رکورد جدید برای تیم ملی فوتبال ایران؛ ۲۱ لژیونر در لیست | DW | 24.01.2022

04/11/1400 03:08:00 ب.ظ

حضور ۲۱ لژیونر در لیست جدید ۲۷ نفر دعوت‌شده به تیم ملی ایران از سوی دراگان اسکوچیچ، رکوردی جالب توجه برای این تیم محسوب می‌شود. لیگ پرتغال با حضور چهار بازیکن در لیست اسکوچیچ از این نظر در صدر است.

حضور ۲۱ لژیونر در لیست جدید ۲۷ نفر دعوت‌شده به تیم ملی ایران از سوی دراگان اسکوچیچ، رکوردی جالب توجه برای این تیم محسوب می‌شود. لیگ پرتغال با حضور چهار بازیکن در لیست اسکوچیچ از این نظر در صدر است. دراگان اسکوچیچ (تصویر)، سرمربی تیم ملی در حالی روز یکشنبه ۳ بهمن اسامی بازیکنان مدنظرش برای این مهم را اعلام کرد که از میان این نفرات، ۲۱ بازیکن در لیگ‌های فوتبالی خارج از ایران، فعالیت دارند.

این اتفاق در نوع خود برای این تیم رکوردی قابل توجه محسوب می‌شود. لیگ پرتغال با حضور چهار بازیکن در لیست اسکوچیچ از این حیث در صدر است.

امیر عابدزاده باشگاه: پورتیموننزه پرتغال / پست: دروازه‌بان / شمار بازی‌های ملی: ۱ محمدحسین کنعانی‌زادگان باشگاه: الریان قطر / پست: مدافع / شمار بازی‌های ملی: ۲۱ میلاد محمدی باشگاه: الغرافه قطر/ پست: هافبک / شمار بازی‌های ملی: ۳۹

احمد نوراللهی باشگاه: برنتفورد انگلیس / پست: هافبک / شمار بازی‌های ملی: ۲۹ علی قلی‌زاده باشگاه: فنرباغچه ترکیه / زوریا لوهانسک (قرضی) / پست: هافبک / شمار بازی‌های ملی: ۳ سردار آزمون باشگاه: آاک آتن یونان / پست: مهاجم / شمار بازی‌های ملی: ۸۹ headtopics.com

پست حسین وفایی کار کنید 💥

مهدی قایدی باشگاه: زوریا لوهانسک اوکراین / پست: مهاجم / شمار بازی‌های ملی: تاکنون برای تیم ملی به زمین نرفته است

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

بایدن در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی زمین خورد

رئیس جمهور آمریکا در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی نیروی هوایی در ایالت کلرادو زمین خورد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

چین ۷ - ایران صفر؛ شکست دختران تیم ملی مقابل پرافتخارترین تیم آسیا

روایت بازاریان از حضور مخبر در بازار تهران؛ وعده‌های توخالی، حرف‌های تکراری

هدا خموش از نمایندگان طالبان در نروژ خواست زنان در بند را آزاد کنندیک روز پیش از آغاز رسمی گفت‌وگوهای نمایندگان طالبان با جامعه جهانی در اسلو، پایتخت نروژ، هدا خموش، نماینده جنبش زنان افغانستان از وزیر امور خارجه طالبان خواست فورا با کابل تماس بگیرد و بگوید دختران در بند را آزاد کنند.

اعلام آخرین جزییات آتش‌سوزی در یک مسافرخانه در میدان راه‌‌آهن/ نجات جان ۳۰ مسافر+ فیلمسخنگوی سازمان آتش‌نشانی با اعلام جزییات آتش‌سوزی در یک مسافرخانه در میدان راه‌آهن از نجات جان حدود ۳۰ مسافر گرفتار شده در آتش و دود خبر داد.

یک کشته و یک مصدوم بر اثر آتش‌سوزی در مسافرخانه‌ای در میدان راه‌آهن تهراندر پی حادثه آتش‌سوزی در مسافرخانه‌ای در میدان راه‌آهن تهران که منجر به محبوس شدن ۳۰ مسافر در ساختمان شده بود، یک نفر کشته و یک نفر مصدوم شد. جلال ملکی، سخنگوی سازمان...

بریتانیا: روسیه در پی به قدرت رساندن مهره خود در اوکراین است«یوگنی مورایف، نماینده سابق مجلس اوکراین به عنوان نامزد بالقوه برای رهبری این کشور دیده شده است»، اما او تنها نیست زیرا سرویس‌های اطلاعاتی روسیه «با بسیاری از سیاستمداران پیشین اوکراین در پیوند هستند». اوکراین جز خاک روسیه است وباید به روسیه ملحق شود.