گفتگو با خواننده تونسی که با الهام از ملودی سلطان قلبها خواند - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

گفتگو با خواننده تونسی که با الهام از ملودی سلطان قلبها خواند

آهنگ رویا در جریان روزهای قرنطینه کرونا با ملودی سلطان قلبها از انوشیروان روحانی به صورت گسترده در شبکه‌های اجتماعی ایران پخش شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

راه اندازی قرارگاه مقابله با قاچاق در حوزه بهداشتی/ برخورد با بدحجابی در فروشگاهها و خودروهاجانشین فرمانده ناجا: مقابله با کسانی که امنیت جانی مردم را به خطر انداخته و به احتکار و قاچاق اقلام به خصوص کالاهای بهداشتی در استان ها و مرزها می پردازند را در دستور کار قرار داده‌ایم. مردم از بدحجابی و پوشش عده اندکی، آزرده خاطر هستند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مخالفت ترامپ با ماسک اجباری همزمان با رکورد ابتلا به کرونا | DW | 18.07.2020دونالد ترامپ در واکنش به پیشنهاد اجباری شدن استفاده از ماسک در سرتاسر آمریکا تاکید کرده که با این کار مخالف است. همزمان، برای سومین روز پیاپی موارد جدید ابتلا به کرونا در ایالات متحده رکورد تازه‌ای بر جا گذاشت.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بولتون: ترامپ می‌خواهد به توافق بهتری با ایران برسد اما نمی‌تواندبولتون: تحریم‌های اقتصادی اساسی علیه ایران اعمال کردیم که تاثیر مخربی بر اقتصاد ایران داشت ترامپ می‌خواهد به توافق بهتری با ایران برسد اما نمی‌تواند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سفر حدادی به اروپا برای عمل خارپاشنه با دلار ۲۴ هزار تومانی؟سفر حدادی به اروپا برای عمل خارپاشنه با دلار ۲۴ هزار تومانی؟ درحالی که به گفته متخصصان انجام عمل خارپاشنه به عنوان یک جراحی ساده و نسبتا ارزان در داخل کشور امکان پذیر است، مشخص نیست چرا باید یک ورزشکار با صرف هزینه بالای دولتی به قلب اروپا سفر کند!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بازجویی دو دانشجوی زندانی با حضور اعضای 'انجمن اسلامی مستقل' | DW | 17.07.2020افرادی که خود را نمایندگان نهادهای دانشگاهی می‌نامند با امیرحسین مرادی و علی یونسی، دانشجویان نخبه زندانی ملاقات کرده‌اند. گزارشی که از این جلسه منتشر شد‌ه موجی از انتقادها را برانگیخته است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

۷ کشوری که با شدیدترین میزان تغییرات جمعیتی رو‌به‌رو هستندبنا برمطالعه‌ای که به تازگی در نشریه پزشکی لنست منتشر شده سقوط نرخ زاد و ولد به این معناست که تقریبا تمام کشورهای دنیا تا پایان قرن حاضر با کاهش جمعیت روبرو خواهند شد. پدیده‌ای که این نشریه نسبت به تاثیرات 'حیرت‌آور' آن بر جوامع هشدار داده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »