ایمنی ۸۰ درصدی واکسن کرونای «پاستور»/در خرید واکسن هیچ عدالتی در میان نیست

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

رئیس انستیتو پاستور ایران: واکسن کرونای انستیتو پاستور یک واکسن ایمن است و می‌تواند در بدن تا ۸۰ درصد ایمنی ایجاد کند، واکسن‌های دیگری هم در انستیتو پاستور برای کرونا داریم که کاملاً بومی و از تکنولوژی های فوق برتر هستند که در حال انجام مطالعات آنها هستیم

ایران اخبار, ایران سرفصلها

دکتر علیرضا بیگلری ظهر شنبه ۱۱ اردیبهشت‌ماه در مراسم آغاز فاز سوم کارآزمایی بالینی واکسن کرونای مشترک بین انستیتو پاستور ایران و انستیتو فینلای کوبا در همدان، اظهار کرد: پاندمی کرونا پیچیده‌ترین معضل بهداشتی قرن است و پس از شیوع آن، همه دانش بشری را به چالش کشیده شد و هیچ کشوری دانش بیشتری نسبت به بقیه نداشت.

رئیس انستیتو پاستور ایران با اشاره به اینکه در راه تشخیص این بیماری ما هیچ کمکی از بیرون دریافت نکردیم و با دانش فنی بومی، امروز همه جهش ها را تشخیص می دهیم، خاطرنشان کرد: پس از تشخیص بیماری مسئله واکسن آن دارای اهمیت است. خرید واکسن نشان داد که هیچ عدالتی در این میان نیست چراکه ۷۸ درصد واکسن دنیا در شش کشور مصرف شد و بیش از ۱۰۰ کشور یک دُز هم تزریق نکردند.

رئیس انستیتو پاستور ایران در پایان خاطرنشان کرد: واکسن‌های دیگری هم در انستیتو پاستور برای کرونا داریم که کاملاً بومی و از تکنولوژی های فوق برتر هستند که در حال انجام مطالعات آنها هستیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چرا تند و تند از واکسنهای بومی حرف میزنید و هیچ خبری نیست، بخودتون هم رحم نمیکنید که سرکار میزارید خودتون رو؟

آیا این واکسن بقول شما ایرانی (که می‌دانیم از کشورهای چینی دست چندم برای ساختنش کمک گرفته‌اید) تأییدیه سازمان بهداشت جهانی را دارد؟ جنگ_بیولوژیک_چین ویروس_چینی نه_به_واکسن_چینی نه_به_قرارداد_٢٥_ساله_با_چين

ز عمل کار‌برآید به سخندانی نیست

حالایکیشوبه ثمرمیرسوندین تا بعد

زارررت

خدا قوت به همکاران عزیز🌷

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بیون‌تک-فایزر برای واکسن کرونای کودکان درخواست مجوز کرد | DW | 30.04.2021بیون‌تک_فایزر برای صدور مجوز واکسن_کرونا برای کودکان و نوجوانان ۱۲ تا ۱۶ ساله رسما تقاضا کرد. اگر آژانس دارویی اروپا با تقاضای بیون‌تک-فایزر موافقت کند، تزریق واکسن کرونا به کودکان از اول ژوئن سال جاری آغاز خواهد شد. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

خاطیان تزریق سهمیه واکسن کرونای شهرداری عزل شدندخاطیان تزریق سهمیه واکسن کرونای شهرداری عزل شدند با دستور شهردار تهران و پس از بررسی‌های لازم خاطیان درجریان تزریق واکسن کرونا عزل شدند فردی که بصورت غیرقانونی اقدام به تزریق واکسن کرده بود،به همراه ۳ نفر از همکاران ذیربط در ناحیه از سمت‌های خود عزل شدند عزل بدون اخراج و توبیخ و جریمه چه فایده؟؟؟؟؟؟؟؟ واکسن بزن از یه قسمت شهرداری برو یه قسمت دیگه 🤨
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سازمان دارویی و دستگاه پزشکی ترکیه استفاده از واکسن کرونای اسپوتنیک وی را توصیه کردوزیر بهداشت: سازمان دارویی و دستگاه پزشکی ترکیه پس از بررسی و ارزیابی مجوز استفاده فوری از واکسن اسپوتنیک وی روسیه را صادر کرد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جنجال واکسن کرونای 12 برابر قیمت در ایراندر حالی که ایران درگیر پیک چهارم کرونا است و آمار فوتی‌ها به آستانه روزی 500 نفر رسیده است، کیانوش جهانپور، سخنگوی سازمان غذا و دارو در ایران از سودجویی در
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

واردات واکسن با ایمنی نامشخص و پیش فاکتورهای ۱۲ برابری؛ مصائب دستور خامنه‌ای برای ایرانیانخودش و اطرافيانش همان واكسن فايزر را زدند و خيالشان راحت است . ملت هم در حال مرگ و اقا هم بي خيال اين حرفهاست.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »