رکورد بیشترین تعداد افراد چیده شده روی تخته‌های میخ‌دار شکسته شد

27/10/2019 12:00:00 ق.ظ

هند, رکوردهای جهانی گینس

شکسته شدن رکورد بیشترین تعداد افراد چیده شده روی تخته‌های میخ‌دار توسط تیمی از ورزشکاران هنرهای رزمی هند

این تیم ۹ نفره روز چهارشنبه ۲۳ اکتبر در مقابل چشم تماشاچیان با واسطه تخته‌هایی با میخ‌های بلند بر روی هم چیده شدند. این تیم به سرپرستی «ویپسی کرادی»، استاد هنرهای رزمی در واقع رکورد سال گذشته خود را شکستند که ۸ نفره روی صفحه‌هایی میخ‌دار و بر روی هم چیده شده بودند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

سیل و ویرانی در نتیجه طوفان ایان در فلوریدا

طوفان ویرانگر ایان منطقه فورت مایرز ایالت فلوریدا را درنوردید و بسیاری از خیابان‌های این منطقه دچار آب‌گرفتگی شدند. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

این هندیها خودشون رو کشتن با این مسخره بازیهاشون، یا رو میخ میخوابن یا سرشون رو میکنن تو خاک و از کون نفس میکشن...مرده شور هنرتون رو ببرن چنین چیزی واقعا رکورد داره؟!

سپیده قلیان‌ آزاد شدسپیده قلیان‌ و عاطفه رنگریز آزاد شدند سپیده قلیان‌ که در جریان اعتراضات نیشکر هفت‌تپه و همچنین عاطفه رنگریز که در تجمعات روز کارگر بازداشت شده بودند، عصر امروز به قید وثیقه آزاد شدند به شما چه ! نخود جان ج.ا مچکریم اینو میخوایی بشنوی؟ مردن بهتر از نشر این اخباره بمیرید ما نمی توانیم،جهان را به عدل و داد فرابخوانیم،آنوقت درمقابل فرزندانِ سهل انگار و‌ گیرم خطاکار خود، اینقدرسرسخت باشیم. چه می شد اگر :«قوه قضائیه پس از احراز سخت گیری بی مورد در مورد خانم سپیده قلیان ، ضمن عذر خواهی از متهم، دستور آزادی او را تا رسیدگی دقیق به پرونده صادر کرد!»

تیم منتخب هفته هشتم لیگ برترپرسپولیس بیشترین نفرات را در تیم منتخب هفته هشتم دارد.

انتقاد علم‌الهدی از اظهارات رئیس‌جمهور درباره پذیرفتن ولایت‌عهدی امام هشتم(ع) / کسی روی کره زمین به شما به خاطر برجام احترام نمی‌گذاردامام جمعه مشهد گفت: نیروهای انقلابی را تندرو دانستن و آن‌ها را از صحنه بیرون کردن و این‌ها را مخالف امام رضا نشان دادن، امام رضا(ع) را خشمگین می‌کند. اما رضا خشم می‌کنند از اینکه ولایت عهدی امام رضا را اینگونه بیان کنید. کیر تودهن شما و اون امام رضا تون كليه فتنه ها از خليفه گري خراسان بلند مي شوند درود به شرفت ک مقابل این دولت فاسد وایسادی

خودروهای جایگزین پراید اعلام شدخودروهای جایگزین پراید اعلام شد مدیرعامل سایپا: محصولات تیبا، کوییک و ساینا جایگزین محصولات خانواده پراید شده و می‌شوند و برای پراید هیچ جایگزین دیگری وجود ندارد عجب جایگزین عالی و امنی تیبا و ساینا جایگزین پراید امنیت و جان مردم بازم کشک خسته نباشن؛ چقدر اخه چقدر ذوق زده شديم بله همانطور که برای صادق خلخالی و رییسی جایگزینی وجود ندارد!!

روز جهانی پاستا برای عاشقان این غذای سنتی ایتالیایی‌هاامروز روز جهانی پاستا است و ایتالیا جزو شناخته شده‌ ‌ترین کشورهای صادرکننده آن است.

استقلال 2 - پارس جم صفر/ استقلال همچنان روی ریل بردشاگردان استراماچونی بعد چند پیروزی متوالی به مصاف پارس رفته و توانستند 3 امتیاز آن را مال خود کنند.

تیمی از ورزشکاران هنرهای رزمی در هند رکورد بیشترین تعداد افراد چیده شده روی تخته‌های میخ‌دار را شکستند و نام‌شان در فهرست گینس ثبت شد.به گزارش ایسنا، سپیده قلیان دانشجوی دامپزشکی دانشگاه دزفول با تامین وثیقه ‏یک میلیارد و پانصد میلیونی به صورت موقت و تا تعیین تکلیف در دادگاه تجدیدنظر آزاد شد.به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر هم با برگزاری 8 دیدار به پایان رسید.به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، حجت‌الاسلام سید احمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه سیاسی نماز جمعه مشهد، گفت: با سه جریان و سه حادثه در روزهای آینده روبرو هستیم.

این تیم ۹ نفره روز چهارشنبه ۲۳ اکتبر در مقابل چشم تماشاچیان با واسطه تخته‌هایی با میخ‌های بلند بر روی هم چیده شدند. این تیم به سرپرستی «ویپسی کرادی»، استاد هنرهای رزمی در واقع رکورد سال گذشته خود را شکستند که ۸ نفره روی صفحه‌هایی میخ‌دار و بر روی هم چیده شده بودند. همچنین عاطفه رنگریز از بازداشت‌شدگان روز جهانی کارگر هم با قید وثیقه آزاد شد. سرپرست این تیم علاوه بر این رکورد، رکورد گینس در خم کردن بیشترین تعداد میله آهنی به وسیله گردن در عرض یک دقیقه را هم در اختیار دارد.   مدافع راست: عبدالله ناصری (صنعت نفت) در روزی که نفت آبادان توانست کار بزرگی انجام دهد و اولین شکست تراکتورِ پر ستاره را در لیگ نوزدهم رقم بزند، بازیکنان زیادی از این تیم شایسته حضور در بین برترین‌ها بودند که یکی از آنها عبدالله ناصری است. او ۲۱ میله را با زاویه ۹۰ درجه خم کرده است.. . شنیده‌اید که در لحظه جان دادن پیامبر(ص)، امیرالمومنین چه حالی داشتند و چه حالی در آن خانه حاکم بود.