ربیعی: بازداشت افراد در نهاد ریاست جمهوری کذب محض است | DW | 21.10.2019

29/07/1398 06:25:00 ب.ظ

سخنگوی دولت خبر بازداشت چند نفر در نهاد ریاست جمهوری و در ارتباط با پرونده روح‌الله زم، مدیر 'آمدنیوز' را کذب خواند. این خبر را نماینده مشهد در مجلس منتشر کرده بود که ربیعی او را از 'رکوردداران تهمت‌زنی' می‌خواند.

سخنگوی دولت خبر بازداشت چند نفر در نهاد ریاست جمهوری و در ارتباط با پرونده روح‌الله زم، مدیر 'آمدنیوز' را کذب خواند. این خبر را نماینده مشهد در مجلس منتشر کرده بود که ربیعی او را از 'رکوردداران تهمت‌زنی' می‌خواند. سخنگوی دولت خبر بازداشت چند نفر در نهاد ریاست جمهوری و در ارتباط با پرونده روح‌الله زم، مدیر"آمدنیوز" را کذب خواند. این خبر را نماینده مشهد در مجلس منتشر کرده بود که ربیعی او را از"رکوردداران تهمت‌زنی" می‌خواند.

سخنگوی دولت در نشست خبری دوشنبه ۲۹ مهر ماه خود گفت: «برخی آدم‌ها رکوردداران نشر تهمت‌زنی هستند و انتشار این مطالب باعث می‌شود اعتماد عمومی پایین بیاید.» روابط عمومی سپاه پاسداران دوشنبه هفته گذشته اعلام کرد که روح‌الله زم را طی یک عملیات"هوشمندانه و چندوجهی" بازداشت کرده است.

پس‌لرزه‌های بازداشت روح‌الله زم در کانال آمد نیوز برخی خبرهای درونی حکومت نیز منتشر می‌شد و گفته می‌شود با اعتراف‌گیری از مدیر این کانال بسیاری از منابع اطلاعاتی آن لو می‌رود. سخنگوی دولت در جمع خبرنگاران با کنایه به کریمی قدوسی گفته است: «نمی‌توان با شیوه‌های آمدنیوز با آمدنیوز مقابله کرد، آمدنیوز یعنی اطلاعات‌سازی، مخدوش‌سازی اذهان و فروپاشی ذهنی. بالاترین کارکردی که ‌آمدنیوز می‌خواست داشته باشد این موضوع بود که ما آن را در دی ماه ۹۶ در برجام‌ستیزی هم می‌بینیم. بنابراین با توجه به چیستی آمدنیوز باید تلاش کنیم در مسیر آن پدیده نامیمون حرکت نکنیم.» headtopics.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

حوثی‌ها طی 24 ساعت در 34 مورد توافق آتش‌بس در الحدیده را نقض کردندنیروهای مشترک ساحل غربی یمن شامگاه یکشنبه 20 اکتبر شبه‌نظامیان حوثی کودتاگر را متهم کردند که در 24 ما هم از حوثی های تروریست و هم از پ کا کا و یپ گ و اس دی اف و پشمرگه ها تروریست میدانیم

احتمال شیوع بیماری تب دنگی در آینده نزدیک در کشور/ اعلام مناطق در معرض خطر آلودگیرئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، از احتمال شیوع بیماری تب دنگی در آینده نزدیک خبر داد.

جین فوندا بار دیگر در تظاهرات تغییرات اقلیمی بازداشت شدجین فوندا، هنرپیشه برنده اسکار که در تظاهرات تغییرات اقلیمی در واشنگتن شرکت کرده بود، برای بار دوم بازداشت شد.

بازداشت قاچاقچی انسان در استرالیا؛ عامل مرگ ۳۵۰ پناه‌جو؛ ۱۴۶ کودکaidaghajar ملیت قاچاقچی‌ها رو ذکر نکرده بودید. دلیل خاصی داره؟

با ادامه ناآرامی در شیلی دولت برنامه افزایش بها را معلق کردسباستین پینیرا، رئیس جمهور شیلی، برنامه افزایش هزینه حمل و نقل با مترو در پایتخت را در پی اعتراضات شدیدی که تردد در این شهر را فلج کرد معلق کرده است. این بعد از اعلام وضعیت اضطراری است که به دولت امکان داده آزادی تردد و حق تجمع را محدود کند. این چه تیتر زدنیه؟ 'دولت برنامه افزایش بها را معلق کرد'

تبادل آتش میان هند و پاکستان در کشمیر جان چندین سرباز و شهروند را گرفتهند و پاکستان یکدیگر را به گلوله‌باران مرزی در منطقه مورد مناقشه کشمیر متهم می‌کند که باعث کشته و زخمی شدن سربازان و غیرنظامیان دو طرف شد. بسیار عالی است ورور