موافقت کره جنوبی با آزادسازی فوری پول‌های بلوکه‌شده ایران

17/10/1400 10:45:00 ق.ظ

وزارت امور خارجه کره جنوبی پس از دیدار معاون وزیر خارجه آن با همتای ایرانی‌اش در وین، در بیانیه‌ای با اشاره به محورهای گفت‌وگوی آن‌ها از موافقت طرف کره‌ای با انجام گرفتن فوری آزادسازی پول‌های بلوکه‌شده ایران در بانک‌های کره‌ای خبر داد.

وزارت امور خارجه کره جنوبی پس از دیدار معاون وزیر خارجه آن با همتای ایرانی‌اش در وین، در بیانیه‌ای با اشاره به محورهای گفت‌وگوی آن‌ها از موافقت طرف کره‌ای با انجام گرفتن فوری آزادسازی پول‌های بلوکه‌شده ایران در بانک‌های کره‌ای خبر داد. این بیانیه می‌افزاید: معاون وزیر خارجه چوی، ابراز امیدواری کرد که مذاکرات احیای برجام به زودی به...

این بیانیه می‌افزاید: معاون وزیر خارجه چوی، ابراز امیدواری کرد که مذاکرات احیای برجام به زودی به نتیجه برسند و دو طرف موافق بودند آزادسازی پول‌های بلوکه‌ شده ایران [در بانک‌های کره‌ جنوبی] باید فورا انجام شود.

در ادامه بیانیه وزارت امور خارجه کره آمده است: دو طرف توافق کردند کارشناسان دو کشور برای بحث پیرامون مسائل مرتبط با انتقال پول‌های بلوکه‌ شده رایزنی‌های کاری انجام دهند. وزارت خارجه کره همچنین بیان کرد: معاون وزیر خارجه چوی گفت، دیدار امروز باید به عنوان تسریع‌کننده روابط دوجانبه‌مان عمل کند. معاون وزیر امور خارجه باقری هم گفت، سفر چوی به وین برای بحث پیرامون پول‌های بلوکه‌شده نشانه مثبتی برای تقویت روابط است.

به گزارش ایسنا، بیانیه وزارت امور خارجه کره جنوبی در پی این مطرح می‌شود که جلسه باقری و چوی به درخواست طرف کره‌ای، ظهر پنج‌شنبه در محل نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در وین برگزار شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

روایت نجات زنان اچ آی وی مثبت با یک خط مشاوره

منصوریان: خط هات لاین یا خط تلفنی اورژانس اجتماعی زمانی در تهران برقرار می شود که وقتی فردی قصد آزار به خود یا خودکشی داشت، هیچ مرجعی برای دریافت مشاوره فوری ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

نقدینگی بیشتر.تورم بیشتر.رانت و فساد بیشتر.حداقل خیالمون راحت بود پولمون تو دست آدمای درست و امینی هست. عزيزان بعضى وقتها انسان از درك اينكه اين دروغ هست يا اينكه مترجم اين فرقه از اين بازاريهاى هست كه فينگليسى را بروش ديمى ياد گرفته 😂😂😂😂😂 والا موافقت با آزادی پول‌ نکردن، موافقت با لزوم آزاد کردن پول کردن. پفیوزی بخشی از ساختار اطلاع رسانی ج.ا است امام (ره)

منبع اصلی خبر چناچه کسی علاقمند است 😂😂😂 اسماعیل هنیه اخیرا گفته ، ایران مبلغ ۷۰ میلیون تومان ، برای سرپانگهداشتن این جنبش به حماس کمک نقدی کرده، با دلار ۳۰ هزارتومانی میشه ، ۲۱۰۰ میلیارد تومان . این پولها از جیب و زندگی چه کسانی ربوده میشه و سگخور میشه ؟ کره جنوبی ! خواهشا پول‌های ایران را همونجا نگهدار

تو متن خبر آوردین که معاون وزیر خارجه کره موافقت کرد در صورت به نتیجه رسیدن مذاکرات پولها آزاد شوند اما در تیتر خبر به دروغ چیز دیگری رو درج کردید! چقدر آماتور دروغ محض است .

فرانک میل؛ مهاجم آلمانی که نامش با 'خرابکاری' به یاد آورده می‌شود - BBC News فارسیفرانک میل احتمالا باید حس مارتی مک‌فلای، بازیگر اصلی فیلم بازگشت به آینده را داشته باشد. فرقی نمی‌کند چه کاری انجام می‌دهد، هر کاری هم که بکند باز همواره با اتفاقی که اواسط دهه ۱۹۸۰ میلادی افتاد به خاطر آورده می‌شود. آن روز خاص نهم ماه مه ۱۹۸۶ بود

با بزرگترین سهام‌داران اپل آشنا شوید | DW | 05.01.2022در روزهای آغازین سال نو میلادی ارزش سهام کمپانی آمریکایی اپل به سه هزار میلیارد دلار رسید. با بزرگترین سهام‌داران اپل در این گزارش تصویری آشنا شوید:

مزاج ثروتمندان اورشلیم با کشف توالت‌ باستانی فاش شدباستانشناسان به مطالعۀ محتویات مخزن زیرین توالت پرداختند که نشان داد افراد طبقه ممتاز آن دوران باستان، به چه بیماری‌هایی مبتلا بودند.

کشتار جمعی و سکوت جامعه؛ اهمیت دادگاه نوری در گفت‌وگو با رضا معینی

آیا پرونده سرنگونی هواپیمای اوکراینی با موشک‌های سپاه به دیوان لاهه می‌رود؟برای پاسخگویی حتماً متوسل به حدیثی می‌شند ، لیکن دادگاه گوشی برای چرندیات اینها نداره.

کاخ سفید: حملات اخیر ممکن است با مذاکرات وین یا سالگرد کشتن سلیمانی مرتبط باشدسخنگوی کاخ سفید، درباره حمله‌های اخیر به پایگاه‌های آمریکا در عراق و سوریه گفت که ممکن است این حملات با مذاکرات هسته‌ای در وین یا سالگرد کشتن شدن قاسم سلیمانی مرتبط باشد. قطعا ربط داره آن قدر می زنیم تا با غلط کردن از منطقه بروید