سرقت و نزاع در صدر جرایم یزد

14/06/1399 11:16:00 ق.ظ

سه جرم نخست در استان یزد به ترتیب سرقت، ضرب و جرح عمدی و توهین و افترا اعلام شد. غلامعلی دهشیری، رییس کل دادگستری استان یزد این مطلب را بیان کرده و گفته این مساله «اصلا زیبنده یزد دارالعباده نبوده و پذیرفتنی نیست.» اخبار_ایران یزد

غلامعلی دهشیری ، رییس کل دادگستری استان یزد این مطلب را بیان کرده و گفته این مساله «اصلا زیبنده...

غلامعلی دهشیری ، رییس کل دادگستری استان یزد این مطلب را بیان کرده و گفته این مساله «اصلا زیبنده یزد دارالعباده نبوده و پذیرفتنی نیست.» دهشیری از تهدید، تخریب، کلاهبرداری و نگهداری مواد مخدر به عنوان سایر جرایم مرسوم در این استان نام برده است.

به گفته مسوولان قضایی استان یزد، حدود ۲۵ درصد پرونده‌های یادشده به محکومیت منجر می‌شود. متأهلین و افراد با سنین بالاتر بیشترین عامل پروندهای نزاع و درگیری در استان یزد هستند. براساس برخی گزارش‌ها آمار جرم در یزد به نسبت سایر استان‌های ایران بسیار کمتر است.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

DW Persian دویچه‌‌وله فارسی

در پادکست 'آواهای کم شنیده از دیروز تا امروز' قطعه 'بوسه عید' با صدای پروین، شعری از محمدعلی بهمنی و آهنگسازی منوچهر لشگری را می‌شنوید که در دستگاه سه‌گاه در سال ۱۳۴۹ منتشر شده است. @dw_farsi ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران - 12 شهریور 1399بر اساس آخرین اطلاعات کرونا در کشور، استانهای تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، یزد، زنجان و قزوین در وضعیت قرمز قرار دارند.

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران - 13 شهریور 1399بر اساس آخرین اطلاعات کرونا در کشور، استان‌های تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، یزد، زنجان و قزوین در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.

هشدار مقام‌های علوم پزشکی در آستانه پاییز: تخت آی‌سی‌یو نداریمدر حالی که مقام‌های دولت ایران هرگونه کمبود امکانات در بحران کرونا را رد می‌کنند؛‌ مسئولان و مقام‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی درباره کمبود تجهیزات و تخت بیمارستانی هشدار می‌دهند

سفر وزیر امور خارجه سوئیس، SHTA را گسترش می‌دهد/ ۵۰ معامله در انتظار تامین منابع مالی/ سوئیس توان تامین ۱۰۰ درصد نیازهای دارویی ما را داردرئیس اتاق بازرگانی ایران و سوئیس اظهار داشت: در حال حاضر ۵۰ معامله در انتظار تامین منابع کانال مالی بشردوستانه سوئیس است و اگر انجام شود، مجوز معامله را دریافت خواهند کرد.

'اسب دوپا' در آپارات - BBC News فارسیاین هفته در آپارات دو فیلم 'اسب دوپا' ساخته سمیرا مخملباف و 'سمیرا و بازیگران غیرحرفه‌ای' ساخته حنا مخملباف به نمایش در می‌آیند.

اولین مورد ابتلا به کرونا در بزرگترین اردوگاه پناهجویان یوناناین اردوگاه تنها ظرفیت پذیرش ۲ هزار و ۸۰۰ نفر را دارد در حالی که در حال حاضر نزدیک به ۱۳ هزار نفر در آن زندگی می‌کنند.