دونالد ترامپ می‌گوید اطمینان دارد که یک پهپاد ایرانی سرنگون شده است

28/04/1398 08:58:00 ب.ظ

دونالد ترامپ در واکنش به تکذیب خبر سرنگون کردن پهپاد ایرانی توسط تهران، گفت اطمینان دارد که نیروهای آمریکایی یک پهپاد ایرانی را در تنگه هرمز سرنگون کرده‌اند. آقای ترامپ همچنین افزود که آمریکا در حال برنامه‌ریزی برای پاسخ دادن به اقداماتی است که از سوی او 'تحریک‌آمیز' توصیف شدند.

دونالد ترامپ در واکنش به تکذیب خبر سرنگون کردن پهپاد ایرانی توسط تهران، گفت اطمینان دارد که نیروهای آمریکایی یک پهپاد ایرانی را در تنگه هرمز سرنگون کرده‌اند. آقای ترامپ همچنین افزود که آمریکا در حال برنامه‌ریزی برای پاسخ دادن به اقداماتی است که از سوی او 'تحریک‌آمیز' توصیف شدند. دونالد ترامپ این اظهارت را در حضور خبرنگاران در دفترش در کاخ سفید بیان کرد در پی تکذیب خبر سرنگون شدن یک پهپاد ایرانی به دست نیروهای آمریکایی، دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا با پافشاری بر موضع اولیه کشورش گفت که اطمینان دارد نیروهای آمریکایی یک...

دونالد ترامپ این اظهارت را در حضور خبرنگاران در دفترش در کاخ سفید بیان کرد در پی تکذیب خبر سرنگون شدن یک پهپاد ایرانی به دست نیروهای آمریکایی، دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا با پافشاری بر موضع اولیه کشورش گفت که اطمینان دارد نیروهای آمریکایی یک پهپاد ایرانی را سرنگون کرده‌اند.

آقای ترامپ همچنین افزود که آمریکا در حال برنامه‌ریزی برای پاسخ دادن به اقداماتی است که از سوی او"تحریک‌آمیز" توصیف شدند. مایک پومپئو وزیر خارجه آمریکا نیز همین ادعا را تکرار کرد و گفت که پهپاد ایرانی سرنگون شده است.

رئیس‌جمهور آمریکا روز پنج‌شنبه گفته بود که کشتی جنگی"یواس‌اس باکسر" یک پهپاد ایرانی را در تنگه هرمز سرنگون کرده است. اما سپاه پاسداران و دولت ایران، این خبر را تکذیب کردند . سپاه همچنین ویدئویی منتشر کرد که می‌گوید توسط پهپاد مورد نظر آمریکا ضبط شده است. headtopics.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

پرزیدنت ترامپ از سرنگونی یک پهپاد ایرانی توسط آمریکا خبر داد🔴خبر فوری | پرزیدنت ترامپ از سرنگونی یک پهپاد ایرانی توسط آمریکا خبر داد ⚡️رئیس جمهوری ایالات متحده عصر پنجشنبه خبر داد که یک پهپاد ایران بعد از نزدیک شدن به فاصله «خیلی خیلی نزدیک» یک ناو آمریکایی، در حریم هوایی بین المللی در تنگه هرمز سرنگون شد. اینم کادو تولد واسه ترامپ ظریف که اونجا دارین مذاکره میکنید.بدو بستون خوبیه.

🎥دونالد ترامپ: ناو هواپیمابر «یواس‌اس باکسر» یک پهپاد ایرانی را سرنگون کرده است ◀️اما بر عرشه ناو هواپیمابر باکسر چه می‌گذرد؟ این گزارش را در وب‌سایت یورونیوز بخوانید: محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران: موضوع پهپاد تحت بررسی است و بر اساس آخرین اطلاعاتی که از تهران دریافت کردم ما هیچ اطلاعی درباره از دست دادن پهپاد نداریم احسنت، فقط مال خودتون بودا

ترامپ مدعی شد آمریکا یک پهپاد ایرانی را هدف قرار داده استنیویورک- ایرنا- رئیس جمهوری آمریکا روز پنج شنبه اعلام کرد نیروی دریایی این کشور یک پهپاد ایرانی را در تنگه هرمز که به ناو آمریکایی نزدیک شده و آن را تهدید کرده است، مورد هدف قرار داده اند. سخنگوی ارشد نیروهای مسلح: تمامی پهپادهای ایران در خلیج_فارس و تنگه هرمز از جمله پهپاد مورد نظر رئیس جمهور آمریکا پس از انجام ماموریت شناسایی و کنترل برنامه‌ریزی‌شده به سلامت بازگشته‌اند و هیچگونه گزارشی دال بر مقابله عملیاتی ناو یواس‌اس باکسر آمریکایی گزارش نشده است.

ترامپ: یک پهپاد ایرانی را سرنگون کردیم

ادعای ترامپ درباره سرنگونی پهپاد ایرانی تکذیب شد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim«ادعای ترامپ درباره سرنگونی پهپاد_ایرانی تکذیب شد» سخنگوی ارشد نیروهای مسلح اعلام کرد: تمامی پهپادهای متعلق به ایران در منطقه خلیج فارس و تنگه هرمز پس از انجام ماموریت شناسایی و کنترل برنامه ریزی شده به سلامت به پایگاههای خود بازگشته‌اند

واکنش ظریف به ادعای ترامپ درباره سرنگونی پهپاد ایرانیوزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، دقایقی بعد از ادعای ترامپ مبنی بر سرنگونی یک فروند پهپاد ایرانی از سوی ناو آمریکایی در تنگه هرمز، توئیتی منتشر کرد.