ادعای تحقیر سربازان آمریکایی مدفون در فرانسه ترامپ را به خشم آورد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ادعای تحقیر سربازان آمریکایی مدفون در فرانسه ترامپ را به خشم آورد جزئیات بیشتر🔽

برخی منابع مورد استناد آتلانتیک گفته‌اند که ترامپ طی نشستی پیش از بازدید از این گورستان که از قبل برنامه‌ریزی شده بود، از کارمندان ارشد خود پرسیده است: «چرا باید به آن گورستان بروم؟ پر از گور بازندگان است.»

به نظرم این چیز وحشتناکی است. شب خوبی داشتیم، اما این جملات را که دیدم، شب‌مان خراب شد. هیچ کس، حتی هیچ حیوانی چنین حرفی نمی‌زند.ترامپ روز پنجشنبه در واکنش به این مطلب ادعا کرد که در فرانسه می‌خواسته به گورستان آمریکایی‌ها برود اما به دلیل بارندگی شدید در پاریس قادر به این کار نبوده و عوامل سرویس مخفی ایالات متحده نیز به او اجازه نداده‌اند که با خودرو به آنجا برود. او در این زمینه گفت: «سرویس مخفی به من گفت شما نمی‌توانید این کار را انجام دهید.

سناتور جان مک‌کین که دو سال پیش درگذشت، در جریان جنگ ویتنام اسیر شده بود و ترامپ پیش از این به همین علت به طور علنی از او انتقاد کرده است. او از جمله در جریان مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری ۲۰۱۶ که مک‌کین در انتخابات درون‌گروهی جمهوریخواهان رقیبش بود، گفته بود مردم کسی را ترجیح می‌دهند که «اسیر نشده باشند». او همچنین آشکارا مک‌کین را «بازنده» خوانده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترکیه بازنشر کاریکاتورهای توهین‌آمیز به پیامبر اسلام در فرانسه را محکوم کردترکیه بازنشر کاریکاتورهای توهین‌آمیز به پیامبر_اسلام در فرانسه را محکوم کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رئیس جمهور فرانسه در عراق به دنبال چیست؟ - BBC News فارسیامانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه امروز برای دیداری چند ساعته به بغداد رفته است. آقای مکرون دیروز در جمع خبرنگاران در بیروت اعلام کرده بود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تشکر مایک پمپئو از کمک‌های سوئیس در رابطه با بازگرداندن شهروندان آمریکایی از ایرانتشکر مایک پمپئو از کمک‌های سوئیس در رابطه با بازگرداندن شهروندان آمریکایی از ایران مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، روز چهارشنبه با ایگنازیو کاسیس، وزیر خارجه سوئیس، که کشورش حافظ منافع آمریکا در ایران است، تلفنی گفتگو کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ترکیه: توهین مجدد به حضرت محمد در فرانسه را محکوم می‌کنیمرئیس سازمان امور دینی ترکیه توهین مجدد به حضرت پیامبر اسلام توسط مجله شارلی ابدو در فرانسه را به شدت محکوم کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تلاش رئیس سازمان جاسوسی فرانسه برای پیگیری اهداف ماکرون در لبنانرئیس ‌جمهوری فرانسه هشدار داده است که کشورش در صورت کارشکنی در مسیر اجرای اصلاحات در لبنان علیه سیاستمداران این کشور تحریم‌هایی وضع خواهد کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در خوزستان در شرایط هشدار بالاسرپرست معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه وضعیت خوزستان در هشدار بالا است، گفت: مردم نباید خودشان را درگیر رنگ‌بندی شهرها کنند؛ اعلام این رنگ‌بندی موجب اطمینان کاذب می‌شود زیرا زمانی که اعلام می‌شود، وضعیت سفید است مردم کمتر نکات بهداشتی را رعایت می‌کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »