روحانی:‌ علی‌رغم پیشرفت‌هایی در وین، هنوز در تامین ارز خرید واکسن با مشکل روبرو هستیم

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس جمهوری ایران با اشاره به حصول پیشرفت‌هایی در مذاکرات وین، گفت که اما هنوز موانع پیش روی ماست و در تامین ارز برای خرید واکسن کرونا با مشکلات روبرو هستیم. - خبرگزاری آناتولی

رئیس جمهوری ایران با اشاره به حصول پیشرفت‌هایی در مذاکرات وین، گفت که اما هنوز موانع پیش روی ماست و در تامین ارز برای خرید واکسن کرونا با مشکلات روبرو هستیم.حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران امروز شنبه اول ماه می در جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا در خصوص تامین واکسن ضد کرونا گفت: درست است در وین مذاکره می‌کنیم و پیشرفت‌هایی حاصل شده است، اما هنوز موانع پیش روی ماست و در تامین ارز برای خرید واکسن با مشکلات روبرو هستیم.

او افزود: برای تامین واکسن خارجی و داخلی تمام تلاش خودمان را خواهیم کرد تا زنجیره را قطع کنیم و شرایط را برای زندگی مردم عادی کنیم اما حداقل تا پایان سال همه باید پروتکل‌ها را رعایت کنند. روحانی در خصوص مراسم شب قدر نیز گفت که برگزاری مراسم در شهرهای نارنجی و قرمز صرفا در فضای باز ممکن است. وی در ادامه گفت: مراعات مردم نسبت به پروتکل‌های بهداشتی 61 درصد است. اینکه 39 درصد مردم دستورالعمل‌ها را رعایت نمی‌کنند، این بسیار خطرناک است. در این شرایط معنی‌اش این است که دیرتر از موج چهارم خارج می‌شویم.

او خاطرنشان کرد: یکی از نگرانی‌های ستاد بحث جهش ویروس و ویروس‌های با سویه جدید است. این ویروس به صورت ثابت باقی نمی‌ماند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گفتگوی بلینکن با همتای اسرائیلی در رابطه با برقراری آتش‌بس در غزهدر ادامه تلاش‌های بین‌المللی و منطقه‌ای برای برقراری آتش‌بس و پایان دادن به خشونت‌ها در سرزمین‌های فلسطینی که وارد یازدهمین روز خود شده، وزارت امور خارجه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نماینده روسیه: گفتگوها با هیئت آمریکایی در وین مفید بودبا ادامه دور سوم مذاکرات وین در مورد برنامه هسته‌ای ایران، روز پنجشنبه، 29 آوریل، میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در مذاکرات وین از مفیدبودن دیدار هیئت
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نشست عراقچی با هیات‌های نمایندگی کشورهای طرف مذاکره در وین | DW | 14.05.2021عباس عراقچی، رییس هیات مذاکره‌کننده ایران در وین با همتایان اروپایی، چینی و روسی خود به طور جداگانه مذاکره می‌کند. جزییات این دیدارها فاش نشده است. چقدر بی شعورند دول اروپایی که قبول کردند این ترفند جمهوری اسلامی را هیچ نتیجه‌ای نخواهد داشت. اینا دستشون رو شده برای حتی روسیه و چین چقدر این سران نظام احمقن که حتی چین و روسیه هم اینارو آدم حساب نمیکنن، خودشون میبُرن میدورن آخرش میزنن تو سر نظام و اروپا که همینی که هست باید قبول کنید، احمق چی با افتخار هم بیان میکنه که آدم حسابشون نمیکنن، خاک بر سر آخوندها و اروپا ، خاک.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ادامه مذاکرات برجامی در وین؛ کندی پیشرفت در پی عدم رویارویی مستقیم ایران و آمریکامذاکرات بر سر احیای برجام در پایتخت اتریش همچنان ادامه دارد اما دیپلمات‌ها می‌گویند به دلیل عدم انجام گفتگوهای مستقیم بین ایران و آمریکا، سرعت پیشرفت کند است. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. مسخره است ! عین دعوای زن و شوهری که پیغام میدن به هم توسط بچه شون !
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نماینده روسیه: ‌گفتگوها در وین در حال پیشرفت استمیخائیل اولیانوف، سفیر روسیه در آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین، روز سه شنبه 14 اردیبهشت از پیشرفت در مذاکرات هسته‌ای ایران خبر داد.او در حساب توئیتر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »