دیپلمات ارشد اسرائيلی: اگر پول‌های ایران رفع توقیف شود، صرف تامین مالی تروریسم می‌شود

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 54 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جاشوا زارکا، دیپلمات ارشد اسرائيلی، در واکنش به احتمال رفع ۵ تا ۷ میلیارد پول بلوکه شده ایران در کره‌جنوبی گفته است این پول‌ها ««صرف تامین مالی تروریسم در لبنان، سوریه، عراق،...

ژان ایو لو دریان، وزیر خارجه فرانسه

ژان ایو لو دریان، وزیر خارجه فرانسه در مصاحبه‌ای با رسانه‌های این کشور گفت: «رییس جمهور روسیه قصد دارد اتحادیه اروپا را دور بزند و در یکپارچگی اتحادیه اروپا که در برابر روسیه موضع واحدی اتخاذ کرده است، شکاف ایجاد کند. بدون مشارکت اتحادیه اروپا نمی‌توان در مورد امنیت در اروپا مذاکره کرد.»امانوئل مکرون، رییس جمهوری فرانسه نیز روز جمعه گفت به زودی قرار است در مورد مسائل مختلف از جمله تنش بر سر اوکراین با ولادیمیر پوتین گفت‌وگو کند ولی تاریخ دقیق آن را اعلام نکرد.

آقای لو دریان با اشاره به کنفرانس یالتا در پایان جنگ جهانی دوم که در آن متفقین با تسلط اتحاد شوروی بر شرق اروپا موافقت کردند گفت: «آقای پوتین به ناتو پیشنهاد کرده که اروپا بر اساس مرزبندی‌های قدیمی مربوط به حوزه نفوذ غرب و شرق تقسیم شود که به معنای احیای توافق کنفرانس یالتا است. ما با این دیدگاه موافق نیستیم ولی حاضریم مذاکره کنیم.»

وزیر خارجه فرانسه گفت تهاجم نظامی روسیه به اوکراین پیامدهای استراتژیک مهمی خواهد داشت و یکی از گزینه‌ها می‌تواند متوقف کردن خط لوله «نورد استریم ۲» باشد که گاز روسیه را از بستر دریای بالتیک به شمال آلمان منتقل می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خایه منی، ۳۰ًبار شاخ ماتت کردیم که رفت تو ماتهت

Nicht nur das? Eigene Landsleute auflauern spitzen beobachten oder eigene Teufelskinder zu füttern.

و صرف محو غده سرطانی اسرائیل

تروریسم به زبان اسرائیلی یعنی کسی که به من ضرری داشته باشد و من نتوانم کشورش را تسخیر کنم ومن به عنوان یک ایرانی افتخارم این است که مقابل نظامی آپارتایدی مثل کوه ایستاده ام

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دیدار نخست وزیر و مقامات ارشد کانادا با خانواده‌های قربانیان پرواز ۷۵۲‌؛ ایران باید «به‌طور کامل» غرامت پرداخت کند🔺دیدار نخست وزیر و مقامات ارشد کانادا با خانواده‌های قربانیان پرواز ۷۵۲‌؛ ایران باید «به‌طور کامل» غرامت پرداخت کند ▪️کانادا بر اجرای عدالت در حق قربانیان هواپیمای مسافربری تاکید کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید: اتحاد اتحاد مردم صبر بس است شکار ملاها شروع شده پایان خفت پایان کشتار و اعدام ایرانی به دست ملایان اینجا درو دیوارهای شهرها درعصر اینترنت است بنویسید تکثیر کانادا اگه خیلی منصف است و درد حقوق بشری دارد به اذهان عمومی نسبت به جنایات گورهای دسته جمعی کودکان پاسخ دهد. ایران عزیز از همان ابتدای این اتفاق با بازماندگان این اتفاق ابراز همدردی کرده و قصد پرداخت غرامت دارد اینکه دولت کانادا اینگونه توییت میزنه خنده‌ داره
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

موافقت کره جنوبی با آزادسازی فوری پول‌های بلوکه‌شده ایرانوزارت امور خارجه کره جنوبی پس از دیدار معاون وزیر خارجه آن با همتای ایرانی‌اش در وین، در بیانیه‌ای با اشاره به محورهای گفت‌وگوی آن‌ها از موافقت طرف کره‌ای با انجام گرفتن فوری آزادسازی پول‌های بلوکه‌شده ایران در بانک‌های کره‌ای خبر داد. دروغ محض است . تو متن خبر آوردین که معاون وزیر خارجه کره موافقت کرد در صورت به نتیجه رسیدن مذاکرات پولها آزاد شوند اما در تیتر خبر به دروغ چیز دیگری رو درج کردید! چقدر آماتور اسماعیل هنیه اخیرا گفته ، ایران مبلغ ۷۰ میلیون تومان ، برای سرپانگهداشتن این جنبش به حماس کمک نقدی کرده، با دلار ۳۰ هزارتومانی میشه ، ۲۱۰۰ میلیارد تومان . این پولها از جیب و زندگی چه کسانی ربوده میشه و سگخور میشه ؟ کره جنوبی ! خواهشا پول‌های ایران را همونجا نگهدار
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سفیر عربستان حزب‌الله لبنان را تهدیدی برای امنیت کشورهای عربی دانستپس از آنکهرهبر گروه حزب‌الله لبنان، ملک سلمان را به «تروریسم» متهم کرد، سفیر عربستان روز پنجشنبه ۱۶ دی ماه این گروه مورد حمایت ایران را تهدیدی برای امنیت کشورهای عربی دانست.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

گفت‌وگوی نماینده عربستان با رابرت مالی درباره مذاکرات برجامرابرت مالی، فرستاده ویژه آمریکا در امور ایران، روز جمعه با عبدالله بن خالد بن سلطان، نماینده دائم عربستان سعودی در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین دیدار کرده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

مرفاوی: با حذف استقلال و پرسپولیس آبروی فوتبال ایران رفت/ استقلال مقابل مس باید با تفکر دیگری وارد زمین شودپیشکسوت استقلال می‌گوید تیمهای ایرانی باید زودتر از اینها منتظر حذف شدن بودند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اموال و دارایی‌های رئیس جمهوری سابق اوکراین توقیف شدرئیس جمهوری سابق اوکراین بارها دست داشتن در هرگونه «خیانت» را رد کرده و جانشین خود، ولودیمیر زلنسکی را به دسیسه چینی قانونی و رقم زدن مشکلات قضایی برای وی متهم کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »