سردار در برابر سردار؛ جدال جعفری و سلامی بر سر سعید محمد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی سخنان سردار جوانی درباره برکناری سعید_محمد به دلیل «تخلف انتخاباتی» را نتیجه یک به صفر بازی به نفع حسین سلامی در مقابل محمد علی جعفری، دانسته‌اند. داستان این رقابت و رویارویی چیست؟ راستی_آزمایی گزارش احسان مهرابی👇

ایران اخبار, ایران سرفصلها

نامزدهای مورد حمایت سپاه پاسداران

در نهایت ممکن است مانند سال ۱۳۸۴ نامزد نهایی مورد حمایت سپاه پاسداران از میان سرداران نباشد. در این میان تکلیف حضور «ابراهیم رییسی» در انتخابات هنوز روشن نشده است؛ فردی که شانس معرفی به عنوان نامزد اصلی همه جریانات اصول‌گرا را دارد. اما ممکن است چهره‌هایی همچون «محمد مخبر»، رییس ستاد اجرایی فرمان امام در هفته‌های آخر به جرگه نامزدها بپیوندند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پیام تسلیت خانواده شهید سلیمانی در پی ارتحال سردار حجازیخانواده شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی طی پیامی، رحلت سردار سرتیپ پاسدار سیدمحمد حجازی، جانشین فرماندهی نیروی قدس سپاه و از نزدیک‌ترین یاران حاج قاسم را تسلیت گفت. کیر تو قبر جفتشون ارتحال نبوده‌ها)))) این هم یکی دیگه از جنایتکاران این رژیم بود که به درک واصل شد. نه_به_جمهوری_اسلامی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سردار حجازی، از فرماندهان سرکوب اعتراضات در ایران، درگذشتدرگذشت!؟!؟ 🤔 به درك واصل شد. تلف شد. مُرد. سقط شد ؟ یک سگ هار سید تخم قادسیه دیگر به دیدار ابلیس رفت.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

عراقچی: سردار حجازی نقش مهمی در پیشبرد محور مقاومت ایفا کردمعاون سیاسی وزیر امور خارجه در مراسم بزرگداشت سردار شهید سید محمد حجازی جانشین سابق نیروی قدس سپاه گفت: من توفیق داشتم در جلسات متعددی خدمت شهید حجازی بودم و از ایشان خلوص بسیار زیاد، سخت کوشی و اخلاق بسیار پسندیده و نیکو به یاد دارم. که چی؟ نظام اسلامی انقلاب اسلامی بورس_مظلوم را دریابید بیت المال الان پول های مردم است که به آن دست درازی کرده اید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سرلشکر سلامی: سردار سلیمانی این هنر را داشت که دیپلماسی را در خدمت میدان آوردفرمانده کل سپاه با اشاره به هویت و فلسفه شکل‌گیری نیروی قدس، قدرت سازی در سرزمین های اسلامی و درهم شکستن نقاط تمرکز دشمن را از کارکردهای این نیرو دانست و تاکید کرد: نیروی قدس با گسترش پیشانی دفاعی و جنگی اسلام قدرت استکبار را تجزیه کرده است. چون سلیمان شو تا دیوان تو سنگ برند از پی ایوان تو چون سلیمان باش بی وسواس و ریو تا ترا فرمان برد جنی و دیو مولوی ظريف هم همين گفت كه بخصوص میدانش مال تزار روس باشه! این قزاق روس!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اقلیم کردستان مشارکت در ترور سردار سلیمانی را تکذیب کرداقلیم کردستان مشارکت در ترور سردار شهید سلیمانی را تکذیب کرد نهاد مبارزه با تروریسم اتحادیه میهنی کردستان عراق در بیانیه‌ای هرگونه اطلاع و مشارکت در ترور سردار سلیمانی را تکذیب کرد. کاملا دروغ میگویند کردها در ذات خواهان نابودی ایران هستند و وظیفه ماست سرزمینهای کردستان را به ایران برگردانیم یعنی وای بحالتون اگه ذره ای از این خبر راست باشه.دودمانتون را به باد میدیم. په نه په !
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »