رویترز: رهبر گروه افراطی پسران مفتخر قبلا خبرچین پلیس آمریکا بوده

09/11/1399 07:31 ق.ظ

رویترز: رهبر گروه افراطی پسران مفتخر قبلا خبرچین پلیس آمریکا بوده جزئیات بیشتر🔽

انریکه تاریو که ۳۶ سال دارد، رهبر گره راست افراطی «پسران مفتخر» و مسئول رویارویی با کسانی است که به باور آنها عضو جنبش چپگرای آنتیفا هستند. «پسران مفتخر» در حمله ۶ ژانویه به کنگره آمریکا نیز شرکت داشتند و شماری از آنها دستگیر شدند. این خبری بود که رویترز به نقل از یکی از دادستان‌های پیشین آمریکا همچین اسناد دادگاه رسیدگی به پروندۀ کلاهبرداری او در سال ۲۰۱۴ میلادی اعلام کرد.

بر اساس اسناد قضایی به دست آمده، یکی از مأموران دفتر تحقیقات فدرال همچنین وکیل انریکه تاریو، فعالیت او را به عنوان خبرچین را مخفی تایید کرده و گفته‌اند که او به مقامات کمک کرده است تا بیش از دوازده نفر را در پرونده‌های مختلف مواد مخدر، قمار و قاچاق انسان تحت پیگرد قانونی قرار دهند.

انریکه تاریو روز سه‌شنبه در مصاحبه‌ای با رویترز، انجام چنین فعالیت‌هایی را رد کرد و گفت که چیزی در این باره به خاطر نمی‌آورد. با این وجود ونسا یوهانس، دادستان پیشین فدرال در پروندۀ انریکه تاریو، در بیانیه‌ای برای رویترز تأیید کرد که «او برای کمک به پیگرد قضایی افرادی که در برخی جرایم سازمان یافته همچون تولید ماری جوانا یا کلاهبرداری دارویی در میامی دست داشته‌اند، به ماموران منطقه‌ای و مامورال فدرال کمک کرده است.»

انریکه تاریو که ۳۶ سال دارد، مسئول سازماندهی و رهبری گره راست افراطی «پسران مفتخر» و رویارویی با کسانی است که به باور آنها عضو جنبش چپگرای آنتیفا (کوتاه شدۀ نام آنتی فاشیسم) هستند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

رویترز: آمریکا یک گروه شبه‌نظامی ایرانی در سوریه را هدف قرار دادمقامات آمریکایی، جمعه 26 فوریه 2021، در گفت‌وگو با خبرگزاری رویترز از حمله هوایی ایالات متحده آمریکا امریکا تنها کشور در جهان هست که با اتکا به بمب اتم وقدرت نظامی به حقوق تمام کشورها تعرض و در امور انها دخالت میکند وخود را حامی حقوق بشر میداند البته حقوق بشری که به نفع خودشون باشد،وبنیان گذار داعش ث،القاعده وسایر گروهای تروریستی در خاورمیانه برای ماندن و حضور نظامی در منطقه

هشدار رهبر گروه طالبان به آمریکا به دلیل تاخیر در خروج سربازانشهیبت الله آخندزاده رهبر گروه طالبان به تازگی از دولت افغانستان خواست به «امارت» بپیوندد و به آمریکا به دلیل تاخیر در خروج نیروهایش هشدار داد.وبسایت گروه هبت الله کجاست؟ عدم حضور وی این گمان را افزایش می دهد که رهبر طالبا مرده رهبر ارشد طالبان در جلسات مهم غایب بوده و ماه هااست که در محضر عام دیده نشده است، و که برخی از درونی ها مگویند که وی براثر کووید-۱۹ درگذشت. هههه در عکس شما جوان شده رنگ سیاه زیادشوده از پیش شما به نظر من آمریکا اگه طالبان رو جمع نکنه نباید از افغانستان بره .من به آمریکا قول میدم اگه این کارو نکنه منتظر ۱۱سپتامبر دیگه ای باید باشه. الله برکت الله

رویترز: ترکیه، میلاد حاتمی از چهره‌های اینستاگرامی مقیم استانبول را تحویل تهران دادرویترز: ترکیه، میلاد حاتمی از چهره‌های اینستاگرامی مقیم استانبول را تحویل تهران داد هادی شیرزاد، رئیس پلیس اینترپل، شاخه نیروی انتظامی ایران، گفت میلاد حاتمی با اتهامات جرائم سایبری، پول شویی و کلاهبرداری مواجه است این بدبخت هم يا از خودشون نبوده يا میخواسته دورشون بزنه عاقبت تک خوری باید مادری از این حرامزاده سرویس کنن که تاریخ به خودش ندیده باشه. چقدر دخترای ایرانی بدبخت کرده خدا میدونه.

رویترز: تیم کارشناسان بین‌المللی حوثی‌ها را مسئول حمله به فرودگاه عدن دانستدو منبع دیپلماتیک، روز دوشنبه 29 مارس 2021، اعلام کردند تحقیقات کارشناسان سازمان ملل به این نتیجه رسیده که حوثی‌ها مسئول حمله 30 دسامبر گذشته به فرودگاه عدن هستند. در جریان این حمله دست‌کم 22 نفر کشته شدند. ادامه خبر در سایت العربیه_فارسی

ادعای رویترز درباره مذاکرات تهران-ریاضادعای رویترز درباره مذاکرات تهران-ریاض: *یک مقام ایرانی و یکی از منابع مطلع گفتند که در دیدار ۹ آوریل هیچ گشایشی انجام نشد *نشست بر موضوع یمن متمرکز بوده است *آمریکا و انگلیس کاملا از این مذاکرات باخبر بوده‌اند *آن‌ها نتیجه مذاکرات را نمی‌دانند ج.ا چهارسال گه‌خوری و گنده‌گوزی می‌کنه، به دریوزگی و بی‌پولی که رسید دوباره نرمش قهرمانانه و کاسبی، دوبار دوزار پول دستش بیاد گنده‌گوزی بعدی استارت میخوره عمر ملت هم‌ پای حماقت اینا رفت خطاب به سعودی خیلی مراقب حرف زدناتون باشید.

انریکه تاریو، رهبر گروه افراطی «پسران مفتخر» در گذشته «خبرچین» ماموران فدرال و ماموران منطقه‌ای ایالات متحده آمریکا بوده است و پس از دستگیری در سال ۲۰۱۲ میلادی بارها مخفیانه برای بازرسان کار کرده است.

این خبری بود که رویترز به نقل از یکی از دادستان‌های پیشین آمریکا همچین اسناد دادگاه رسیدگی به پروندۀ کلاهبرداری او در سال ۲۰۱۴ میلادی اعلام کرد.

بر اساس اسناد قضایی به دست آمده، یکی از مأموران دفتر تحقیقات فدرال همچنین وکیل انریکه تاریو، فعالیت او را به عنوان خبرچین را مخفی تایید کرده و گفته‌اند که او به مقامات کمک کرده است تا بیش از دوازده نفر را در پرونده‌های مختلف مواد مخدر، قمار و قاچاق انسان تحت پیگرد قانونی قرار دهند.

انریکه تاریو روز سه‌شنبه در مصاحبه‌ای با رویترز، انجام چنین فعالیت‌هایی را رد کرد و گفت که چیزی در این باره به خاطر نمی‌آورد.

با این وجود ونسا یوهانس، دادستان پیشین فدرال در پروندۀ انریکه تاریو، در بیانیه‌ای برای رویترز تأیید کرد که «او برای کمک به پیگرد قضایی افرادی که در برخی جرایم سازمان یافته همچون تولید ماری جوانا یا کلاهبرداری دارویی در میامی دست داشته‌اند، به ماموران منطقه‌ای و مامورال فدرال کمک کرده است.»

انریکه تاریو که ۳۶ سال دارد، مسئول سازماندهی و رهبری گره راست افراطی «پسران مفتخر» و رویارویی با کسانی است که به باور آنها عضو جنبش چپگرای آنتیفا (کوتاه شدۀ نام آنتی فاشیسم) هستند. «پسران مفتخر» در حمله ۶ ژانویه به کنگره آمریکا نیز شرکت داشتند و شماری از آنها دستگیر شدند.

انریکه تاریو در اوایل ماه ژانویه، دو روز پیش از حمله به کاپیتول از سوی پلیس دستگیر شده بود؛ در آن زمان علیه او اتهاماتی همچون حمل اسلحه با خشاب‌های ظرفیت بالا و آتش زدن بنر «جان سیاهان ارزش دارد» در جریان اعتراضات ماه دسامبر طرح شده بود.

با این وجود اف‌بی‌ای همچنین اعلام کرد که یکی دیگر از دلایل دستگیری او نیز، تلاش برای پیشگیری از وقایع ۶ ژانویه بوده است.