روایت بازاریان از حضور مخبر در بازار تهران؛ وعده‌های توخالی، حرف‌های تکراری

02/11/1400 09:40:00 ب.ظ

«محمد مخبر»، معاون اول «ابراهیم رئیسی» روز پنجشنبه ۳۰دی۱۴۰۰ به بازار تهران رفته بود. یک شهروندخبرنگار روز شنبه به بازار تهران رفته و از بازاریان درباره حضور مخبر و صحبت‌های رد و بدل شده، سوال کرده است. شهروند‌خبرنگار

«محمد مخبر»، معاون اول «ابراهیم رئیسی» روز پنجشنبه ۳۰دی۱۴۰۰ به بازار تهران رفت تا از نزدیک درباره مسایل و مشکلات اقتصادی با بازاریان گفت‌وگو کند.

یک شهروندخبرنگار روز شنبه به بازار تهران رفته و از بازاریان درباره حضور معاون اول رییس‌جمهور و صحبت‌های رد و بدل شده، سوال کرده است. روایت بازاریان از حضور مخبر در بازار تهران را در گزارش زیر می‌خوانید.

*** «محمد» از فروشندگان بازار زرگرها است و روز پنجشنبه وقتی شنیده مخبر به بازار آمده، خودش را به او و همراهانش رسانده است: «من خیلی اخبار می‌خوانم. چند باری دیدم که نوشته‌اند معاون اول رییس‌جمهور سر زده به خوابگاه دانشجویان رفته یا در دیداری غیرمنتظره به بازار لوازم خانگی رفته است تا شنیدم به بازار آمده، خودم را به او رساندم. نزدیکی سبزه میدان بود، با یک تیم همراه و دوربین و فیلمبردار، دو تا خبرنگار هم بودند که هم از شبکه خبر با دوربین آمده بودند و هم از صداوسیما. راستش سر زده زمانی معنا دارد که او به صورت ناگهانی و ناشناس به میان مردم بیاید و مشکلاتشان را بپرسد نه این که با کلی خدم و حشم.» او می‌گوید بسیاری از بازاریان در این مواقع تشریفاتی حرف می‌زنند و احتمالا حرف دلشان می‌ماند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

با سقوط بازار بورس، تسلا و آمازون ده‌ها میلیارد از دست دادند | DW | 22.01.2022سقوط شاخص سهام در بازار بورس در روزهای گذشته ضربه سختی به سهام شرکت‌های فن‌آوری وارد کرد. در پی آن ۲۵ میلیادر دلار از دارایی ایلان ماسک، بنیانگذار تسلا و ۲۰ میلیارد دلار از ثروت جف بزوس، بنیانگذار آمازون کاسته شد. طفلکی ها به 🥚چپم امپراتوری ها در حال سقوط اند.

کارزار اعتصاب غذا در مقابل محل مذاکرات وین در اعتراض به گروگانگیری‌های ایرانعده‌ای از شهروندان ایرانی در کنار بری روزن، دیپلمات سابق آمریکایی که در هنگام اشغال سفارت آمریکا در تهران به گروگان گرفته شده بود و همچنین نزار زکا، شهروند مردم ایران از این کارزار رنج میبرند. کاش بر ای حقوق بشر آمریکایی هم اعتصاب میکردید. عربستان و امارات با کمک اطلاعاتی آمریکا و انگلیس زنان و بچه های یمنی رو می‌کشند ولی مدافعان به اصطلاح حق ق بشری همگی خفه شدند

اسرائیل: در وین باید به رفتار خصمانه ایران و پرونده هسته‌ای آن رسیدگی شودبنی گانتز، وزیر دفاع اسرائیل از قدرت‌های جهانی مذاکره‌‌کننده با تهران در وین خواست که علاوه بر پرونده هسته‌ای به رفتار خصمانه ایران و حمایت آن از گروه‌های

تصاویر اختصاصی خبرگزاری آناتولی از منطقه بحرانی دونباس در شرق اوکراینخبرگزاری آناتولی تصاویری از حضور نظامیان اوکراین در خط جبهه درگیری با جدای‌طلبان دونباس در شرق این کشور را تهیه کرده است. - خبرگزاری آناتولی سپاس ویژه بابت پوشش و عکسهای زیبا یاشاسین آنادولو ❤️🇹🇷

محمد فاضلی و آرش اباذری، استادان دانشگاه‌های بهشتی و شریف، «اخراج شدند»فعالان دانشگاهی و برخی رسانه‌های داخلی روز جمعه اول بهمن از اخراج دو استاد جامعه‌شناسی و فلسفه در دانشگاه‌های شهید بهشتی و صنعتی شریف تهران خبر دادند. قرار است ایران از مغز تهی شود، و لات و اوباش و لمپنهایی چون، رئیسی ، قالیباف اژه ای بتازند، تازه اینها نُک هرم هستند، پس ببینید در پایین هرم چه خبر است :(( خدا بداد ایران برسد !؟ مردم برخیزید… خدایی نیست، شاید بوده و مرده.

باید به واکسن کرونای داخلی اعتماد کرد/ فقط ۲۰ درصد واجدین شرایط در تهران دز سوم را دریافت کرده‌اندفرمانده ستاد عملیاتی مبارزه با کرونای کلانشهر تهران گفت: به نظرم کاملا باید به واکسن کرونای داخلی اعتماد کرد و جای نگرانی در استفاده از آنها وجود ندارد. تبدیل_وضعیت_بی_قید_و_شرط_کارکنان_قرارداد_مدت_موقت_وزارت_نفت_پس_از_۱۰_سال_بلاتکلیفی لطفاً صدا که نه،بهتراست بگوییم فریاداعتراض کارکنان قرارداد مدت موقت وزارت نفت رااز ۱۰سال بلاتکلیفی و بی توجهی دولت،تحمل حقارتها و آپارتاید اداری وتبعیض های مالی فراوان به گوش رئیس جمهور محترم برسانید. بی عدالتی در حق این جامعه ۲۷۰۰۰ نفره بیداد میکند.