رزمایش مشترک هوایی روسیه و مصر

04/08/1398 11:59:00 ب.ظ

رزمایش مشترک هوایی نیروهای مصر و روسیه تحت عنوان «کمان دوستی-1» آغاز شد. - خبرگزاری آناتولی

رزمایش مشترک هوایی نیروهای مصر و روسیه تحت عنوان «کمان دوستی-1» آغاز شد. - خبرگزاری آناتولی 26.10.2019 قاهره/ حسین محمود/ خبرگزاری آناتولی وزارت دفاع مصر با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که نیروهای دفاع هوایی روسیه به منظور شرکت در مانور مشترک هوایی با نیروهای مصر تحت عنوان «کمان دوستی-1» وارد این کشور شده‌اند.

هدف این رزمایش، توسعه تسلیحات هوایی و تاکتیک‌ها در برابر آنها و تبادل تجربه در زمینه تامین امنیت هوایی و دفاع از مواضع استراتژیک اعلام شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

رزمایش مشترک روسیه و صربستان با سامانه‌های پدافند موشکی اس۴۰۰در حالی روز گذشته روسیه چند فروند سامانه پدافند موشکی بلند برد اس۴۰۰ و کوتاه برد پانتسیر-اس در صربستان مستقر کرد که امروز رئیس جمهور این کشور در بازدیده از این سامانه‌ها از اقدام مسکو تشکر کرد.

عملیات مشترک عراق: با خرابکاران به عنوان تروریست برخورد می‌کنیم- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimفرماندهی عملیات مشترک عراق تهدید کرد که با خرابکاران به عنوان تروریست برخورد خواهد کرد. آنها خراب کار نیستند کسانی هستند که به زودی میرینن به قبر خمینی و چوب میکنن تو کون سید علی چلاق با تیپاکس از عراق میندازن تون بیرون پایان عمر ننگین جمهوری اسهالی شما نزدیک است که دارن مثل سگ از خاورمیانه میندازن تون بیرون 😉

رزمایش مشترک روسیه و صربستان با سامانه‌های پدافند موشکی اس۴۰۰در حالی روز گذشته روسیه چند فروند سامانه پدافند موشکی بلند برد اس۴۰۰ و کوتاه برد پانتسیر-اس در صربستان مستقر کرد که امروز رئیس جمهور این کشور در بازدیده از این سامانه‌ها از اقدام مسکو تشکر کرد.

وزیر دفاع پیشین آمریکا: داعش بازمی‌گردد، این بار باید تنها بجنگیم«ما اهرم اصلی قدرت خود در سوریه را داوطلبانه به ترکیه، روسیه و رژیم سوریه و همچنین به ایران واگذار کرده‌ایم.» چرا تنها؟! پا به پای داعشی‌ها و شانه به شانه‌ی اردوغان، با کردها بجنگید.

مراسم ختم دختر سفیر ایران در روسیهایرنا-تهران- مراسم ختم عارفه سنایی، دختر مهدی سنایی سفیر ایران در روسیه و نوه دختری حجت الاسلام و المسلمین علی یونسی روز شنبه در مسجد نور تهران برگزار شد.

ریابکوف: اجرای گام چهارم کاهش تعهدات برجامی ایران اجتناب‌ناپذیر است- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimمعاون وزیر خارجه روسیه یادآور شد اگر منافع اقتصادی تهران مورد توجه قرار نگیرد مرحله چهارم کاهش تعهدات ایران در چارچوب برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) اجتناب‌ناپذیر خواهد بود.