فرماندار سنجار: پ.ک.ک ایزدی‌های ربوده شده را در زندان‌های مخفی نگهداری می‌کند

08/06/1399 04:54 ب.ظ

فرماندار شهرستان سنجار عراق اعلام کرد که گروه تروریستی پ.ک.ک ایزدی‌های ربوده شده را در زندان‌های مخفی نگهداری می‌کند. - خبرگزاری آناتولی

فرماندار شهرستان سنجار عراق اعلام کرد که گروه تروریستی پ.ک.ک ایزدی‌های ربوده شده را در زندان‌های مخفی نگهداری می‌کند. - خبرگزاری آناتولی محما خلیل٬ فرماندار شهرستان سنجار عراق اعلام کرد که گروه تروریستی پ.ک.ک ایزدی‌های ربوده شده را در زندان‌های مخفی نگهداری می‌کند. وی طی نامه‌ای به مقامات بغداد خواستار خروج گروه تروریستی پ.ک.ک از سنجار و برقراری ثبات در منطقه شده است.

خلیل در این نامه اعلام کرده که گروه تروریستی پ.ک.ک در راستای بازگشت آوارگان ایزدی و همزیستی مسالمت آمیز اقوام و مذاهب مختلف در منطقه مشکل ایجاد کرده است. مردم سنجار در اعتراض به حضور گروه تروریستی پ.ک.ک و برای آزادی فرزندان ‌شان تظاهرات کرده و از دولت مرکزی می‌خواهند در این موضوع ورود کند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

پشتیبانی اطلاعاتی امارات از گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.کامارات متحده عربی شمار بسیاری جاسوس برای آموزش تاکتیک‌های اطلاعاتی به گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک به سوریه اعزام کرده است. - خبرگزاری آناتولی

‌طوفان باوی در کره جنوبی سقف خانه‌ها را کندتصاویر دریافت شده شاخه‌های شکسته شده درختان را در خیابان‌ها و نیز خودروهای واژگون و منحرف شده را نشان می‌دهد.

محسن نامجو با انتشار ویدئویی اتهام تعرض جنسی را رد کرد - BBC News فارسیمحسن نامجو، خواننده و نوازنده ایرانی، اتهام‌ آزار جنسی و اقدام به تجاوز را که علیهش مطرح شده بود 'شایعه' خوانده و گفته این اتهام‌ها را 'قویا' رد می‌کند.

ارتش چین یک ناوشکن آمریکایی را از منطقه مانور خود بیرون کرد- اخبار آسیا-اقیانوسیه - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimارتش چین ناوشکن آمریکایی را از منطقه مانور بیرون کرد سخنگوی فرماندهی منطقه نظامی دریای چین جنوبی: ناوشکن آمریکایی «USS Mustin» به محض ورود به آب‌های سرزمینی چین در نزدیکی جزایر شیشا، اخراج شد

پاداش ۵ میلیون دلاری وزارت خارجه آمریکا برای یافتن دو آمریکایی ربوده شده در افغانستانپاداش ۵ میلیون دلاری وزارت خارجه آمریکا برای یافتن دو آمریکایی ربوده شده در افغانستان در این بیانیه آمده است که این پاداش به اطلاعاتی که منتهی به شناسایی موقعیت مکانی، یافتن، و بازگرداندن آقای فریکس و یا آقای اُوِربی شود، تعلق می‌گیرد.

وال استریت ژورنال: آمریکا یک سوم از سربازانش در عراق را خارج می‌کند

فرماندار شهرستان سنجار عراق اعلام کرد که گروه تروریستی پ.ک.ک ایزدی‌های ربوده شده را در زندان‌های مخفی نگهداری می‌کند.بغداد/ خبرگزاری آناتولی

محما خلیل٬ فرماندار شهرستان سنجار عراق اعلام کرد که گروه تروریستی پ.ک.ک ایزدی‌های ربوده شده را در زندان‌های مخفی نگهداری می‌کند.

وی طی نامه‌ای به مقامات بغداد خواستار خروج گروه تروریستی پ.ک.ک از سنجار و برقراری ثبات در منطقه شده است.

خلیل در این نامه اعلام کرده که گروه تروریستی پ.ک.ک در راستای بازگشت آوارگان ایزدی و همزیستی مسالمت آمیز اقوام و مذاهب مختلف در منطقه مشکل ایجاد کرده است.

مردم سنجار در اعتراض به حضور گروه تروریستی پ.ک.ک و برای آزادی فرزندان ‌شان تظاهرات کرده و از دولت مرکزی می‌خواهند در این موضوع ورود کند.

گفتنی است گروه تروریستی پ.ک.ک از سال 2014 تاکنون به بهانه پاکسازی منطقه از وجود داعش٬ در سنجار مستقر شده است.