روز ولنتاین: جشن عشق برای همه، نه فقط عشاق

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

روز ولنتاین یا به اصطلاح روز عشاق معمولاً به عشق و عاشقی مربوط می شود، اما اگر کسی را در زندگی ندارید، هنوز دلایل زیادی برای جشن گرفتن در این روز هست.

سونیا لیوبومیرسکی، استاد روانشناسی در دانشگاه کالیفرنیا می گوید: «به نظر من انتظارات پیرامون روز ولنتاین مثل شام برای دو نفر و گل، می تواند مردم را محدود کند. من واقعا فکر می کنم که اگر این روز را گسترده‌تر تعبیر کنیم نه تنها مفیدتر خواهد بود، بلکه مردم بیشتری را شاد خواهد کرد.»او معتقد است اگر فرض بگیرید «شما تنها زمانی می توانید خوشحال باشید که یک شریک زندگی عاشقانه داشته باشید» آن وقت ولنتاین محدود کننده خواهد بود.

او می گوید: «با یک فردی که دوستش دارید وقت بگذرانید و نشان دهید که چقدر برایتان عزیز و وجودشان در زندگی برای شما مهم است؛ مثل مادرتان، پدرتان، خواهر و برادرتان، یک دوست خوب، همسایه، و یا والدین.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویدئو؛ برگزاری جشن روز ولنتاین در کابلساکنان کابل امسال زیر سایه شیوع ویروس کرونا و افزایش روز افزون حملات خشونت‌بار در پایتخت افغانستان، روز ولنتاین را جشن گرفتند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کابل در حال و هوایی ولنتاین؛ آیا امسال آخرین «روز عشق» در کابل است؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

فروش سالانه میلیون‌ها شاخه گل به مناسبت روز ولنتاین در ترکیهانتظار می‌رود در چهاردهم فوریه «روز ولنتاین» در سراسر ترکیه حدود 4.5 میلیون شاخه گل به فروش برسد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

عکس روز: روز سندروم داون؛ ما با شما برابریم | DW | 21.03.2021روز سندروم داون؛ ما با شما برابریم در هر ۷۰۰ تولد، یک نوزاد با سندروم داون زاده می‌شود. در این اختلال از تمام یا بخشی از ۲۱مین کروموزم، سه نسخه وجود دارد و سن مادر، توارث و ازدواج خویشاوندی عوامل آن است. عکس روز: تریزومی‌ها در سال‌های اخیر در ورزش، هنر، تئاتر، سینما یا مدلینگ درخشیده‌اند و امید به زندگی نزد آنها بالا رفته است. شادکامی، مهربانی، صداقت و سادگی، شاخص شخصیت و دنیای ذهنی آنهاست.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آمار بیماران دزفول روز به روز بیشتر می‌شود / کمبود اکسیژن در بیمارستان بزرگ دزفولمعاون درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول: آمار بیماران کرونا در دزفول روز به روز درحال افزایش است و از توان پاسخگویی ما فراتر رفته است وضعیت شهر خوب نیست تخت خالی برای بیماران نداریم با پیک سنگینی مواجه هستیم به‌سختی درحال تامین اکسیژن برای بیماران هستیم وضعیت شهرها خوب نیست حال مردم خوب نیست اما حال و هوای مسئولان خوب است پس جای نگرانی نيست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »