امام جمعه بیرجند: جوانی در آمریکا گفت بوی چفیه خامنه‌ای تا آمریکا می‌آید

19/10/1400 11:39:00 ب.ظ

علیرضا عبادی، امام جمعه بیرجند گفت: «چند وقت پیش جوانی در آمریکا گفته بوی چفیه حضرت آیت الله سید علی خامنه‌ای تا قلب آمریکا می‌آید.» عبادی بدون اشاره به نام و نشان این جوان گفت اظهارات او نشان می‌دهد: «انقلاب صادر شده است.» اخبار_ایران

عبادی بدون اشاره به نام و نشان این جوان گفت اظهارات او نشان می‌دهد: «انقلاب صادر شده و این مردم...

عبادی بدون اشاره به نام و نشان این جوان گفت اظهارات او نشان می‌دهد: «انقلاب صادر شده و این مردم عدالت و اسلام می‌خواهند.» نماینده خامنه ای در استان خراسان جنوبی در سخنانش در جمع سرمربیان «حلقه‌های صالحین» همچنین به رضا شاه به دلیل فرمان منع حجاب تاخت و گفت «رضاخان با اسلام به جنگ برخاسته بود، حجاب اسلامی و چادر که از مفاخر اسلام است را برداشت، فحشا را بر مردم زمینه‌سازی کرد، اعتیاد را توسعه داد، در مدارس را بست و علما را منزوی کرد و کشت.»

امام جمعه بیرجند همچنین هولوکاست را انکار کرد و گفت: «اروپائیان می‌خواهند با دروغی که به عنوان هولوکاست ساختند سرزمین فلسطین را به صهیونیست‌ها بدهند.» عبادی همچنین مدعی شد: «بارها در رسانه‌ها اعلام می‌شود ده‌ها هزار کودک در اروپا ناپدید شد و همه بی‌تفاوت از کنارشان رد می‌شوند که غیر از برده‌داری و سوء‌استفاده است؛ اینها یک گوشه‌ای از مفاسد تفکر لیبرالی و بی‌ایمانی است.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

رفرمیسم یا ملحد | فرخ نگهدار

گفت‌وگو با فرخ نگهدار به پیش از اعتراضات اخیر بازمی‌گردد و زمانی برای انتشار آماده شد که فضای عمومی جامعه ملتهب بود و در چنین فضایی بعید به نظر می‌رسید این‌گونه مطالب مخاطبی داشته باشد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

امامعلی رحمان سی‌امین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک بین تاجیکستان و ایران را تبریک گفترئیس جمهور تاجیکستان تصریح کرد: اطمینان داریم با عزم قوی و سعی و تلاش صادقانه و مشترک طرف‌ها، ما می‌توانیم مناسبات دو کشور با مشترکات تاریخی و فرهنگی را با نتایج قابل ملاحظه‌تر و در راستای منافع والای مردمانمان غنی گردانیم. 806 625

نماینده کنگره آمریکا: ایران مانع تحقیق درباره سانحه هواپیمای اوکراینی شده استدر دومین سالگرد سرنگونی هواپیمای اوکراینی با موشک‌های سپاه پاسداران، کلودیا تنی، نماینده کنگره آمریکا تاکید کرد که ایران در تحقیقات مربوط به سانحه هواپیمای نماینده کونگره آمریکا گوه خورد با شما سگهای آل_سعود... راستی تکه های بدن خاشوخچی پیدا شد؟

«ضیق وقت» در مذاکرات وین؛ کدام طرف سرعت‌گیر است؟- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimضیق وقت در مذاکرات وین؛ کدام طرف سرعت‌گیر است؟ ایران تاکنون در گفت‌وگوها با ارائه متون مکتوب و پاسخ‌های سریع در جهت سرعت بخشیدن به روند گفت‌وگوها برآمده، حال آنکه طرف‌های غربی عملاً در برخی موارد ابتکار عملی نداشته‌اند JCPOA

انجمن قلم آمریکا: مرگ بکتاش آبتین «مطلقا» قابل پیشگیری بودانجمن قلم (پِن) آمریکا در واکنش به جان باختن بکتاش آبتین اعلام کرد که مرگ او «مطلقا قابل پیشگیری بود» و حبس «ناعادلانه» این شاعر و فیلمساز با «کمک و معاونت» حکومت ایران عملا به... انجمن قلم آمریکا لطف کنه به بپردازه به آن همه کشته روزانه کرونا که در زندان هم نیستن و مطلقا قابل پیشگیری هستن ((: اگر گفته absolutely preventable یا یه همچین چیزی ترجمه اش بفارسی میشه 'یقینا/بطور حتم/۱۰۰ درصد قابل پیشگیری' نه 'مطلقا قابل پیشگیری'. لطفا در تیتر مطلب اصلاح کنید.

هشدار واشینگتن به تهران درباره حملات احتمالی به اتباع آمریکاجیک سالیوان، مشاور امنیت ملی آمریکا اعلام کرد هر گونه حمله به شهروندان کشورش به ویژه 52 شهروندی که اخیرا از سوی ایران به‌دلیل نقش آنها در کشتن قاسم سلیمانی الان باید بگیم چی؟

هشدار آمریکا به ایران: حمله به آمریکایی‌ها عواقب شدیدی خواهد داشت | DW | 09.01.2022جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی کاخ سفید خطاب به مقام‌های ایران گفت اگر به شهروندان آمریکایی حمله کنید با عواقب شدیدی مواجهه خواهید شد. سالیوان این سخنان را در واکنش به تحریم‌های ایران علیه ۵۲ شهروند آمریکایی بیان کرده است. تا بلاکت نکردم ساکت باش. تو ایران خر داغ میکنن .این حرفا قدیمی شده دیگه تاوان غلطی را کرده اید باید بدهید تهدید هم هیچ فایده ای ندارد جوری می‌خورید که نفهمید از کجا و کی خورده اید امیدوارم کسی آسیبی نبینه و اتفاقی نیافته ولی اگر یک درصد هم ج. ا. یک یا چندنفر از مقامات پنتاگون دخیل در ترور سلیمانی رو بزنه، بایدن هیچ غلطی نمی‌تونه بکنه. به عبارت دیگه، الان بهترین و تنها فرصت ج. ا. برای انتقام سخته (ولی خوشبختانه بعیده که اراده و تواناییش رو داشته باشند).