سعید معروف و سید محمد موسوی در جمع ۱۰۰ بازیکن الهام بخش والیبال جهان + عکس

04/01/1400 08:26:00 ق.ظ

سعید معروف و سید محمد موسوی در جمع ۱۰۰ بازیکن الهام بخش والیبال جهان

سعید معروف و سید محمد موسوی در جمع ۱۰۰ بازیکن الهام بخش والیبال جهان

فدراسیون جهانی والیبال لیست ۱۰۰ بازیکن با نفوذ و الهام بخش والیبال را تکمیل کرده است که در آن دو ملی پوش ایران حضور دارند.

این ۱۰۰ بازیکن به عنوان ستاره‌های والیبال دنیا شناخته شده و شامل بازیکنان والیبال ساحلی و سالنی هستند. فدراسیون جهانی معتقد است که این بازیکنان قادر خواهند بود که تماشاگران زیادی را به این رشته جذب کنند و نمی‌توان تاثیر آنان را بر پیشرفت این رشته نادیده گرفت.  

طی چند ماه گذشته هواداران از سرتاسر  دنیا این فرصت را داشتند تا بهترین‌های چند دهه گذشته والیبال را معرفی کنند.در این بین نام دو ملی پوش ایران دیده می‌شود. سعید معروف کاپیتان تیم ملی ایران و سید محمد موسوی دو ملی پوشی هستند که از آنان به عنوان الهام بخش‌ترین و با نفوذترین بازیکنان جهان یاد می‌شود.  

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

ناآرامی‌های ایران؛ گزارش‌ها از تیراندازی به سمت معترضان در زاهدان

آخرین اخبار و گزارش‌های مرتبط با رویدادهای ایران در روز جمعه چهارم آذر (۲۵ نوامبر) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

پاسخ دفتر سعید محمد به اظهارات یدالله جوانیپاسخ دفتر سعید محمد در واکنش به اظهارات سردار یدالله جوانی معاون سیاسی سپاه پاسداران: جوانی سخنگوی سپاه نیست مملکت و یک واحد نظامی را به گه کشیدن خاک تو سر فرماندشون واااو الان چه ربطی داشت ؟ یه خبری بوده که افشا کرده چه سخنگو باشه چه نباشه جنگ_زرگری بوی_انتخابات

معاون سیاسی سپاه پاسداران برکناری سعید محمد را تائید کرد | DW | 03.04.2021یک مقام ارشد سپاه پاسداران تائید کرد که فرمانده پیشین قرارگاه خاتم‌الانبیا و نامزد انتخابات ریاست جمهوری برکنار شده است. پیشتر یکی از اعضای حزب مؤتلفه خبر برکناری سعید محمد را اعلام کرده و او آن را تکذیب کرده بود. فامیلی این شخص شرشاب هستش که معنی فارسی ان میشود رختشور هستش. نابود باد سیاهی.

سردار در برابر سردار؛ جدال جعفری و سلامی بر سر سعید محمد

سعید افکاری: قوه قضاییه رکن اصلی جنایت علیه برادرانم استبه روباه گفتند شاهدت کو ؟ گفت ایران وایر

واکنش سعید لیلاز به انتشار فایل صوتی ظریف- اخبار سیاست ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnimسعید لیلاز: معتقدم باید کسی که فایل صوتی را منتشر کرده، چوب در آستینش کرد! اما من عهد کردم فعلا در خصوص این مساله حرفی نزنم ظریف JZarif انشالله یک چوب هم تو خشتک تو بکنند مردم ایران JZarif مثل جریان سیلی به سرباز که در به در دنبال فیلمبردار هستند که محکومش کنند JZarif با برجسته کردن ادبیات شنیع آقای لیلاز، کثافت دزدین فایل و پخش غیر اخلاقی آنرا لاپوشانی نکنید.

به گزارش ایسنا، فدراسیون جهانی ۱۰۰ بازیکن جهان را معرفی کرده است که از آنان به عنوان الهام بخش‌ترین و با نفوذترین بازیکنان جهان نام برده است.به گزارش ایسنا، در اطلاعیه دفتر سعید محمد آمده است:"فارغ از اینکه این قبیل اخبار با شیطنت رسانه ای تنطیم و نشر گردیده است آقای دکتر سعید محمد هیچ گونه تخلفی در خصوص فعالیت های انتخاباتی خود ننموده تا جایی که ایشان برای استعفا خود دلیلی همچون عدم شائبه حمایت و استفاده از موقعیت مسئولیت فرماندهی قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه را عنوان نموده است همه ما را به این مطلب رهنمون می سازد که آقای جوانی مسئولیت سخنگویی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را ندارند و تحلیل شخصی خود را بعنوان یک شخصیت حقیقی عنوان نموده است که متاسفانه مورد سوء استفاده رسانه های معاند برای ضربه زدن به ساحت مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز شده است.یدالله جوانی، معاون سیاسی سپاه پاسداران خبرگزاری فارس، از رسانه‌های منسوب به نیروهای نظامی و امنیتی، شنبه ۱۴ فروردین (۳ مارس) از قول معاون سیاسی سپاه پاسداران اعلام کرد که سعید محمد به دلیل ورود به عرصه انتخابات ریاست جمهوری"بدون طی کردن مراحل قانونی" برکنار شده است.که سعید محمد به دلیل تخلفاتی که داشته، از فرماندهی قرارگاه خاتم‌الانبیا برکنار شده است.

این ۱۰۰ بازیکن به عنوان ستاره‌های والیبال دنیا شناخته شده و شامل بازیکنان والیبال ساحلی و سالنی هستند. فدراسیون جهانی معتقد است که این بازیکنان قادر خواهند بود که تماشاگران زیادی را به این رشته جذب کنند و نمی‌توان تاثیر آنان را بر پیشرفت این رشته نادیده گرفت.از خداوند سبحان گشایش مسیر سعادت ملت بزرگ ایران را تحت توجهات امام عصر عجل الله مسالت داریم.   طی چند ماه گذشته هواداران از سرتاسر  دنیا این فرصت را داشتند تا بهترین‌های چند دهه گذشته والیبال را معرفی کنند. استعفا بعد از انتشار خبر برکناری تردید درباره برکناری یا استعفای سعید محمد از همان ابتدای انتشار خبر آغاز شد؛ در حالی که خبرگزاری تسنیم، از دیگر رسانه‌های نزدیک به سپاه، خبر انتصاب فرمانده جدید قرارگاه خاتم‌الانبیا را منتشر کرده بود، سعید محمد حدود یک ساعت و نیم بعد در یک پیام توئیتری از استعفای خود خبر داد. در این بین نام دو ملی پوش ایران دیده می‌شود. منفک کردن سعید محمد از مسئولیت فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم به دلیل همین تخلف و رعایت نکردن مقررات از سوی ایشان بوده است. سعید معروف کاپیتان تیم ملی ایران و سید محمد موسوی دو ملی پوشی هستند که از آنان به عنوان الهام بخش‌ترین و با نفوذترین بازیکنان جهان یاد می‌شود. در نهایت ممکن است مانند سال ۱۳۸۴ نامزد نهایی مورد حمایت سپاه پاسداران از میان سرداران نباشد.

   سعید معروف؛ منحصر به فرد فدراسیون جهانی والیبال از سعید معروف به عنوان بازیکنی یاد کرده که باعث شده والیبال ایران در دوران طلایی قرار گیرد. خبرگزاری ایسنا هم در واکنش به این اتهام اعلام کرد که فایل صوتی مصاحبه با ترقی موجود است و"مصاحبه دقیقا براساس اظهارات مطرح شده در این فایل منتشر شده است". همچنین آورده شده که سعید معروف در دنیا مانند شخص دیگری نیست و منحصر به فرد است. از او در فدراسیون جهانی به عنوان بازیکنی یادی شده که تیم ملی ایران را به یکی از بهترین تیم‌های جهان تبدیل کرده است. سید محمد موسوی؛ برترین دفاع جهان سید محمد موسوی دیگر ملی پوش ایران که سهم زیادی در پیشرفت تیم ملی داشته است در لیست ۱۰۰ بازیکن تاثیرگذار والیبال قرار گرفته است. تکذیب حمایت سپاه از سعید محمد همچنین با توجه به بحث‌هایی که درباره احتمال نشستن فردی با سابقه نظامی بر مسند ریاست جمهوری آینده در گرفته، طرفداران فرمانده برکنارشده قرارگاه خاتم می‌کوشند او را فرد مورد حمایت سپاه پاسداران جلوه دهند. فدراسیون جهانی از این بازیکن به عنوان دفاع مستحکم یاد کرده و او را برترین دفاع میانی جهان می‌داند. اما ممکن است چهره‌هایی همچون «محمد مخبر»، رییس ستاد اجرایی فرمان امام در هفته‌های آخر به جرگه نامزدها بپیوندند.

  فدراسیون جهانی از این ملی پوش بارها یاد کرده و از قول این ملی پوش نوشته است که بینش، درک، سرعت، زمان، موقعیت و شهود عناصر اصلی دفاع خوب هستند. انتهای پیام .» این ادعا در حالی مطرح‌شده که پس از انتخابات مناقشه‌برانگیز سال ۸۸ ویدئوهایی از سخنان سه مقام ارشد سپاه منتشر شد که دخالت این تشکیلات در انتخابات ریاست جمهوری و به نفع محمود احمدی‌نژاد را آشکار می‌کند.