رسوایی خرید ماسک در آلمان؛ روزهای دشوار یاران مرکل در آستانه انتخابات محلی

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 50 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رسوایی خرید ماسک در آلمان؛ روزهای دشوار یاران مرکل در آستانه انتخابات محلی جزئیات بیشتر🔽

احزاب دموکرات مسیحی و اتحادیه سوسیال مسیحی بایرن در آلمان به دنبال رسوایی «واسطه گری برای خرید ماسک» روز چهارشنبه اعلام کردند که همه نمایندگان شان در پارلمان باید کسب سودهای احتمالی در جریان معاملات را اعلام کنند.

تصمیم احزاب دموکرات مسیحی و اتحادیه سوسیال مسیحی بایرن در آستانه برگزاری انتخابات محلی در دو ایالت «بادن ووتمبرگ» و «راینلاند فالتس» اتخاذ شد. بر این اساس نمایندگان این دو حزب که متحد دیرین یکدیگر به شمار می روند باید تا جمعه شب هرگونه سودی را که از معاملات احتمالی برای خرید و فروش محصولات پزشکی از جمله ماسک کسب کرده اند اعلام کنند.

گئورگ نوسلاین، نماینده اتحادیه سوسیال مسیحی بایرن و نیکلاس لوبل، نماینده دموکرات مسیحی در بوندستاگ دو سیاستمداری هستند که به دنبال افشای رسوایی «واسطه گری برای خرید ماسک» دردسر زیادی برای هم حزبی های خود از جمله آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان ایجاد کرده اند. این دو نماینده در مجموع به طور مستقیم یا غیرمستقیم صدها هزار یورو از ایفای نقش واسطه برای خرید ماسک سود به دست آورده اند.

محبوبیت احزاب دموکرات مسیحی و اتحادیه سوسیال مسیحی بایرن طی روزهای گذشته به دنبال افشای رسوایی «واسطه گری برای خرید ماسک» و همچنین نارضایتی عمومی از روند واکسیناسیون در برابر بیماری همه گیر «کووید ۱۹» کاهش یافته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رسوایی در معاملات ماسک در آلمان؛ استعغای یک نماینده دیگر مجلس | DW | 11.04.2021یوآخیم فایفر، نماینده پارلمان آلمان از حزب دمکرات مسیحی (CDU) که متهم به فساد مالی در تهیه ماسک‌های کرونا بود استعفا کرد. این نماینده مجلس مدعی شد مورد حمله هکرها قرار گرفته است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

محبوبیت محافظه‌کاران آلمان به دنبال رسوایی واسطه‌گری برای خرید ماسک کاهش یافتاز روند «کند» واکسیناسیون در برابر بیماری همه‌گیر «کووید ۱۹» و طرح اتهام «فساد مالی» علیه دو نماینده حزب دموکرات مسیحی در بوندستاگ به عنوان عوامل اصلی کاهش محبوبیت این حزب یاد می‌شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هدیه روز مادر موجب سقوط ۴۰ درصدی قیمت دوج‌کوین شد؛ ماسک: در خرید رمزارزها احتیاط کنیدحضور ایلان ماسک در یک برنامه زنده تلویزیونی موجب سقوط قیمت دوج‌کوین (Dogecoin) شد؛ بر خلاف انتظار خریداران این رمز ارز که به حمایت او که پیشتر خود را پدر دوج‌کوین لقب داده بود، برای یک دلاری شدن آن دل بسته بودند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روحانی:‌ علی‌رغم پیشرفت‌هایی در وین، هنوز در تامین ارز خرید واکسن با مشکل روبرو هستیمرئیس جمهوری ایران با اشاره به حصول پیشرفت‌هایی در مذاکرات وین، گفت که اما هنوز موانع پیش روی ماست و در تامین ارز برای خرید واکسن کرونا با مشکلات روبرو هستیم. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ایمنی ۸۰ درصدی واکسن کرونای «پاستور»/در خرید واکسن هیچ عدالتی در میان نیسترئیس انستیتو پاستور ایران: واکسن کرونای انستیتو پاستور یک واکسن ایمن است و می‌تواند در بدن تا ۸۰ درصد ایمنی ایجاد کند، واکسن‌های دیگری هم در انستیتو پاستور برای کرونا داریم که کاملاً بومی و از تکنولوژی های فوق برتر هستند که در حال انجام مطالعات آنها هستیم خدا قوت به همکاران عزیز🌷 زارررت حالایکیشوبه ثمرمیرسوندین تا بعد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »