ممنوعیت ورود ایرانی‌ها به گرجستان

29/06/1400 02:16 ب.ظ

ممنوعیت ورود ایرانی‌ها به گرجستان العربيه_فارسى

«روزنامه شرق» گزارش داد که دولت گرجستان در یک «تصمیم‌ ناگهانی»، مرزهای زمینی خود را به روی خودروهای ترانزیتی ایرانی هم بسته است. شرق، امروز، دوشنبه، 29 آخرین به روزرسانی: 20 سپتامبر ,2021: 03:10 شب GST Share آدرس کپی شد «روزنامه شرق» گزارش داد که دولت گرجستان در یک «تصمیم‌ ناگهانی»، مرزهای زمینی خود را به روی خودروهای ترانزیتی ایرانی هم بسته است.

شرق، امروز، دوشنبه، 29 شهریور، از ممنوع‌الورود شدن ایرانی‌ها به کشور گرجستان خبر داد و اعلام کرد که از 23 فوریه 2020، سه روز پیش از آنکه اولین مورد ابتلا به کرونا در گرجستان تایید شود، مرزهای این کشور با ایران بسته شده و این محدودیت همچنان باقی است.

Advertisement در این گزارش اشاره شده که امکان بازگشت ایرانیان مقیم گرجستان و افرادی که با داشتن گذرنامه خارجی و کارت اقامت گرجستان، همچنان پشت مرزها مانده‌اند. این گزارش می‌افزاید: «ایرانیانی که با زدن دو دوز واکسن و اقامت دائم گرجستان خاک این کشور را به مقصد کشور دیگری ترک کرده‌اند و اصلا به ایران باز‌نگشته‌اند هم اجازه ورودشان به خاک گرجستان داده نشده و آنها را از فرودگاه برگردانده‌اند.»

در قسمتی از این گزارش آمده است که برخورد دولت گرجستان صرفا با اتباع ایرانی و دارندگان ملیت ایرانی صورت گرفته است.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

بررسی صدور «گواهینامه موتورسیکلت» برای زنان و ورود آنها به «ورزشگاه‌ها»معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری ضمن بیان اینکه با هر نوع ظلمی که به زنان شود و طبیعتا ازدواج قبل بلوغ که این ظلم را مضاعف کند موافق نیستیم گفت: خیلی از مسایل را نمی توان با ابلاغ حل کرد و باید سبک زندگی و نوع نگاه عادلانه باشد به طوریکه حتی اگر قانون بگذارد اما نتوانیم فرهنگ سازی داشته باشیم، باز کودکانی مورد معامله و اجحاف قرار می گیرند.

هزاران مهاجر برای رسیدن به آمریکا در رودخانه مرزی به آب زدندآنها پس از گذشتن از راه‌های دشوار به مکزیک رسیده‌ و اکنون با پای پیاده از رود مرزی ریو گرانده در شمال این کشور می‌گذرند تا به شهر دل ریو در خاک آمریکا برسند.

اولین گردشگران فضایی به سلامت به زمین بازگشتند | DW | 19.09.2021چهار گردشگر فضایی که به تنهایی و بدون حضور فضانوردان حرفه‌ای برای اولین بار به فضا رفته ‌بودند، پس از سه روز گردش در مدار زمین در آب‌های خلیج مکزیک نزدیکی سواحل فلوریدا فرود آمدند. SIVsLeftBehind

سفر هیات بلندپایه آمریکایی به وین برای شرکت در کنفرانس آژانس؛ امیرعبداللهیان به نیویورک می‌رودیک هیات بلندپایه از سوی ایالات متحده برای شرکت در کنفرانس آژانس بین المللی انرژی اتمی عازم وین است. در همین حال، وزارت امور خارجه ایران می‌گوید که حسین امیرعبداللهیان به نیویورک سفر خواهد کرد. SIVareStillLeftBehind رژیم شیعی آخوندی سپاهی بداند نرمش های قهرمانانه نکند آینده اش تَباه و ویرانی است. در راه رژیم هایی همچون شوروی سابق و نازیست ها گام برداشته اند 😎

'لغو تحریم ها درازای بازگشت به تعهدات هسته ای'؛ پیشنهاد وزیرخارجه انگلیس به امیرعبداللهیانوزارت امور خارجه انگلیس در بیانیه ای به موضوعاتی اشاره کرد که قرار است وزیر خارجه این کشور در دیدار با همتای ایرانی خود در نیویورک به آن ها بپردازد. یعنی قیمت اجناس مخصوصاً دیسک و صفحه کلاچ میشه ارزانتر بشه یا نه؟؟😁😁✋✋✋ ما هم میگیم بازگشت به تعهدات هسته ای در ازای لغو تحریم ها، به نظر من تا طرف مقابل اقدام موثری در قبال لغو تحریم ها انجام نداده ما نباید قدم از قدم در مقابل خواسته آن بد عهد ها برداریم.

عضویت ایران در پیمان شانگهای؛ آیا تهران ناامید از تحریم‌زادیی غرب به شرق پناه برد؟ایران از پذیرش در خواست عضویت دائم خود در بلوک تحت رهبری چین و روسیه استقبال کرد؛ چرخشی به سمت شرق که آن را به معنای باز شدن درهای بازارهای بزرگ آسیایی و غلبه بر تحریم‌های اقتصادی غرب و به ویژه آمریکا می‌داند. ایران به کسیپناه نمی‌برد، همه فرانسه وآلمان واکراین نیستند جناب