دیدبان حقوق بشر سوریه: نیروهای ترکیه مجددا به شهر رأس العین حمله كردند

25/07/1398 09:38:00 ق.ظ

دیدبان حقوق بشر سوریه: نیروهای ترکیه مجددا به شهر رأس العین حمله كردند العربية

دیدبان حقوق بشر سوریه شامگاه چهارشنبه 16 اکتبر 2019 از حمله مجدد نیروهای ترکیه تحت پوشش سنگین هوایی به گزارش خبرگزاری‌ها در همین راستا مظلوم عبدی فرمانده نیروهای سوریه دمکراتیک از توقف تمامی عملیات‌های علیه گروه داعش خبر داد که برخی عناصر آن برغم شکست‌شان در میدان‌های نبرد به شکل هسته‌های زیر زمینی همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

فرمانده نیروهای سوریه دمکراتیک در این‌باره در یک گفت‌وگوی تلویزیونی گفت، رویارویی با داعش از این پس به تدابیر دفاعی برای ایستادگی در برای حملات این گروه تندرو محدود خواهد شد. مظلوم عبدی همچنین اشاره کرد، توافق با دمشق همچنان اجرایی نشده و نیازمند استقرار نیروهای رژیم سوریه در مناطق مرزی با ترکیه است.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

جدایی‌طلبان کاتالونیا احکام خود را به دادگاه حقوق بشر اروپا می‌برنداوریول جونکرس یکی از رهبران جدایی طلب کاتالونیا که به ۱۳ سال حبس محکوم شده است، از زندان می‌گوید که این حکم را در دادگاه حقوق بشر اروپا در استراسبورگ به چالش می‌کشد.

سهم ۳۳ هزار میلیارد تومانی حقوق از بودجه سال‌ آیندهرئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور گفت: سال آینده حداقل ۳۳ هزار میلیارد تومان به عنوان افزایش حقوق بین شاغلان و بازنشسته‌ها توزیع می‌شود.

نیروهای ارتش سوریه و روسیه 'وارد کوبانی شدند'مرکز دیدبان حقوق بشر سوریه و شبکه المیادین می‌گویند نیروهای ارتش سوریه با همراهی نیروهای روسیه وارد شهر کوبانی، در شمال سوریه شده‌اند. اسد با دمش گردو میشکنه دیگه 16 اکتبر2017 سپاه قدس وارد کرکوک شدن، امروز 16 اکتبر 2019 ارتش بشار اسد و روسی ها وارد کوبانی شدند! قلعه مقاومت که با خیانت ترامپ به کردها به تصرف دیگران در آمد! وحشت اعراب، ترکها و ایرانی ها از کردها،این همه قصاوت،کشتار،جنایت و وحشیگری و کوشش برای آسمیلاسیون،کردها شکست ناپذیرند! iranianmaryam سوریه و روسیه به دنیا ثابت کردن که میشه میلیونها انسان را کشت و بدون مجازات ماند.

آخرین خبرهای چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ | DW | 17.10.2019

آخرین صف‌آرایی طرف‌های درگیر در شمال سوریه به روایت تصویرنقشه تعاملی حمله هجوم ترکیه به سوریه و نقاط استقرار طرفین درگیری در مناطق کردنشین سوریه منبع خبری تون احتمالا وزارت کشتار ترکیه مستقره اگه خبرنگار خود سوریه داشته باشین شهرهای تل‌ابیض و راس‌العین تصرف نشدن هیچ درگیری سر روستاهای اطرافشونه شمار تلفات تروریست‌ها در عملیات چشمه صلح به 673 نفر رسید وزارت دفاع ملی ترکیه اعلام کرد شمار تروریست‌های پ.ی.د/پ.ک.ک که در عملیات چشمه صلح از پای درآمده‌اند به 673نفر رسید.

تلاش همزمان آمریکا و روسیه برای کاهش تنش در شمال سوریهدر حالی که روسیه و آمریکا در تلاشند راه حلی برای بحران در شمال سوریه پیدا کنند، امروز نیروهای کرد با نیروهای ترک در شهر راس العین درگیر شدند. آمریکا در روسیه ختم فتنه های عالم است برای نابودی خاورمیانه و ایران کارها می کنند اینها زامبی ها داعشهای بی رحم هستند 🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐 چرت نگو. امریکا و روسیه هر دو موافق حمله ترکیه بودن و در شورای امنیتم نذاشتن بیانیه ضد ترکیه تصویب شه. امریکا به دلیل اینکه میخواست ابرومندانه از منطقه فرار کنه و روسیه ام به دلایل اقتصادی مخالفتی با ترکیه نکردند. تنها مخالف جدی، ایران بود ایران به روی خود نمی اورد بعدنشست صلح سوریه دچار تنش بااردوغان شده به طوری که وزیر دفاع ترکیه,هولوسی اکار,می گوید به دنبال احیای امپراطور عثمانیه.مابه سرزمین هیچ کسی چشم نگذاشتیم و مابه دنبال انچه برای خودمان بوده هستیم تاپس بگیریم مانند بخشهای ایران و کرکوک و اربیل و موصل و حلب