سرنوشت شکایت طلبه مازندرانی از مهناز افشار چه شد؟

27/05/1398 10:47:00 ق.ظ

🔻اعتمادآنلاین از پرونده قضایی مهناز_افشار گزارش می‌دهد: 🔹سرنوشت شکایت طلبه مازندرانی از مهناز افشار چه شد؟ 🔹اکانت پرحاشیه «سید مصطفی حجازی» هنوز فعال است 🔹افشار به ایران برنگشته است این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 👈عضویت

مهناز افشار اگرچه این روزها در آلمان به سر می‌برد اما پرونده قضایی‌اش در کشور هنوز مختومه اعلام نشده است. آن هم در شرایطی که اکانت پرحاشیه کماکان به فعالیتش در شبکه‌های اجتماعی ادامه می‌دهد. ‌ نیلوفر حامدی- ماجرای شکایت طلبه مازندرانی از مهناز افشار با یک توییت آغاز شد.

اکانتی حاوی فعالیت‌های دینی یک طلبه که به ناگهان در توییتی عجیب از حشد‌الشعبی حمایت کرد. او در این توییت از دختران ایرانی خواست تا خودشان را هر طور شده به صیغه رزمندگان حشدالشعبی دربیاورند. این توییت واکنش‌های زیادی به همراه داشت که یکی از این واکنش‌ها هم مربوط به یک چهره‌ سینمایی بود.

مهناز افشار در پاسخ به این توییت برای غیرت برادرانی افسوس خورد که نسبت به چنین اظهارنظری سکوت کرده‌اند. هرچند پس از مدتی مهناز افشار این توییت را حذف کرد، اما تصویر توییت او در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد و واکنش‌های احساسی‌ای نیز در پی داشت. موضوع زمانی حساس‌تر شد که یک طلبه جوان در همدان به قتل رسید و برخی این زن بازیگر را مسبب این اتفاق دانستند. این در حالی بود که حادثه قتل این طلبه جوان یک روز قبل از توییت مهناز افشار رخ داد.

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »

کنگره آمریکا مهم‌ترین لایحۀ اصلاح قوانین حمل اسلحه در دهه‌های اخیر را تصویب کرد

جو بایدن در پیامی اعلام کرد: «پس از ۲۸ سال انفعال، اعضای دو حزب کنگره گرد هم آمدند تا به درخواست خانواده‌ها در سراسر کشور پاسخ دهند و قانونی را برای رسیدگی به آفت خشونت با سلاح تصویب کنند.» ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

انفجار در هتلی در غرب کابل مراسم عروسی را به خاک و خون کشیدنصرت رحیمی، سخنگوی وزارت داخله/کشور افغانستان در صفحه توییترش نوشته که این حمله دقایقی پیش در حوزه ششم امنیتی کابل در داخل 'هتل شهر دوبی' رخ داده است. شاهدان عینی به بی‌بی‌سی گفته‌اند که یک بمبگذار انتحاری مواد منفجره خود را در داخل سالن عروسی منفجر کرده.

مقابله به مثل ترکیه در برابر نفتی‌ها با آناتولی و گاپیک کارشناس محیط زیست گفت: از نظر پدافند غیر عامل اگر سدهایی که در گاپ ساخته شده و ۶۲۰ میلیارد متر مکعب مخزن دارد، مورد حمله تروریستی و بمباران قرار گیرد شهرهای بزرگی در سوریه و عراق برای همیشه از حیز انتفاع خارج می‌شوند و حتی تا بصره تخریب گسترده بوجود می‌آید.

شمار قربانیان رانش زمین در میانمار به 69 نفر رسیدشمار قربانیان در رانش زمین در جنوب شرق میانمار به 69 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

در آستانه ورود به ساخت موتورهای هواپیما و بالگردهای روز دنیا قرار داریمرییس ستاد کل نیروهای مسلح ساقط کردن پهپاد فوق پیشرفته متجاوز آمریکایی توسط سامانه پدافندی بومی در ارتفاع ۶۰ هزار پایی را اقدامی بسیار معنادار و بزرگ توصیف و تصریح کرد: این اقدام ارزشمند حیرت و شگفتی جهانیان حتی کشورهایی که در حوزه پدافندی پیشرو هستند را به همراه داشت.

ایران دادن تعهد به جبل الطارق در مورد مقصد نهایی نفتکش را تکذیب کرد«ایران برای آزادی نفتکش گریس-۱ هیچ تعهدی مبنی بر این که به سوریه نرود نداده است، زیرا از ساعات اولیه توقیف نفتکش اعلام کردیم که مقصد نفتکش سوریه نبوده و تا انتها هم بر سر همین حرف باقی ماندیم.»

پارسایی: به زودی پرده‌ای دیگر از یک فساد در ⁧مافیای خودرو⁩ را اعلام می‌کنمسخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از افشاگری خود در خصوص مافیای خودرو در آینده نزدیک خبر داد.