هند, رکوردهای جهانی گینس, رکورد جهانی

هند, رکوردهای جهانی گینس

رکورد بیشترین تعداد افراد چیده شده روی تخته‌های میخ‌دار شکسته شد

27/10/2019 12:00:00 ق.ظ

شکسته شدن رکورد بیشترین تعداد افراد چیده شده روی تخته‌های میخ‌دار توسط تیمی از ورزشکاران هنرهای رزمی هند

این تیم ۹ نفره روز چهارشنبه ۲۳ اکتبر در مقابل چشم تماشاچیان با واسطه تخته‌هایی با میخ‌های بلند بر روی هم چیده شدند. این تیم به سرپرستی «ویپسی کرادی»، استاد هنرهای رزمی در واقع رکورد سال گذشته خود را شکستند که ۸ نفره روی صفحه‌هایی میخ‌دار و بر روی هم چیده شده بودند.

یکی از عوامل مهم طلاق و کاهش جمعیت مسئله مسکن است شماری از معترضان در مرکز تهران با سر دادن شعارهای تند سیاسی راهپیمایی کردند "سید‌حسن نصرالله" خادم افتخاری مسجد مقدس جمکران ‌می‌شود- اخبار قم - اخبار استانها تسنیم | Tasnim ادامه مطلب: euronews فارسی »

سیل کم‌سابقه در ژنگژو چین؛ در سه روز به اندازه یک سال باران بارید

وقوع سیل کم‌سابقه در شهر ژنگژو در استان هنان چین دستکم ۱۲ کشته برجا گذاشته است. ارتش برای کمک به ناحیه اعزام شده و نیروهای امدادرسان تا کنون ۲۰۰ هزار نفر را از شهر تخلیه کرده‌اند.

این هندیها خودشون رو کشتن با این مسخره بازیهاشون، یا رو میخ میخوابن یا سرشون رو میکنن تو خاک و از کون نفس میکشن...مرده شور هنرتون رو ببرن چنین چیزی واقعا رکورد داره؟!

سپیده قلیان‌ آزاد شدسپیده قلیان‌ و عاطفه رنگریز آزاد شدند سپیده قلیان‌ که در جریان اعتراضات نیشکر هفت‌تپه و همچنین عاطفه رنگریز که در تجمعات روز کارگر بازداشت شده بودند، عصر امروز به قید وثیقه آزاد شدند به شما چه ! نخود جان ج.ا مچکریم اینو میخوایی بشنوی؟ مردن بهتر از نشر این اخباره بمیرید ما نمی توانیم،جهان را به عدل و داد فرابخوانیم،آنوقت درمقابل فرزندانِ سهل انگار و‌ گیرم خطاکار خود، اینقدرسرسخت باشیم. چه می شد اگر :«قوه قضائیه پس از احراز سخت گیری بی مورد در مورد خانم سپیده قلیان ، ضمن عذر خواهی از متهم، دستور آزادی او را تا رسیدگی دقیق به پرونده صادر کرد!»

تیم منتخب هفته هشتم لیگ برترپرسپولیس بیشترین نفرات را در تیم منتخب هفته هشتم دارد.

انتقاد علم‌الهدی از اظهارات رئیس‌جمهور درباره پذیرفتن ولایت‌عهدی امام هشتم(ع) / کسی روی کره زمین به شما به خاطر برجام احترام نمی‌گذاردامام جمعه مشهد گفت: نیروهای انقلابی را تندرو دانستن و آن‌ها را از صحنه بیرون کردن و این‌ها را مخالف امام رضا نشان دادن، امام رضا(ع) را خشمگین می‌کند. اما رضا خشم می‌کنند از اینکه ولایت عهدی امام رضا را اینگونه بیان کنید. کیر تودهن شما و اون امام رضا تون كليه فتنه ها از خليفه گري خراسان بلند مي شوند درود به شرفت ک مقابل این دولت فاسد وایسادی

خودروهای جایگزین پراید اعلام شدخودروهای جایگزین پراید اعلام شد مدیرعامل سایپا: محصولات تیبا، کوییک و ساینا جایگزین محصولات خانواده پراید شده و می‌شوند و برای پراید هیچ جایگزین دیگری وجود ندارد عجب جایگزین عالی و امنی تیبا و ساینا جایگزین پراید امنیت و جان مردم بازم کشک خسته نباشن؛ چقدر اخه چقدر ذوق زده شديم بله همانطور که برای صادق خلخالی و رییسی جایگزینی وجود ندارد!!

روز جهانی پاستا برای عاشقان این غذای سنتی ایتالیایی‌هاامروز روز جهانی پاستا است و ایتالیا جزو شناخته شده‌ ‌ترین کشورهای صادرکننده آن است.

استقلال 2 - پارس جم صفر/ استقلال همچنان روی ریل بردشاگردان استراماچونی بعد چند پیروزی متوالی به مصاف پارس رفته و توانستند 3 امتیاز آن را مال خود کنند.