ساعاتی بعد از اعتراض چند میلیونی در توئیتر؛ جمهوری اسلامی اجرای مجازات سه معترض جوان را به طور موقت لغو کرد

25/04/1399 03:58:00 ب.ظ

خبر فوری| ساعاتی بعد از اعتراض چند میلیونی در توئیتر؛ جمهوری اسلامی اجرای مجازات سه معترض جوان را به طور موقت لغو کرد ماده ۴۷۷قانون آیین دادرسی کیفری جمهوری اسلامی ایران به رئیس قوه قضائیه اختیار می‌دهدکه اجرای حکم قطعی را متوقف ودستور اعاده دادرسی بدهد

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. خبرگزاری آسوشیتدپرس می‌گوید مقامات قضایی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده‌اند اعدام سه جوان معترض را موقت تعلیق کرده‌اند. این اعلام ساعاتی بعد از اعتراض چند میلیونی در فضای مجازی به اعدام آنها صورت گرفت.

آسوشیتدپرس به نقل از خبرگزاری فارس نوشت که ابراهیم رئیسی به استناد ماده ۴۷۷ دستور به توقف موقت حکم اعدام امیرحسین مرادی، سعید تمجیدی، و محمد رجبی داده است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

رضایی: تا آمریکا را از منطقه اخراج نکنیم انتقام حاج قاسم را نگرفته‌ایمدبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مسئولان کمیته برگزاری همایش بین‌المللی «مکتب شهید سلیمانی، الگوی تربیت مدیران جهادی تمدن ساز» گفت: ما تا آمریکا را از منطقه خارج نکنیم انتقام حاج قاسم را نگرفته‌ایم.

ماسک از هر واکسنی برای پیشگیری از کرونا موثرتر استماسک از واکسن موثرتر است | جهانپور : واکسن کووید۱۹ در خوشبینانه ترین حالت می تواند تا ۷۵درصد در پیشگیری از این کرونا موثر باشد اما ماسک و رعایت فاصله‌گذاری و شست‌و شوی دست‌ها تا ۹۵درصد از خود و اطرافیانمان در برابر کرونا حفاظت می‌کند

ویروس کرونا جان روزنامه نگار مصری را چند روز پس از آزادی از زندان گرفتدختر محمد منیر، روزنامه نگار مصری در صفحه فیس بوک خود اعلام کرد پدرش تنها چند روز پس از آزادی به دلیل ابتلا به کووید-۱۹ درگذشته است.

فرانسه پرواز خطوط چین را محدود کرد؛ پکن: منافع اقتصادی دو کشور در خطر استسفارت چین در فرانسه روز سه‌شنبه با انتشار اطلاعیه‌ای بر روی پایگاه اینترنتی رسمی خود از تصمیم پاریس مبنی بر محدود كردن پروازهای خطوط هوایی چینی به این کشور ابراز تاسف کرد و آن را اقدامی یک‌جانبه و به زیان منافع اقتصادی دو کشور تعبیر کرد.

سازمان ملل: کرونا جهان را با خطر گرسنگی مواجه کرده است

رابرت اوبرایان: برجام توافق یک طرفه‌ای است که نتوانست جلوی جاه‌طلبی هسته‌ای ایران را بگیردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.