رئیسی: می توانیم برای مقابله با کرونا به چین کمک کنیم

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

به گزارش خبرگزاری ایرنا،ابراهیم_رئیسی در جلسه شنبه۲۷ فروردین ستاد کرونا بر ضرورت یاری‌رسانی به کشور چین برای مقابله با شیوع کرونا در مقطع فعلی تاکید کرد و گفت:«چین در زمان بحرانی کرونا در کشورمان با ارسال محموله‌های واکسن،کمک بزرگی به مردم ما کرد.» چین

ابراهیم رییسی، رییس جمهور، در جلسه ستاد مقابله با کرونا گفت ایران می‌تواند با انتقال تجارب علمی خود به کشور چین در مقابله با ویروس کرونا کمک کند.

وی ادامه داد: امروز در شرایطی هستیم که می‌توانیم با انتقال تجربه‌های علمی کشورمان در مقابله با کرونا به مردم و دولت چین کمک کنیم. امروز همچنین سخنگوی ستاد ملی کرونا از آمادگی ایران برای صادرات واکسن و نیروی درمانی به کشور چین درصورت درخواست این کشور خبر داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چین با طلبه های سفارشی نظام نکبت اسلامی کرونا را به ایران آورد !!!تو چقدر کودنی اخوند پنج کلاسی🤮🤛🏼

این مفلوک واقعا دچار توهم شده که کرونا را خودش تونسته کنترل کنه

😂😂پاره کن خودت رو قاتل براشون اما از مردم ایران و ایران مایع نزار😡 هرکار کردن پولش رو گرفتن چند برابر تازه به شما کمک کردن نه مردم ایران😡

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اردوغان: با شکستن کمر تورم، هیچ مانعی در راه رسیدن به اهداف‌مان باقی نخواهد مانداردوغان: در بخش تولید اوضاع خوب پیش می‌رود. با شکستن کمر تورم، هیچ مانعی در راه رسیدن به اهداف‌مان باقی نخواهد ماند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هشدار ایران به رژیم صهیونیستی در ارتباط با وقایع مسجدالاقصیسعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه 'تعرض بی‌شرمانه' صهیونیست‌ها در ماه مبارک رمضان به اماکن مقدس فلسطین و یورش به روزه‌داران و نمازگزاران در مسجدالاقصی را قویا محکوم و نسبت به 'تداوم اقدامات وحشیانه و تروریستی اشغالگران در قدس و فلسطین اشغالی' هشدار داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت ۳ ایرانی در مراکش در ارتباط با یک شبکه بین‌المللی قاچاق انسانپلیس مراکش در فرودگاه بین‌المللی محمد پنجم کازابلانکا هفت شهروند خارجی شامل ۳ ایرانی و ۴ بلغار را به اتهام ارتباط با یک شبکه بین‌المللی قاچاق انسان و مهاجرت غیرقانونی دستگیر کرد. قاچاق_انسان مراکش
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

محاکمه مردی در برلین به اتهام ''جنایت جنگی'' در دمشق | DW | 14.04.2022با اعلام دادستانی فدرال آلمان، مردی که متهم است در سال ۲۰۱۴ با نارنجک‌انداز ضدتانک به سوی مردم دمشق شلیک کرده و هفت غیرنظامی را به کشتن داده، به ''قتل'' و ''جنایت جنگی'' متهم شده است. این فرد در برلین بازداشت شده بود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کاهش دما به زیر صفر در ۱۳ استان/ احتمال خسارت به محصولات کشاورزیکاهش دما به زیر صفر در ۱۳ استان سازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد رنگ از نفوذ توده هوای نسبتا سرد، کاهش نسبی دما تا ۶ درجه سلسیوس و افت دمای کمینه تا زیر صفر درجه و خسارت به محصولات کشاورزی خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دولت در نحوه تعامل با مجلس تجدیدنظر کند/ نظر یک نماینده نظر کل مجلس نیستیک نماینده مجلس تاکید کرد: دولت حتما باید در مسیر تعاملی خودش با مجلس و نمایندگان یک تجدید نظر کند چرا که ما تعامل و همراهی مثبت را از دولت انتظار داشتیم اما این تعامل را خیلی با نمایندگان خوب نمی‌بینیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »