پرزیدنت ترامپ از سرنگونی یک پهپاد ایرانی توسط آمریکا خبر داد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔴خبر فوری | پرزیدنت ترامپ از سرنگونی یک پهپاد ایرانی توسط آمریکا خبر داد ⚡️رئیس جمهوری ایالات متحده عصر پنجشنبه خبر داد که یک پهپاد ایران بعد از نزدیک شدن به فاصله «خیلی خیلی نزدیک» یک ناو آمریکایی، در حریم هوایی بین المللی در تنگه هرمز سرنگون شد.

رئیس جمهوری ایالات متحده عصر پنجشنبه خبر داد که یک پهپاد ایران بعد از نزدیک شدن به فاصله «خیلی خیلی نزدیک» یک ناو آمریکایی، در حریم هوایی بین المللی در تنگه هرمز سرنگون شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اینم کادو تولد واسه ترامپ ظریف که اونجا دارین مذاکره میکنید.بدو بستون خوبیه.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سپاه از توقیف یک نفتکش در تنگه هرمز خبر دادسپاه از توقیف یک نفتکش در تنگه هرمز خبر داد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ایران از توقیف یک نفتکش توسط سپاه در نزدیکی تنگه هرمز خبر دادخبرگزاری «تسنیم» نزدیک به سپاه پاسدران ایران در یک خبر فوری گزارش داد که «گشت‌های شناور سپاه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سپاه پاسداران از توقیف یک کشتی در خلیج فارس خبر داد | DW | 18.07.2019سپاه پاسداران اعلام کرد که یک شناور خارجی را که حامل یک میلیون لیتر سوخت قاچاق بوده در جنوب جزیره لارک در تنگه هرمز توقیف کرده است. سپاه همچنین خبر توقیف یک کشتی دیگر در روزهای اخیر را تکذیب کرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

قدردانی رئیس یک موسسه جهانی خیریه از تلاش‌های ترکیه در زمینه پناهجویانرئیس یکی ازموسسات بین المللی خیریه ضمن قدردانی از رهبری ترکیه در مسیر کمک به پناهجویان سوری بر لزوم حمایت از این تلاش‌ها تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

یک جوان در ولایت هرات از قید آدم ربایان آزاد شدمقام‌های امنیتی ولایت هرات در غرب افغانستان پنج شنبه 18 ژوئیه اعلام کردند، یک جوان از قید آدم ربایان
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ماهیگیر استرالیایی دست‌نوشت ۵۰ ساله را در یک بطری از آب گرفتماهیگیر استرالیایی دست‌نوشت ۵۰ ساله را در یک بطری از آب گرفت «پال الیوت» یک مرد ماهیگیر استرالیایی روز چهارشنبه گفت در جستجوی کسی است که ۵۰ سال پیش یک نت دست نوشت را در بطری گذاشت و به آب انداخت. او این بطری را در سواحل جنوب استرالیا پیدا کرده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »