سعید مولایی قهرمان جودوی ایران در آلمان درخواست پناهندگی داد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

او اکنون صراحتا می‌گوید که برای باختن در مرحله نیمه‌نهایی تحت فشار مسئولان فدراسیون جودو ایران بوده است.

برخی رسانه‌های فارسی‌زبان روز جمعه ۸ شهریور به نقل از رسانه‌های ژاپنی نوشتند سعید مولایی، قهرمان ایرانی جودوی جهان که هم اکنون در آلمان به سر می‌برد در این کشور تقاضای پناهندگی داده است.

ماریوس ویزر، رئیس فدراسیون جهانی جودو ضمن تأیید این خبر گفته است که مولایی از این فدراسیون درخواست کمک کرده است. سعید مولایی اخیرا با باخت مشکوک در برابر حریف خود در نیمه‌نهایی رقابت‌های جهانی جودو در توکیو از مبارزه با بازیکن تیم اسرائیل در فینال باز مانده بود. از همان زمان زمزمه‌هایی مبنی بر باخت مصلحتی جودوکار منهای ۸۱ کیلوی ایرانی برای روبرو نشدن با ورزشکار اسرائیلی مطرح شده بود، اما او اکنون صراحتا می‌گوید که برای باختن در مرحله نیمه‌نهایی تحت فشار مسئولان تیم بوده است. مولایی همچنین گفته است که حتی خانواده‌اش نیز تحت فشار بوده‌اند.

در رقابت‌های جهانی جودو نهایتا ساگی موکی، ورزشکار اسرائیلی با شکست دادن حریف بلژیکی خود، یعنی همان کسی که مولایی از او شکست خورده بود، مدال طلا را به دست آورد. این نخستین بار در تاریخ است که اسرائیل در مسابقات جهانی جودو به قهرمانی می‌رسد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بسکتبال ایران در جام جهانی: از رقیبان ایران چه می‌دانیم؟تیم بسکتبال ایران در گروه C با اسپانیا، پورتوریکو و تونس هم‌گروه است. دو پیروزی در این گروه صعود ایران را به مرحله بعدی تضمین می‌کند، جایگاهی که بسکتبال ایران هرگز به آن دست نیافته است. این مطلب نگاهی دارد به حریفان ایران در جام جهانی چین.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

در گزارش جدید آژانس به تصمیمات ایران اشاره شده است/ در برداشتن گام‌های‌مان جدی هستیمسفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین گفت: گزارش جدید مدیرکل موقت آژانس با تایید مجدد پایبندی ایران به برجام، اعلام تصمیمات جدید از سوی جمهوری اسلامی ایران (گام دوم کاهش تعهدات برجامی) را مورد اشاره قرار داده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ: هیچ نقشی در انفجار سکوی موشک ماهواره‌بر ایران در سمنان نداشتیم«ظاهرا اخباری منتشر شده که سومین تلاش برای استقرار ماهواره در مدار ناموفق بوده است. راستش ناهید۱ حالش خوب است و هم اکنون در آزمایشگاه مستقر است.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رویترز: انفجار در سکوی پرتاب موشک ماهواره‌بر در ایرانخبرگزاری رویترز به نقل از یک مقام ایرانی و افراد مطلع در دولت آمریکا از انفجار یک سکوی پرتاب موشک ماهواره‌بر در ایران خبر داده است. تصاویر ماهواره ای منتشر شده که گفته می شود به یک مرکز فضایی ایران تعلق دارد، نشان دهنده یک ستون دود سیاه بر آمده از محلی شبیه به سکوی پرتاب است. همزمان، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران با اشاره به گزارش های منتشر شده می گوید ماهواره ناهید-۱ سالم است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

بدنبال تاسیس بانک مشترک با ایران هستیم/ ایران از ظرفیت صرافان افغانی استفاده کندرایزن بازرگانی افغانستان گفت: در حال رایزنی و گفت‌وگو با مقامات ایرانی هستیم تا در آینده نزدیک یک بانک مشترک تاسیس کنیم یا اینکه یکی از بانک‌های افغانستان در ایران، نمایندگی تاسیس کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| افزایش قیمت شکر در بازار تا ۸۰۰۰ تومان
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »