راهپیمایی افتخار دگرباشان در کی‌یف و بلگراد برگزار شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

راهپیمایی افتخار دگرباشان در کی‌یف و بلگراد برگزار شد ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

راهپیمایان با صدور قطعنامه‌ای، خواسته‌های خود را در ۸ ماده به دولت اوکراین تقدیم کردند. قانونی کردن زندگی مشترک زوج‌های دگرباش و همچنین مقابله با نفرت‌پراکنی و جرایم ناشی از نفرت با دگرباشان، ازجمله خواسته‌های تظاهرکنندگان بود.

یک روز پیش از راهپیمایی کی‌یف، صدها دگرباش و هوادار حقوق دگرباشان در بلگراد، پایتخت صربستان راهپیمای سالانه افتخار را با حضور پرشمار نیروهای پلیس برگزار کردند. ماموران امنیتی بخشی از خیابان مرکزی پایتخت را برای این راهپیمایی که همزمان با تظاهرات ضد محدودیت‌های کرونایی برگزار می‌شد، مسدود کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

🤢🤮🤮🤮

«افتخار» به چه چیزی؟! گرایش جنسی نه باعث افتخار می‌تواند باشد نه دلیلی برای سرافکندگی. و به ویژه نه دلیلی برای ایجاد دسته و گروه برای تسخیر خیابان! مگر محافل نیازمند چنین قدرت‌نمایی‌های خیابانی این دلایل را خلق کنند و به فروش بگذارند!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

راهپیمایی مردم غزه در حمایت از اسرای فلسطینیفلسطینیان در شهر غزه جهت اعلام همبستگی با اسرا در بند زندان های اسرائیل راهپیمایی کردند. - خبرگزاری آناتولی احا ميزداي احا كمان مره هشتي
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ داستان واکسن‌ستیزان و اول شدن در یک مسابقه بی‌رقیب
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تجمع معلمان در شهرهای مختلف ایران در اعتراض به اجرا نشدن طرح رتبه‌بندیمعلمان در شهرهای مختلف ایران در اعتراض به رسیدگی نشدن به مطالباتشان و اجرا نشدن طرح رتبه‌بندی تجمع کردند و شعارهایی از جمله «صدای ما بی‌صداست» سر دادند
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

۳۹۱ فوتی جدید کرونا در کشور / ۶۷۶۵ تن در شرایط شدید بیماری۳۹۱ فوتی و ۱۵۹۷۵ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۱۵۹۷۵ نفر *جانباختگان جدید: ۳۹۱ نفر *مجموع مبتلایان: ۵۴۲۴۸۳۵ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۴۷۶۴۹۹۸ نفر *مجموع جان‌باختگان: ۱۱۷۱۸۲ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۴۳۳۷۲۲۷۰
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

برگزاری تجمعی در واشنگتن در حمایت از بازداشت‌شدگان یورش ششم ژانویه به کنگرهکمیته‌ای متشکل از هفت نماینده دموکرات و دو جمهوریخواه، که همگی توسط مجلس نمایندگان برگزیده شده‌‌اند، در حال تحقیق درباره پرونده یورش ۶ ژانویه به کنگره هستند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اسکان هزاران مهاجر زیر یک پل در یک شهر مرزی در آمریکا | DW | 18.09.2021در پی هجوم دوباره مهاجران به مرز آمریکا هزاران نفر که بسیاری از آنها اهل هائیتی هستند، زیر یک پل در شهر مرزی دل‌ریو در ایالت تگزاس اسکان داده شدند. بسیاری از آنان جهت حفظ خود از گرما برای خود سرپناه‌های مقوایی ساخته‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »