حزب‌الله لبنان: ۱۰ میلیون دلار برای سوخت وارداتی از ایران هزینه کردیم

06/09/1400 03:17:00 ب.ظ

حزب‌الله لبنان ماه سپتامبر سال جاری (شهریور/مهر) واردات سوخت از ایران را برای مقابله با بحران کمبود سوخت در لبنان آغاز کرد.

حزب‌الله لبنان ماه سپتامبر سال جاری (شهریور/مهر) واردات سوخت از ایران را برای مقابله با بحران کمبود سوخت در لبنان آغاز کرد. تانکرهای سوخت ایران در میان استقبال هواداران حزب‌الله از سوریه وارد لبنان شدند لبنان تابستان امسال...

تانکرهای سوخت ایران در میان استقبال هواداران حزب‌الله از سوریه وارد لبنان شدند لبنان تابستان امسال دوره اوج کمبود سوخت را تجربه کرد اما این معضل پس از تصمیم دولت این کشور برای لغو تقریبا همه یارانه‌های سوخت کمی فروکش کرد. هرچند تصمیم دولت باعث شد تا قیمت سوخت به شدت افزایش یابد. امری که کاهش میزان مصرف را به دنبال داشت.

حسن نصرالله پیش از این به دنبال پخش شایعاتی مبنی بر اینکه سوخت وارداتی ایران تنها برای هواداران حزب‌الله مورد استفاده قرار خواهد گرفت، تاکید کرده بود که «همه مناطق و همه لبنانی‌ها» فارغ از گرایش سیاسی یا مذهبی‌شان به سوخت وارداتی دسترسی خواهند داشت.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

خردگرایی مخل| بهمن بازرگانی

از دیر زمان هوس بلعیدن این حجم عظیم را داشتم. هر دو فیلم و سریال را دیده بودم. هیچ یک جای خالی کتاب را پر نمی‌کرد. این را به تأکید می‌گویم. پس از خواندنش. تأمل در فلسفه تاریخِ تولستوی، به درک رمان کمک می‌کند: «همه اشخاص بی‌شماری که در این جنگ شرکت داشتند بر این گمان بودند که می‌دانند چه می‌کنند حال آن‌که همه جز ابزارهایی بی‌اراده در خدمت تاریخ نبودند و کاری را پیش می بردند که خود از آن خبر نداشتند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

10میلیون رو از ایران گرفتین دوباره پس دادین از جیب مردم ایران هزینه کردن دو سره بار میکنند سوخت مجانی از ایران میگیرند و۱۰میلیون دلار فاکتور به لبنان میدهند!!!! نازی سگچش!(حسن پشم‌الله) ■Polisario,Maroc et Algérie: ●Mr.Tebboune et Mr.Saïed vous devez proposer une Nouvelle Rencontre entre le Polisario et le Maroc pour une Conciliation entre ces 2 Peuples. En effet,L'Armée Marocaine ne Respecte pas et à Violer les Accords de Paix signé en 1991.