رویترز: تیم کارشناسان بین‌المللی حوثی‌ها را مسئول حمله به فرودگاه عدن دانست

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

دو منبع دیپلماتیک، روز دوشنبه 29 مارس 2021، اعلام کردند تحقیقات کارشناسان سازمان ملل به این نتیجه رسیده که حوثی‌ها مسئول حمله 30 دسامبر گذشته به فرودگاه عدن هستند. در جریان این حمله دست‌کم 22 نفر کشته شدند. ادامه خبر در سایت العربیه_فارسی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

در جریان این حمله که همزمان با ورود اعضای دولت جدید یمن به فرودگاه عدن صورت گرفت، دست‌کم 22 نفر کشته شدند.

به گفته این دو دیپلمات آگاه که نظر به حساسیت موضوع خواستند نامشان فاش نشود، روسیه اما مانع از انتشار گسترده این گزارش شده‌است. شایان ذکر است که فرودگاه عدن در 30 دسامبر 2020، هنگام ورود هواپیمای حامل اعضای هیأت دولت قانونی یمن به آن، هدف حمله تروریستی قرار گرفت.هر چند همه سرنشینان هواپیمای مسافربری در فرودگاه عدن از حادثه نجات یافتند، در این حمله تروریستی اما 22 نفر کشته و نزدیک به 110 نفر دیگر مجروح شدند که از جمله آنها مسئولانی در دولت یمن، اصحاب رسانه‌ها، کارکنان فرودگاه و مسافرانی بودند که در انتظار پرواز به قاهره بودند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رویترز مدعی شد: ایران غنی‌سازی با چهارمین آبشار سانتریفیوژهای IR-۲m را آغاز کرده استخبرگزاری رویترز مدعی شد که ایران غنی‌سازی اورانیوم با چهارمین آبشار سانتریفیوژهای IR-۲m را در نظنز آغاز کرده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رویترز: تعداد مرگ بر اثر کرونا در جهان از سه میلیون نفر عبور کردرویترز: تعداد مرگ بر اثر کرونا در جهان از سه میلیون نفر عبور کرد سازمان جهانی بهداشت ضمن درخواست از کشورهای پیشرفته جهت ارسال دوزهای بیشتری از واکسن به کشورهای فقیرتر و آسیب پذیرتر، امیدوار است با تحقق این امر، جهان شاهد کاهش آمار مبتلایان باشد خامنه ای قاتل که خودش فایزر زد و واکسن استاندارد آمریکایی و انگلیسی را برای ایران ممنوع کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رویترز: کاخ سفید برنامه‌ای برای اقدام علیه ایران در بحبوحه مذاکرات نداردخبرگزاری رویترز مدعی شد که واشنگتن برنامه‌ای برای اقدام علیه تهران در بحبوبه مذاکرات بر سر بازگشت به توافق هسته‌ای، ندارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رویترز: رئیس‌جمهوری افغانستان یک نقشه راه سه مرحله‌ای برای صلح با طالبان ارائه خواهد دادصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رویترز: بازرسان آژانس از سایت غنی‌سازی نطنز بازدید کردندرویترز در خبری اعلام کرد که بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از سایت هسته‌ای نطنز بازدید کرده‌اند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »