستورات سازمان بهداشت جهانی)

هشدار آمریکا به ایران: حمله به آمریکایی‌ها عواقب شدیدی خواهد داشت | DW | 09.01.2022جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی کاخ سفید خطاب به مقام‌های ایران گفت اگر به شهروندان آمریکایی حمله کنید با عواقب شدیدی مواجهه خواهید شد. سالیوان این سخنان را در واکنش به تحریم‌های ایران علیه ۵۲ شهروند آمریکایی بیان کرده است. تا بلاکت نکردم ساکت باش. تو ایران خر داغ میکنن .این حرفا قدیمی شده دیگه تاوان غلطی را کرده اید باید بدهید تهدید هم هیچ فایده ای ندارد جوری می‌خورید که نفهمید از کجا و کی خورده اید امیدوارم کسی آسیبی نبینه و اتفاقی نیافته ولی اگر یک درصد هم ج. ا. یک یا چندنفر از مقامات پنتاگون دخیل در ترور سلیمانی رو بزنه، بایدن هیچ غلطی نمی‌تونه بکنه. به عبارت دیگه، الان بهترین و تنها فرصت ج. ا. برای انتقام سخته (ولی خوشبختانه بعیده که اراده و تواناییش رو داشته باشند).

هشدار واشینگتن به تهران درباره حملات احتمالی به اتباع آمریکاجیک سالیوان، مشاور امنیت ملی آمریکا اعلام کرد هر گونه حمله به شهروندان کشورش به ویژه 52 شهروندی که اخیرا از سوی ایران به‌دلیل نقش آنها در کشتن قاسم سلیمانی الان باید بگیم چی؟

امام جمعه بیرجند: جوانی در آمریکا گفت بوی چفیه خامنه‌ای تا آمریکا می‌آیدبیشتر بوی کثافت و صدای ستمگری جمهوری اسلامی تا فرا سوی مرزها می رود. هواپیمای_اوکراینی احتمالا ایشان جنس خوبی مصرف کرده بودند وگرنه چه دلیل دیگه ای میتونه داشته باشه

انجمن قلم آمریکا: حکم زندان بکتاش آبتین توسط حکومت ایران تبدیل به اعدام شد

دادگاهی در آمریکا قاتلان یک سیاهپوست را به حبس ابد محکوم کرد | DW | 08.01.2022دادگاهی در ایالت جورجیا سه مرد سفیدپوست را به جرم قتل یک جوان سیاهپوست به خاطر تعصب نژادی به حبس ابد محکوم کرد. این قتل حدود دو سال پیش رخ داد و مانند رویدادهای مشابه موجی از خشم و اعتراض به دنبال داشت.

روسیه می‌گوید واکنش به شکست مذاکرات امنیتی با آمریکا «نظامی- فنی» خواهد بودمعاون وزیر خارجه روسیه پس از مذاکره با نمایندگان آمریکا گفت مسکو در حال حاضر روی مذاکرات دیپلماتیک تمرکز دارد و قصد ندارد واکنش‌های نظامی در صورت شکست این مذاکرات را توضیح دهد.