روسیه بایدن و بلینکن را تحریم کرد

31/02/1401 07:04 ب.ظ

روسیه رئیس جمهور و وزیر خارجه آمریکا را ممنوع الورود کرد. - خبرگزاری آناتولی

روسیه رئیس جمهور و وزیر خارجه آمریکا را ممنوع الورود کرد. - خبرگزاری آناتولی وزارت خارجه فدراسیون روسیه طی بیانیه‌ای اعلام کرد که 963 آمریکایی از جمله جو بایدن، رئیس‌جمهور و آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا را ممنوع‌الورود کرده‌اند.

طبق این بیانیه مسکو در واکنش به فشارها و مواضع ضد روسی آمریکا 963 تبعه این کشور را به فهرست افراد ممنوع‌الورود اضافه کرده است.

در این فهرست هانتر بایدن پسر رئیس جمهور، لوید آستین وزیر دفاع، آلخاندرو نیکلاس مایورکا وزیر امنیت داخلی آمریکا نیز قرار دارند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

بلینکن روسیه را به استفاده از غذا به عنوان سلاح در اوکراین متهم کردآنتونی بلینکن، وزیر خارجه ایالات متحده، روز پنج‌شنبه روسیه را به استفاده از غذا به عنوان سلاح علیه میلیون‌ها نفر نه تنها در اوکراین بلکه در سراسر جهان متهم کرد. 💩خورد دیوث خجالت بکش! این همه. دروغ شما هستید که با حمایت از گروهای نیابتی فاشیستی و نئونازی جنگ راه انداخته.اید و شما هستید که با تحریم روسیه باعث کمبود گندم و دهها اغلام دیگر در جهان شده اید کشورت با سی هزار میلیارد بده کاری و همچنین صنایع ورشکست شده و دلاری که. روسیه و چین و برزیل و هند و بقیه کشورها در حال کنار گذاشتن هستند این یعنی پایان امپراطوری و درمانش را در جنگ افروزی و حمایت از گروهای تروریست اسلامی و نئونازی و فاشیست جستجو می کنید

روسیه ورود بایدن و بلینکن به این کشور را ممنوع کردروسیه اعلام کرد که ورود ۹۶۳ شهروند آمریکا از جمله جو بایدن و آنتونی بلینکن، رئیس جمهور و وزیر خارجه ایالات متحده، و ویلیام برنز، رئیس سازمان سی‌آی‌ای، به این کشور را ممنوع می‌کند. جک سال سگ میره روسیه اخه یعنی من دارم فکرمیکنم به اینکه غیرازامریکاییهای،که ورودشان به روسیه ممنوع شده بارفتاری،که روسیه ازخودش،برمحوریت زوروسرب،داغ وجنگ وخون ریزی،پیشه کرده ونشان داده که اگرکسی به حرفش گوش نده رفتارش چه رفتاری،میتونه،باشه به غیرازامریکاییهای،که تحریم،شدن،اکثرغریب،به اتفاق،دنیا،روسیه نرن 💥 بوتيـن ينسف العملة الاوروبـية و سر خطير يكشف ✌️🇷🇺

دید‌بان سازمان ملل گزارشگر ویژه تحریم‌ها را به دریافت پول از چین و روسیه متهم کرد«دیدبان سازمان ملل» که یک نهاد غیرانتفاعی مستقر در ژنو است پس از بازگشت آلنا دوهان، گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور تحریم‌های قهری و یکجانبه، از سفر یازده یکی هم که یه حرف درست زد اینجوری زدنش. کلا شرق و غرب نداره هر جا حرف حق بزنی کارت تمومه

روسیه صادرات گاز به فنلاند را متوقف کردپس از مخالفت فنلاند با پرداخت «روبل» برای خرید گاز روسیه، «گازگرید»، اپراتور سیستم گاز فنلاند اعلام کرد که روسیه صادرات گاز به این کشور را قطع کرده

روسیه ارسال گاز طبیعی به فنلاند را متوقف کردشرکت گاز پروم روسیه از توقف کامل صادرات گاز به فنلاند خبر داد. - خبرگزاری آناتولی روسیه ارسال گاز طبیعی به فنلاند را متوقف کرد

روسیه در ماریوپل اعلام پیروزی کامل کردروسیه روز جمعه اعلام کرد که شهر ماریوپل را به تمامی تصرف کرده است، رخدادی که از آن به عنوان بزرگ‌ترین پیروزی ارتش روس در جنگ با اوکراین یاد شده است. 🙏🇺🇦😥😪😡 بزرگترین پیروزی برنازی‌ها پس از جنگ جهانی دوم.

روسیه رئیس جمهور و وزیر خارجه آمریکا را ممنوع الورود کرد.مسکو/ خبرگزاری آناتولی

وزارت خارجه فدراسیون روسیه طی بیانیه‌ای اعلام کرد که 963 آمریکایی از جمله جو بایدن، رئیس‌جمهور و آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا را ممنوع‌الورود کرده‌اند.

طبق این بیانیه مسکو در واکنش به فشارها و مواضع ضد روسی آمریکا 963 تبعه این کشور را به فهرست افراد ممنوع‌الورود اضافه کرده است.

در این فهرست هانتر بایدن پسر رئیس جمهور، لوید آستین وزیر دفاع، آلخاندرو نیکلاس مایورکا وزیر امنیت داخلی آمریکا نیز قرار دارند.

در بیانیه فوق آمده است: روسیه خواهان رویارویی نیست و پذیرای گفتگوهای صادقانه و متقابل محترمانه است و مردم ایالات متحده را که ما همیشه برای آنها احترام قائل هستیم، از مقامات آمریکایی و کسانی که به آنها خدمت می‌کنند و خصومت ضد روسیه را تحریک می‌کنند، جدا می‌کند.