پادشاهی سعودی حمله انتحاری شرق افغانستان را تقبیح و محکوم کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پادشاهی سعودی حمله انتحاری شرق افغانستان را تقبیح و محکوم کرد العربية

این حمله به کشته و زخمی شدن تعداد زیادی از جمله دهها کودک و زن منجر شد.

به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی به نقل از یک مقام ارشد سعودی، ریاض با تاکید بر مخالفت خود با هر گونه خشونت، تروریسم و تندروی به هر دلیلی و انگیزه‌ای که باشد، با خانواده‌های قربانیان و دولت و ملت برادر جمهوری اسلامی افغانستان ابراز همدردی کرده و برای مجروحان شفای عاجل آرزو کرد. سعودی بارها از ظرف‌های متخاصم در افغانستان خواسته بود تا از رویکرد خشونت و جنگ خود داری کرده و به مذاکرات و صلح روی آورند. ریاض همچنین بارها آمادگی خود برای میزبانی هر نوع گفت‌وگویی میان طالبان و دولت افغانستان را اعلام کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

the murderer

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عمران خان در راستای «ابتکار صلح و امنیت» در منطقه به سعودی سفر کردبه گزارش شبکه العربیه، عمران خان نخست‌وزیر پاکستان شامگاه روز سه‌شنبه وارد ریاض پایتخت پادشاهی عربی سعودی! اینکه در قرن بیست و یکم یک کشور به اسم یک خاندان باشه البته که خودش مساله جالبیه هههههههه ټرمپ یم روز چی گفت در باره یی ملک سلمان شنیدی یانه عمران خان شکرا جلیلا .واقعا هرکی بتونه تو خاورمیانه صلح برقرار کنه باید ۱۰۰ تا جایزه صلح نوبل بهش بدن من که بعید می دونم تا نفت تو منطقه هست آرامش و صلح نخواهد آمد.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

کار آمدنیوز، خیانت به رسانه بود/ دستگیری روح‌الله زم موجب اتهام‌زنی‌های جدید نشود/ دولتِ حمله‌کننده به نفت‌کش ایرانی پاسخ مناسب را خواهد گرفتسخنگوی دولت: کار آمدنیوز، خیانت به رسانه بود/ دستگیری روح‌الله زم موجب اتهام‌زنی‌های جدید نشود/ دولتِ حمله‌کننده به نفت‌کش ایرانی پاسخ مناسب را خواهد گرفت
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

فرانسه بازداشت روح‌الله زم در ایران را محکوم کردفرانسه بازداشت روح‌الله زم در ایران را محکوم کرد. در پی ورود و دستگیری روح الله زم رخ داد : ❇فرانسه دومین «روح الله» رو هم به ایران فرستاد. ✅این پدیده هر چهل سال یک بار در فرانسه نسبت به کشور ایران رخ می‌دهد!! ✴به این پدیده روحولوف می گویند✴😂😂 معاون وزیر خارجه گینه_بیسائو و فرماندار مالاگالاسی و البته شاهزاده دوم لیختن_اشتاین هم این امر را محکوم نموده است..😂😂 فرانسه محل امنی برای جاسوسان، خائنین، منافقین و براندازان است. hsr
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اینفوگرافی/تعداد کم بینایان و پوشش‌های حمایتیوزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اطلاعاتی را در قالب اینفوگرافی از کم‌بینایان منتشر کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

هشتمین روز حمله ترکیه به سوریه؛ اردوغان درخواست آتش بس را رد کردرئیس جمهوری ترکیه:‌ «آنها می گویند: آتش بس اعلام کن. ما هرگز آتش بس اعلام نمی کنیم. آنها به ما فشار می آورند تا عملیات را متوقف کنیم. آنها تحریم علیه ما اعلام می کنند. هدف ما روشن است. ما نگران هیچ گونه تحریمی نیستیم.» Pkk bir terör ögütüdür bu örgüt çocuk gençleri dağa zorla kaçırıtorlar ( örnek hdp diyarbakır il başkanlığı önü çocukları kaçırılmış aileler bunu niye görmüyorlar). ve türkiyeye havan atıyorlar باید یه سره بشه کار کردها. هشتمین روز حمله ترکیه به شمال سوریه؛ اردوغان در جلسه فوق‌العاده پارلمان ترکیه: تا ایجاد منطقه امن در شمال سوریه هیچ قدرتی نمی‌تواند ما را متوقف کند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بازداشت گسترده معترضان حمله ترکیە بە سوریە در شهرهای مختلف ایرانبازداشت گسترده معترضان حمله ترکیە بە سوریە در شهرهای مختلف ایران به گزارش وبسایت حقوق بشری هه‌نگاو، همچنین طی روزهای گذشته دەها نفر از شهروندان كرد بە ادارە اطلاعات احضار و بە آنها در مورد شرکت کردن در تجمعات اعتراضی هشدارهایی دادە شدە است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »