رویترز: در پی توافق تاریخی عادی‌سازی روابط اسرائیل و امارات، دو کشور همکاری در زمینه‌های امنیت غذایی و آب را بررسی می‌کنند

09/06/1399 08:06:00 ب.ظ

🔺رویترز: در پی توافق تاریخی عادی‌سازی روابط اسرائیل و امارات، دو کشور همکاری در زمینه‌های امنیت غذایی و آب را بررسی می‌کنند ⚡️خبرگزاری رویترز از همکاری‌های بالقوه اسرائیل و امارات متحده عربی در زمینه امنیت غذایی و آب خبر داد.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. Print this page ساختمان شهرداری شهر تل آویو اسرائیل با رنگ های پرچم امارات متحده عربی ملون شده است - ۱۳ اوت ۲۰۲۰ خبرگزاری رویترز از همکاری‌های بالقوه اسرائیل و امارات متحده عربی در زمینه امنیت غذایی و آب خبر داد.

رویترز بنا بر یک بیانیه رسمی که روز یکشنبه توسط دولت امارات متحده عربی منتشر شد، گزارش داد که وزیر کشاورزی اسرائیل و وزیر مشاور در امور امنیت غذایی و آب امارات متحده عربی روز جمعه در یک تماس تلفنی درباره همکاری بالقوه خود در امنیت غذایی و آب گفت‌و‌گو کردند.

در این بیانیه آمده است که الون شوستر، وزیر کشاورزی اسرائیل، و مریم المهیری، وزیر مشاور برای امنیت غذایی و آب امارات، وعده داده‌اند که در زمینه پروژه‌هایی برای تامین امنیت غذایی و آب، همکاری خواهند کرد. headtopics.com

اسرائیل و امارات در ۱۳ ماه اوت (۲۳ مرداد) از عادی‌سازی روابط دو کشور خبر دادند و اعلام کردند که روابط دیپلماتیک خود را در توافقی که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، واسطه آن بود، دوباره از سر خواهند گرفت.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

مشاهده دوباره یوز آسیایی در خراسان‌شمالی/ امیدها برای تداوم نسل یوزها زنده شد- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

قاضی چه وظایفی نسبت به متهمی‌که در بازداشتگاه‌های امنیتی تحت بازجویی است، دارد؟

لوکاشنکو ناتو را به تلاش برای مداخله نظامی در بلاروس متهم کردالكساندر لوكاشنكو هفته گذشته هم گفته بود که تحرکاتی از سوی ناتو در نزدیکی مرزهای بلاروس در دو کشور لهستان و لیتوانی مشاهده شده است که به سرعت از سوی ناتو تکذیب شد.

مسن‌ترین زوج جهان ازدواج خود را در کتاب رکوردهای گینس به ثبت رساندبه گفته یکی از دختران این زوج، آنها هنوز دوست دارند با هم به تئاتر و سینما بروند.

فرماندار سنجار: پ.ک.ک ایزدی‌های ربوده شده را در زندان‌های مخفی نگهداری می‌کندفرماندار شهرستان سنجار عراق اعلام کرد که گروه تروریستی پ.ک.ک ایزدی‌های ربوده شده را در زندان‌های مخفی نگهداری می‌کند. - خبرگزاری آناتولی

تظاهرات هزاران نفره مخالفان ماسک در برلین؛ پلیس معترضان را متفرق کردتظاهرات آخر هفته مخالفان محدودیت‌های کرونایی «جشن آزادی و صلح» نام دارد و طیف گسترده‌ای از شهروندان از طبقات مختلف با گرایش‌های متفاوت و حتی متضاد سیاسی در آن شرکت می‌کنند.

ترکیه رزمایش نظامی جدید را خود در شرق دریای مدیترانه آغاز کردرزمایش جدید آنکارا در حالی آغاز می‌شود که تنش‌ها بین ترکیه و یونان بر سر منابع گازی در منطقه افزایش یافته است.