راهپیمایی افتخار دگرباشان در کی‌یف و بلگراد برگزار شد

29/06/1400 12:30:00 ب.ظ

راهپیمایی افتخار دگرباشان در کی‌یف و بلگراد برگزار شد ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

صدها نفر از مخالفان اقلیت‌های جنسی همزمان با راهپیمایی دگرباشان در یک پارک در پایتخت اوکراین تجمع کردند. برخلاف سال‌های قبل، امسال هیچ درگیری میان دو گروه روی نداد. یک روز پیش از راهپیمایی کی‌یف، صدها دگرباش و هوادار حقوق دگرباشان در بلگراد، پایتخت صربستان راهپیمای سالانه افتخار را با حضور پرشمار نیروهای پلیس برگزار کردند.

ماموران امنیتی بخشی از خیابان مرکزی پایتخت را برای این راهپیمایی که همزمان با تظاهرات ضد محدودیت‌های کرونایی برگزار می‌شد، مسدود کردند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

🤢🤮🤮🤮 «افتخار» به چه چیزی؟! گرایش جنسی نه باعث افتخار می‌تواند باشد نه دلیلی برای سرافکندگی. و به ویژه نه دلیلی برای ایجاد دسته و گروه برای تسخیر خیابان! مگر محافل نیازمند چنین قدرت‌نمایی‌های خیابانی این دلایل را خلق کنند و به فروش بگذارند!

راهپیمایی مردم غزه در حمایت از اسرای فلسطینیفلسطینیان در شهر غزه جهت اعلام همبستگی با اسرا در بند زندان های اسرائیل راهپیمایی کردند. - خبرگزاری آناتولی احا ميزداي احا كمان مره هشتي

کرونا در ایران؛ داستان واکسن‌ستیزان و اول شدن در یک مسابقه بی‌رقیب

تجمع معلمان در شهرهای مختلف ایران در اعتراض به اجرا نشدن طرح رتبه‌بندیمعلمان در شهرهای مختلف ایران در اعتراض به رسیدگی نشدن به مطالباتشان و اجرا نشدن طرح رتبه‌بندی تجمع کردند و شعارهایی از جمله «صدای ما بی‌صداست» سر دادند

۳۹۱ فوتی جدید کرونا در کشور / ۶۷۶۵ تن در شرایط شدید بیماری۳۹۱ فوتی و ۱۵۹۷۵ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۱۵۹۷۵ نفر *جانباختگان جدید: ۳۹۱ نفر *مجموع مبتلایان: ۵۴۲۴۸۳۵ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۴۷۶۴۹۹۸ نفر *مجموع جان‌باختگان: ۱۱۷۱۸۲ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۴۳۳۷۲۲۷۰

برگزاری تجمعی در واشنگتن در حمایت از بازداشت‌شدگان یورش ششم ژانویه به کنگرهکمیته‌ای متشکل از هفت نماینده دموکرات و دو جمهوریخواه، که همگی توسط مجلس نمایندگان برگزیده شده‌‌اند، در حال تحقیق درباره پرونده یورش ۶ ژانویه به کنگره هستند.

اسکان هزاران مهاجر زیر یک پل در یک شهر مرزی در آمریکا | DW | 18.09.2021در پی هجوم دوباره مهاجران به مرز آمریکا هزاران نفر که بسیاری از آنها اهل هائیتی هستند، زیر یک پل در شهر مرزی دل‌ریو در ایالت تگزاس اسکان داده شدند. بسیاری از آنان جهت حفظ خود از گرما برای خود سرپناه‌های مقوایی ساخته‌اند.