دیدار ظریف با رئیس شورای عالی قضایی عراق برای پیگیری حقوقی ترور سردار سلیمانی

29/04/1399 03:44 ب.ظ

دیدار ظریف با رئیس شورای عالی قضایی عراق برای پیگیری حقوقی به شهادت رساندن سپهبد سلیمانی ظریف با فائق زیدان رئیس شورای عالی قضایی عراق دیدار و گفتگو کرد همکاری و هم‌افزایی در پیگیری حقوقی ترور سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس محور اصلی گفتگوی این دیدار بود

وزیر امور خارجه کشورمان که در عراق حضور دارد با رئیس شورای عالی قضایی این کشور دیدار و گفتگو کرد. همکاری و هم افزایی دو کشور در پیگیری حقوقی ترور سرداران مقاومت حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس محور اصلی گفتگو در این دیدار بود.

همکاری و هم افزایی دو کشور در پیگیری حقوقی ترور سرداران مقاومت حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس محور اصلی گفتگو در این دیدار بود.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

ظریف با عمار حکیم دیدار کردوزیر امور خارجه ایران در ادامه دیدارهای خود با مقامات عراقی با سید عمار حکیم، رهبر جریان حکمت ملی عراق و همچنین ائتلاف عراقیون دیدار و گفتگو کرد

وزیر امور خارجه ایران با نخست‌وزیر عراق دیدار کردظریف با نخست‌وزیر عراق دیدار کرد | وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که به عراق سفر کرده است با مصطفی_الکاظمی ملاقات کرد ظریف: عراق قادر به ایفای نقش در تامین امنیت خلیج فارس است | ظریف: ایران همواره بر همکاری منطقه ای تاکید داشته و پیشنهادهای مختلفی را برای پیشبرد این همکاری ها مطرح کرده که آخرین مورد آن طرح «صلح هرمز» یا «طرح امید» است که رییس جمهوری ایران مطرح کرده است.

ظریف با هادی العامری دیدار کرد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimظریف با «هادی العامری» رئیس ائتلاف فتح عراق، برهم صالح رئيس جمهور عراق و عمار حكيم رهبر جریان حکمت ملی عراق دیدار و گفتگو کرد دیدار ظریف با رئیس الحشدالشعبی ظریف و «فالح فیاض» درباره تحولات روابط دو جانبه، پیگیری ترور سرداران مقاومت، تصمیم قانونی دولت، مردم و پارلمان عراق مبنی بر لزوم خروج نیروهای آمریکایی از این کشور و سایر موضوعات مورد علاقه گفت‌وگو کردند

مخالفت ترامپ با ماسک اجباری همزمان با رکورد ابتلا به کرونا | DW | 18.07.2020دونالد ترامپ در واکنش به پیشنهاد اجباری شدن استفاده از ماسک در سرتاسر آمریکا تاکید کرده که با این کار مخالف است. همزمان، برای سومین روز پیاپی موارد جدید ابتلا به کرونا در ایالات متحده رکورد تازه‌ای بر جا گذاشت.

گفتگو با خواننده تونسی که با الهام از ملودی سلطان قلبها خواند - BBC News فارسیآمال مثلوثی آوازخوان معروف به 'صدای انقلاب تونس' اخیرا با خواندن یک آهنگ عربی با ملودی آهنگ سلطان قلب‌ها، واکنش‌های ایرانی‌ها را برانگیخته است.

پادشاه و دیگر مقامات اسپانیا با خانواده قربانیان کرونا همدردی کردندخانواده‌های جان‌باختگان بر اثر ابتلا به بیماری همه‌گیر «کووید ۱۹» و کارکنان بخش بهداشت و درمان از جمله دعوت‌شدگان به این مراسم بودند.

به گزارش ایسنا، محمد جواد ظریف با فائق زیدان رئیس شورای عالی قضایی عراق دیدار و گفتگو کرد.

همکاری و هم افزایی دو کشور در پیگیری حقوقی ترور سرداران مقاومت حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس محور اصلی گفتگو در این دیدار بود.

انتهای پیام