پادشاهی سعودی حمله انتحاری شرق افغانستان را تقبیح و محکوم کرد

17/10/2019 09:32:00 ق.ظ

پادشاهی سعودی حمله انتحاری شرق افغانستان را تقبیح و محکوم کرد #العربية

العربية

پادشاهی سعودی حمله انتحاری شرق افغانستان را تقبیح و محکوم کرد العربية

یک منبع مسئول در وزارت خارجه سعودی شامگاه چهارشنبه 16 اکتبر 2019 از طرف پادشاهی عربی سعودی حمله

این حمله به کشته و زخمی شدن تعداد زیادی از جمله دهها کودک و زن منجر شد.به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی (واس) به نقل از یک مقام ارشد سعودی، ریاض با تاکید بر مخالفت خود با هر گونه خشونت، تروریسم و تندروی به هر دلیلی و انگیزه‌ای که باشد، با خانواده‌های قربانیان و دولت و ملت برادر جمهوری اسلامی افغانستان ابراز همدردی کرده و برای مجروحان شفای عاجل آرزو کرد.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

"رسانه داعشی بن‌سلمان" و شبکه سلطنتی انگلیس؛ پاسخ ملت متحد ایران علیه آشوب‌گری‌تان را دیدید؟- اخبار سیاست ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

the murderer

عمران خان در راستای «ابتکار صلح و امنیت» در منطقه به سعودی سفر کردبه گزارش شبکه العربیه، عمران خان نخست‌وزیر پاکستان شامگاه روز سه‌شنبه وارد ریاض پایتخت پادشاهی عربی سعودی! اینکه در قرن بیست و یکم یک کشور به اسم یک خاندان باشه البته که خودش مساله جالبیه هههههههه ټرمپ یم روز چی گفت در باره یی ملک سلمان شنیدی یانه عمران خان شکرا جلیلا .واقعا هرکی بتونه تو خاورمیانه صلح برقرار کنه باید ۱۰۰ تا جایزه صلح نوبل بهش بدن من که بعید می دونم تا نفت تو منطقه هست آرامش و صلح نخواهد آمد.

کار آمدنیوز، خیانت به رسانه بود/ دستگیری روح‌الله زم موجب اتهام‌زنی‌های جدید نشود/ دولتِ حمله‌کننده به نفت‌کش ایرانی پاسخ مناسب را خواهد گرفتسخنگوی دولت: کار آمدنیوز، خیانت به رسانه بود/ دستگیری روح‌الله زم موجب اتهام‌زنی‌های جدید نشود/ دولتِ حمله‌کننده به نفت‌کش ایرانی پاسخ مناسب را خواهد گرفت

فرانسه بازداشت روح‌الله زم در ایران را محکوم کردفرانسه بازداشت روح‌الله زم در ایران را محکوم کرد. در پی ورود و دستگیری روح الله زم رخ داد : ❇فرانسه دومین «روح الله» رو هم به ایران فرستاد. ✅این پدیده هر چهل سال یک بار در فرانسه نسبت به کشور ایران رخ می‌دهد!! ✴به این پدیده روحولوف می گویند✴😂😂 معاون وزیر خارجه گینه_بیسائو و فرماندار مالاگالاسی و البته شاهزاده دوم لیختن_اشتاین هم این امر را محکوم نموده است..😂😂 فرانسه محل امنی برای جاسوسان، خائنین، منافقین و براندازان است. hsr

اینفوگرافی/تعداد کم بینایان و پوشش‌های حمایتیوزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اطلاعاتی را در قالب اینفوگرافی از کم‌بینایان منتشر کرد.

هشتمین روز حمله ترکیه به سوریه؛ اردوغان درخواست آتش بس را رد کردرئیس جمهوری ترکیه:‌ «آنها می گویند: آتش بس اعلام کن. ما هرگز آتش بس اعلام نمی کنیم. آنها به ما فشار می آورند تا عملیات را متوقف کنیم. آنها تحریم علیه ما اعلام می کنند. هدف ما روشن است. ما نگران هیچ گونه تحریمی نیستیم.» Pkk bir terör ögütüdür bu örgüt çocuk gençleri dağa zorla kaçırıtorlar ( örnek hdp diyarbakır il başkanlığı önü çocukları kaçırılmış aileler bunu niye görmüyorlar). ve türkiyeye havan atıyorlar باید یه سره بشه کار کردها. هشتمین روز حمله ترکیه به شمال سوریه؛ اردوغان در جلسه فوق‌العاده پارلمان ترکیه: تا ایجاد منطقه امن در شمال سوریه هیچ قدرتی نمی‌تواند ما را متوقف کند

بازداشت گسترده معترضان حمله ترکیە بە سوریە در شهرهای مختلف ایرانبازداشت گسترده معترضان حمله ترکیە بە سوریە در شهرهای مختلف ایران به گزارش وبسایت حقوق بشری هه‌نگاو، همچنین طی روزهای گذشته دەها نفر از شهروندان كرد بە ادارە اطلاعات احضار و بە آنها در مورد شرکت کردن در تجمعات اعتراضی هشدارهایی دادە شدە است.

انتحاری که در ایالت لغمان در شرق افغانستان به وقوع پیوست را تقبیح و محکوم کرد این حمله به کشته و زخمی شدن تعداد زیادی از جمله دهها کودک و زن منجر شد.سعودی شد.به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، علی ربیعی سخنگوی دولت امروز ۲۴مهرماه در پایان جلسه هیات دولت در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا مبنی بر جزئیات جدید در مورد حمله به نفت‌کش ایرانی و پاسخ ما به آنها، گفت: این حدس حدالقل بین در مورد دو دولت زده می‌شود و یک رژیم و یک دولت نیست اما باید اطمینان حاصل کنیم..

به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی (واس) به نقل از یک مقام ارشد سعودی، ریاض با تاکید بر مخالفت خود با هر گونه خشونت، تروریسم و تندروی به هر دلیلی و انگیزه‌ای که باشد، با خانواده‌های قربانیان و دولت و ملت برادر جمهوری اسلامی افغانستان ابراز همدردی کرده و برای مجروحان شفای عاجل آرزو کرد. سعودی بارها از ظرف‌های متخاصم در افغانستان خواسته بود تا از رویکرد خشونت و جنگ خود داری کرده و به مذاکرات و صلح روی آورند. وزارت امور خارجه پاکستان در بیانیه خود یادآور شد که این سفر پس از سفر عمران خان در 13 اکتبر جاری به تهران و دیدار با مقامات ایران، صورت می‌گیرد. ریاض همچنین بارها آمادگی خود برای میزبانی هر نوع گفت‌وگویی میان طالبان و دولت افغانستان را اعلام کرده است. وی تاکید کرد: به موقع حاصل بررسی‌ها را اعلام خواهیم کرد و قطعا حمله‌کننده پاسخ مناسب را خواهد گرفت. . گفتنی است که سفر امروز عمران خان، سومین سفر او طی یک سال به پادشاهی عربی سعودی است.