سعید معروف و سید محمد موسوی در جمع ۱۰۰ بازیکن الهام بخش والیبال جهان + عکس

سعید معروف و سید محمد موسوی در جمع ۱۰۰ بازیکن الهام بخش والیبال جهان

24/03/2021 08:26:00 ق.ظ

سعید معروف و سید محمد موسوی در جمع ۱۰۰ بازیکن الهام بخش والیبال جهان

فدراسیون جهانی والیبال لیست ۱۰۰ بازیکن با نفوذ و الهام بخش والیبال را تکمیل کرده است که در آن دو ملی پوش ایران حضور دارند.

این ۱۰۰ بازیکن به عنوان ستاره‌های والیبال دنیا شناخته شده و شامل بازیکنان والیبال ساحلی و سالنی هستند. فدراسیون جهانی معتقد است که این بازیکنان قادر خواهند بود که تماشاگران زیادی را به این رشته جذب کنند و نمی‌توان تاثیر آنان را بر پیشرفت این رشته نادیده گرفت.  

شبکه ایرانی العالم: حمله به کشتی اسرائیلی پاسخی به بمباران فرودگاه «ضبعه» سوریه بود هیچ شبکه و پیام رسان داخلی یا خارجی فیلتر نخواهد شد اسرائیل مهاجمان به نفتکش خود در دریای عرب را به‌ پاسخ محکم تهدید کرد

طی چند ماه گذشته هواداران از سرتاسر  دنیا این فرصت را داشتند تا بهترین‌های چند دهه گذشته والیبال را معرفی کنند.در این بین نام دو ملی پوش ایران دیده می‌شود. سعید معروف کاپیتان تیم ملی ایران و سید محمد موسوی دو ملی پوشی هستند که از آنان به عنوان الهام بخش‌ترین و با نفوذترین بازیکنان جهان یاد می‌شود.  

 سعید معروف؛ منحصر به فردفدراسیون جهانی والیبال از سعید معروف به عنوان بازیکنی یاد کرده که باعث شده والیبال ایران در دوران طلایی قرار گیرد. همچنین آورده شده که سعید معروف در دنیا مانند شخص دیگری نیست و منحصر به فرد است. از او در فدراسیون جهانی به عنوان بازیکنی یادی شده که تیم ملی ایران را به یکی از بهترین تیم‌های جهان تبدیل کرده است. headtopics.com

سید محمد موسوی؛ برترین دفاع جهانسید محمد موسوی دیگر ملی پوش ایران که سهم زیادی در پیشرفت تیم ملی داشته است در لیست ۱۰۰ بازیکن تاثیرگذار والیبال قرار گرفته است. فدراسیون جهانی از این بازیکن به عنوان دفاع مستحکم یاد کرده و او را برترین دفاع میانی جهان می‌داند.  

فدراسیون جهانی از این ملی پوش بارها یاد کرده و از قول این ملی پوش نوشته است که بینش، درک، سرعت، زمان، موقعیت و شهود عناصر اصلی دفاع خوب هستند. ادامه مطلب: خبرگزاری ایسنا »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

پاسخ دفتر سعید محمد به اظهارات یدالله جوانیپاسخ دفتر سعید محمد در واکنش به اظهارات سردار یدالله جوانی معاون سیاسی سپاه پاسداران: جوانی سخنگوی سپاه نیست مملکت و یک واحد نظامی را به گه کشیدن خاک تو سر فرماندشون واااو الان چه ربطی داشت ؟ یه خبری بوده که افشا کرده چه سخنگو باشه چه نباشه جنگ_زرگری بوی_انتخابات

معاون سیاسی سپاه پاسداران برکناری سعید محمد را تائید کرد | DW | 03.04.2021یک مقام ارشد سپاه پاسداران تائید کرد که فرمانده پیشین قرارگاه خاتم‌الانبیا و نامزد انتخابات ریاست جمهوری برکنار شده است. پیشتر یکی از اعضای حزب مؤتلفه خبر برکناری سعید محمد را اعلام کرده و او آن را تکذیب کرده بود. فامیلی این شخص شرشاب هستش که معنی فارسی ان میشود رختشور هستش. نابود باد سیاهی.

سردار در برابر سردار؛ جدال جعفری و سلامی بر سر سعید محمد

سعید افکاری: قوه قضاییه رکن اصلی جنایت علیه برادرانم استبه روباه گفتند شاهدت کو ؟ گفت ایران وایر

واکنش سعید لیلاز به انتشار فایل صوتی ظریف- اخبار سیاست ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnimسعید لیلاز: معتقدم باید کسی که فایل صوتی را منتشر کرده، چوب در آستینش کرد! اما من عهد کردم فعلا در خصوص این مساله حرفی نزنم ظریف JZarif انشالله یک چوب هم تو خشتک تو بکنند مردم ایران JZarif مثل جریان سیلی به سرباز که در به در دنبال فیلمبردار هستند که محکومش کنند JZarif با برجسته کردن ادبیات شنیع آقای لیلاز، کثافت دزدین فایل و پخش غیر اخلاقی آنرا لاپوشانی نکنید.