رئیس‌جمهور پیشین پاکستان به بیمارستان منتقل شد

21/07/1399 03:50:00 ب.ظ

آصف علی زرداری، رئیس‌جمهور پیشین پاکستان شب گذشته به دلیل نامساعد بودن وضع سلامتی به بیمارستانی در کراچی منتقل شد. - خبرگزاری آناتولی

آصف علی زرداری، رئیس‌جمهور پیشین پاکستان شب گذشته به دلیل نامساعد بودن وضع سلامتی به بیمارستانی در کراچی منتقل شد. - خبرگزاری آناتولی 12.10.

2020 کراچی/ خبرگزاری آناتولی حزب خلق پاکستان طی بیانیه‌ای اعلام کرد که آصف علی زرداری، رئیس‌جمهور پیشین این کشور شب گذشته به دلیل نامساعد بودن وضع سلامتی به بیمارستانی در کراچی منتقل شده‌است. در این بیانیه با تاکید بر این که کنترل و معاینات پزشکی وی انجام شده‌است، درباره وضعیت سلامتی رئیس‌جمهور پیشین پاکستان اطلاعاتی ارائه نشد.

گفتنی است که سال گذشته آصف علی زرداری، رئیس‌جمهور پیشین و رئیس حزب مخالف خلق پاکستان به فساد مالی متهم و در پی شش ماه حبس به علت مشکلات سلامتی در ماه دسامبر سال گذشته آزاد شد. دادستانی پاکستان در ماه اکتبر بار دوم زرداری را در پرونده اختلاس از طریق حساب‌های بانکی جعلی و پولشویی متهم شناخت. زرداری نیز ادعا کرد که پرونده با انگیزه‌های سیاسی تشکیل شده‌است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

خردگرایی مخل| بهمن بازرگانی

از دیر زمان هوس بلعیدن این حجم عظیم را داشتم. هر دو فیلم و سریال را دیده بودم. هیچ یک جای خالی کتاب را پر نمی‌کرد. این را به تأکید می‌گویم. پس از خواندنش. تأمل در فلسفه تاریخِ تولستوی، به درک رمان کمک می‌کند: «همه اشخاص بی‌شماری که در این جنگ شرکت داشتند بر این گمان بودند که می‌دانند چه می‌کنند حال آن‌که همه جز ابزارهایی بی‌اراده در خدمت تاریخ نبودند و کاری را پیش می بردند که خود از آن خبر نداشتند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

شمار قربانیان حمله موشکی ارمنستان به شهر گنجه آذربایجان به 7 نفر افزایش یافت

شمار مبتلایان به کرونا در اسرائیل همچنان رو به افزایش است

افت درسی و اخلاقی طُلاب بورس‌باز؛ هشدار نسبت به ورود حوزوی‌ها به معاملات سهامتعدادی از مدرسان حوزه‌های علمیه و علوم دینی در دانشگاه‌های ایران نسبت به تبعات سیاسی و اجتماعی سرمایه‌گذاری طلاب علوم دینی در بورس و انجام معاملات سهام توسط آنها هشدار دادند و این روش کسب سود و درآمد را مانع ارتقاء روحی، معنوی و علمی طلبه‌ها دانستند. آخوند یعنی منفعت طلبی بيشتر افت درآمدشون روضه ٢زار آخوند نمی‌تواند افت اخلاقی داشته باشد چون در قعر اخلاق است.

ایران بدون اشاره به نام کشوری حمله به مناطق مسکونی در جنگ قره‌باغ را محکوم کردسخنگوی وزارت امور خارجه ایران بدون اینکه از کشور خاصی نام ببرد، حملات موشکی به مناطق مسکونی و کشتار غیرنظامیان در جنگ قره‌باغ را محکوم کرد. - خبرگزاری آناتولی

طوفان دلتا به ایالت لوئیزیانا آمریکا رسیدطوفان دلتا ایالت لوئیزیانا آمریکا را درنوردید. - خبرگزاری آناتولی

روحانی و پوتین برای کمک به حل مناقشه قره باغ مذاکره کردندتهران - ایرنا - رییس جمهوری با بیان اینکه جنگ را راه حل مساله قره باغ نمی‌دانیم، گفت: جمهوری اسلامی ایران آماده هرگونه کمک و همکاری برای حل و فصل مناقشه آذربایجان و ارمنستان از طریق گفت و گو و مذاکره بر مبنای موازین حقوقی و بین‌المللی و با احترام به تمامیت ارضی کشورها است. رییس جمهوری روسیه هم در این تماس تلفنی که بیش از یک ساعت به طول انجامید، ضمن تشریح اقدامات این کشور برای حل مناقشه قره باغ، خاطرنشان کرد: نگرانی‌های ایران از این بحران منطقه ای را درک می‌کنیم و علاقه‌مند به همکاری با تهران برای حل و فصل این درگیری از مسیر مذاکره و گفت و گو هستیم خدا به داد قرباغ برسه حسن وارد میشود درکارنیک وتقوی به یکدیگرکمک کنیدودرگناه ودشمنی به یکدگرکمک نکنید.،قران کریم،اشکاراست که دشمنی وجنگ افروزی ازمواردخالاف قانون خداست وصلح واصلاح دادن هم فرمان خداست که بایدتلاش کردکه نزاعی رخ ندهد واگررخ دادبایداصلاح کردتاظلم وکشتارگسترش نیابد.