دیوان عالی بریتانیا درخواست تجدید نظر استرداد ژولیان آسانژ را رد کرد

23/12/1400 10:56 ب.ظ

مقامات ایالات متحده می‌خواهند آسانژ ۵۰ ساله را که با ۱۸ فقره اتهام مختلف در موضوعات مرتبط با انتشار مجموعۀ گسترده‌ای از اسناد محرمانه نظامی ایالات متحده و اسناد دیپلماتیک روبروست، محاکمه کنند.

آنها می‌گویند که انتشار این اسناد توسط آسانژ در سایت ویکی‌لیکس جان افراد زیادی را به خطر انداخته است.پیش از این در ماه دسامبر، دادگاه استیناف حکم دادگاه بدوی مبنی بر عدم استرداد وی را لغو کرده بود. در حکم اولیه، دلیل مخالفت با استرداد آسانژ مشکلات روحی او عنوان و تاکید شده بود که ممکن است این مشکلات منجر به خودکشی او شود.

آنها می‌گویند که انتشار این اسناد توسط آسانژ در سایت ویکی‌لیکس جان افراد زیادی را به خطر انداخته است.

پیش از این در ماه دسامبر، دادگاه استیناف حکم دادگاه بدوی مبنی بر عدم استرداد وی را لغو کرده بود. در حکم اولیه، دلیل مخالفت با استرداد آسانژ مشکلات روحی او عنوان و تاکید شده بود که ممکن است این مشکلات منجر به خودکشی او شود.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

درودها دوستان فردا چهارشنبه 16.3.2022 آتش زدن برج بر سلطان بانو 13.8.1443 انتقال بر صبرواستقامت 25.12.1400 همدلی و همدردی بر بدآرآویخته این هم حکومت الیگارش های بریتانیا. کسانی که می خواهند آسانژ را به خاطر افشای جنایات جنگی زندانی و مجازات کنند به پوتین می گویند دیکتاتور جنایتکار و کسی که جنایات را مرتکب شده است جایزه صلح نوبل را گرفت! فراموش نکنیم اتحادیه سراسر لجن اروپا در این تئاتر چه نقش کثیفی داشت. اون از سوئد! اون هم از انگلیس!

وزارت خارجه آمریکا درباره حمله سپاه به اربیل: ایالات متحده در کنار شرکای خود ایستاده است🔺وزارت خارجه آمریکا درباره حمله سپاه به اربیل: ایالات متحده در کنار شرکای خود ایستاده است ▪️یک سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده به بخش فارسی صدای آمریکا گفت که واشنگتن قبول مسئولیت علنی حملات از سوی سپاه را مشاهده کرده است. ⬇️ بیشتر بخوانید: خودت با شرکات برن جهنم آمریکا شما با شرکاتون کاملا ایستاده اید خسته میشد لطفا با شرکاتون روی صندلی بنشینید خسته نشید 😅😅😅😅😅😅 ایستاده خسته میشی بشین.

آمریکا درخواست روسیه برای تضمین در مذاکرات وین را رد کردیک مقام ارشد آمریکایی یک‌شنبه 13 مارس، با رد خواسته مسکو در مذاکرات وین به «وال‌استریت جورنال» گفت که واشینگتن زمینه‌ای برای عبور از محدوده فعلی برجام واقعا آمریکایی اینقدر نفهم هستند که نمی دونن که خامنه‌ای_نوکر_پوتین بدون اجازه اونا آب نمی خوره.. حالا سیاستمدارن آمریکایی با کلی عهن و تلپ دنبال این هستند که روسیه را از برجام بذارند کنار؟! روسیه نباشه برجامی از هر نوعش نیست؟ کی می خواد حالیشون بشه ایران استانی از روسیه است؟! امیدوارم واقعی باشد

مخالفت آمریکا با هرگونه ارائه معافیت برجامی از تحریم‌ها به روسیهمخالفت آمریکا با هرگونه ارائه معافیت برجامی از تحریم‌ها به روسیه یک سخنگوی‌ وزارت امور خارجه آمریکا در گفت‌وگویی هر گونه ارائه معافیت از تحریم‌ها به روسیه برای حفظ‌ روابط اقتصادی-تجاری تحت برجامش با ایران را رد کرد.

واکنش سازمان ملل به اعدام «دسته‌جمعی» در عربستانسازمان ملل اقدام عربستان سعودی در «اعدام دسته‌جمعی» را محکوم کرد.

زن ایرانی در آمریکا «به انتقام کشته‌شدن قاسم سلیمانی» مردی را با چاقو زدپلیس لاس‌وگاس اعلام کرد، زنی ایرانی را بازداشت کرده که پس از قرارگذاشتن با یک مرد در ایالت نوادا، او را با هدف انتقام از حمله پهپادی آمریکا به قاسم سرکاریه به نظرم چه انتقامی به قول سید احمد حق نگار ،این انتقام تخت بود نه انتقام سخت

شمخانی: تا زمان تأمین مطالبات قانونی خود در مذاکرات وین باقی می‌مانیمدبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان تاکید کرد: تا زمان تامین مطالبات خود و دستیابی به «توافق قوی» در مذاکرات وین باقی خواهیم ماند. شمخانی همان نیست از غارت ایران شده شاهان چه زندگی درست کرده بعد کسی که مال حرام بدست گرفته بعد شده نوکران برده های روسیه و چین چطور شده در امنیت ملی عجب ایران امنیت داریم چون این نعمت وجود نداره 😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆 علی شمخانی به عرض تان برسانم جمهوری شیطانی ایران تا زمانی که نوکران برده ها در استعمار جهان و روسیه چین باشد هرگز حکومت مستقل ملی دموکرات سکولار مانند حکومت های جهان ندارید و تازه در حد حتی خداوندگار تان چین روسیه نیستید پس نوکر و برده چه به این حرفها 😆😆😆😆😆😆😆😆😆 علی شمخانی ژست پست تون و پست هاتون و سخنرانی هاتون رو فقط می تونید به بسیجی های الدنگ و طرفداران بی مغز بگید بسیار اینها خوشحال می شن افتخار می کنند که شما هستید اما برای ما ایرانی ها محال که باور کنیم شمخانی ایرانی وجدان داره ترس خدا داره محال باور کنیم باشه