رابرت مالی: اگر ایران از مذاکرات برای تقویت برنامه هسته‌ای خود استفاده کند، پاسخی می‌دهیم که «مورد ترجیح‌مان نیست»

07/09/1400 04:36 ق.ظ

🔺 فرستاده ویژه ایالات متحده در امور ایران افزود اگر رویکرد ایران بهره‌گیری از مذاکرات به عنوان پوششی برای یک برنامه هسته‌ای تسریع‌یافته باشد، «ما مجبور خواهیم شد طوری پاسخ بدهیم که مورد ترجیح‌مان نیست.» ⬇ بیشتر بخوانید:

فرستاده ویژه ایالات متحده در امور ایران افزود اگر رویکرد ایران بهره‌گیری از مذاکرات به عنوان پوششی برای یک برنامه هسته‌ای تسریع‌یافته باشد، «ما مجبور خواهیم شد طوری پاسخ بدهیم که مورد ترجیح‌مان نیست.» رئیس هیئت مذاکره‌کننده ایالات متحده در وین در ادامه افزود: «امیدواریم به آن نقطه نرسیم، ولی اگر چنین اتفاقی بیافتد، فشارها باید افزایش یابند تا این پیام به ایران فرستاده شود که انتخابش نادرست است.

» رابرت مالی چند روز پیشتر نیز در مصاحبه‌ای با رادیو عمومی ملی آمریکا (ان‌پی‌آر) در اظهارنظری مشابه گفته بود اگر ایران در مذاکرات برای احیای برجام و بازگشت به توافق هسته‌ای بخواهد وقت‌کشی کند، آمریکا «بیکار نمی‌نشیند» و واکنش نشان خواهد داد.

رابرت مالی: اگر ایران در مذاکرات وقت‌کشی کند آمریکا واکنش نشان خواهد داد

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

۴۲ سال تحریم چی شد؟چه چیزی اتفاق افتاد؟NADA.usa این تحریم ها فقط مردم ایران را به دردسر انداختن و با این تحریم هاتون ملا ها را اتمی کردید.حالا باز هم تحریم کنید و ملاها با سرعت بمب اتم را خواهند ساخت.هر چقدرتحریم کنید ملاها قوی تر میشوند.usa هنوز این را درک نکرده یا که نفهمند پاسخ از راه دیگر؟ فعلا که دارید از زیر با رژیم آخوندی موش موش می کنید.

Go for it, show in fact that options are on the table

تمهیدات ایران برای جلوگیری از ورود جهش جدید کرونا به کشوروزارت بهداشت: *به افرادی که قصد مسافرت به آفریقای جنوبی دارند توصیه می‌کنیم سفر خود را به تاخیر بی‌اندازند *نهایت سختگیری اعمال خواهد شد *ما پرواز مستقیم از این کشورها نداریم *برای ورود فرد غیرایرانی از کشورهای یاد شده به ایران ممانعت ایجاد خواهیم کرد خوب به این تصاویر نگاه کنید همشون سربازان وظیفه ارتش هستند نیروی زمینی ارتش چه معنایی داره؟ اولا میدونن سرباز وظیفه ادم نمیکشه پس بخاطر کمبود نیرو اینارو اوردن تازیاددیده بشن دوما یگان ویژش کم اورده یا لغو دستور میکنه که از ارتش کمک گرفتن .

حزب‌الله لبنان: ۱۰ میلیون دلار برای سوخت وارداتی از ایران هزینه کردیمحزب‌الله لبنان ماه سپتامبر سال جاری (شهریور/مهر) واردات سوخت از ایران را برای مقابله با بحران کمبود سوخت در لبنان آغاز کرد. ■Polisario,Maroc et Algérie: ●Mr.Tebboune et Mr.Saïed vous devez proposer une Nouvelle Rencontre entre le Polisario et le Maroc pour une Conciliation entre ces 2 Peuples. En effet,L'Armée Marocaine ne Respecte pas et à Violer les Accords de Paix signé en 1991. دو سره بار میکنند سوخت مجانی از ایران میگیرند و۱۰میلیون دلار فاکتور به لبنان میدهند!!!! نازی سگچش!(حسن پشم‌الله) از جیب مردم ایران هزینه کردن

آمریکا: اگر ایران با آژانس همکاری نکند شورای حکام جلسه فوق‌العاده تشکیل می‌دهدنمایندگی آمریکا در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در جلسه شورای حکام، با توجه به موضوع نصب دوربین‌های آژانس در سایت کرج و ادعای عدم همکاری ایران با آژانس در این زمینه، خواستار همکاری بیشتر ایران با آژانس شد. خیلی هم عالی! دستشون هم درد نکنه! فقط قول بدن اینبار به جای تحریم‌هایی که عموم مردم رو تحت فشارهای غیرقابل تحمل قرار می‌ده، هوشمند و نقطه‌ای هدف بگیرند. یا خدا

پیشنهاد ایران به طالبان برای ورود به معادن افغانستانرئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و افغانستان اعلام کرد که تهران برای ورود به معادن افغانستان به طالبان پیشنهاد داده است. - خبرگزاری آناتولی

نماینده آمریکا: برای حصول نتیجه بهتر، باید رو در رو با ایران مذاکره کنیمنماینده آمریکا در امور ایران: *ما در یک هتل اقامت خواهیم داشت و باید صبر کنیم ببینیم که دیگران که با ایران بر سر میز (مذاکره) صحبت می‌کنند چه چیزی (به ما) گزارش می‌دهند *البته نباید این گونه باشد *برای حصول نتیجه بهتر، باید رو در رو با ایران مذاکره کنیم این خاله بازیا چیه؟ خدایی خجالت نمیکیشین توو اون سطح ازین بچه بازیا راه انداختین؟ خدا کنه این اخبار به گوش مردم آمریکا نرسه خدا کنه حداقل توجهی نکنن و ما رو با همون فرش و پسته و زعفرون بشناسند. یعنی رابرت مالی می گه چقدر نمایندگان نظام اسلامی احمق و نفهم هستند .انصافا راست می گه

رابرت مالی:‌ «نشانه‌های دلگرم‌کننده‌ای» از سوی ایران فرستاده نمی‌شودرابرت مالی، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران، در آستانه مذاکرات وین با بیان این‌که باید دید ایران در مذاکرات هسته‌ای چه چیز بر سر میز می‌آورد، تاکید کرد، اگر دلتون گرم نمیشه، عوضش یک جای دیگه تون میسوزه ، ای با تون در اینجا شبانه روز دارن روی ساخت اولین بمب هسته ای کار میکنند، این مشنگ دنبال دلگرمیه. مثل اینکه تا تصویر قارچ حاصل از انفجار رو نبینند، باور نمیکنند. باید بکشیم پایین ؟؟؟

آقای مالی افزود در این صورت کسی نباید از افزایش فشار بر ایران متعجب شود.

رئیس هیئت مذاکره‌کننده ایالات متحده در وین در ادامه افزود: «امیدواریم به آن نقطه نرسیم، ولی اگر چنین اتفاقی بیافتد، فشارها باید افزایش یابند تا این پیام به ایران فرستاده شود که انتخابش نادرست است.»

رابرت مالی چند روز پیشتر نیز در مصاحبه‌ای با رادیو عمومی ملی آمریکا (ان‌پی‌آر) در اظهارنظری مشابه گفته بود اگر ایران در مذاکرات برای احیای برجام و بازگشت به توافق هسته‌ای بخواهد وقت‌کشی کند، آمریکا «بیکار نمی‌نشیند» و واکنش نشان خواهد داد.

رابرت مالی: اگر ایران در مذاکرات وقت‌کشی کند آمریکا واکنش نشان خواهد داد

ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده، هم در کنفرانس خبری روز دوشنبه ١ آذر با تاکید دوباره بر ضرورت بازگشت متقابل به رعایت برجام گفته بود که اقدامات تحریک‌آمیز ایران هیچ نتیجه سودمندی ندارد و در مذاکرات وین هیچ اهرمی را در اختیار ایران قرار نخواهند داد.