دولت بریتانیا امکان 'حصارکشی' در دریای مانش را برای جلوگیری از ورود پناهجویان 'بررسی' کرده است - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دولت بریتانیا امکان 'حصارکشی' در دریای مانش را برای جلوگیری از ورود پناهجویان 'بررسی' کرده است

شانزده روز پیش دریانوردی بریتانیا ای‌میلی فرستاده بود که ابتدا به روزنامه فایننشال تایمز درز کرد و حاوی این درخواست دولت بریتانیا بود: "چه گزینه‌هایی برای حصارکشی دریایی و دیگر فناوری‌های آبی در دسترس هستند که بتواند از عبور از آب‌های بریتانیا جلوگیری کند."

بعلاوه این فناوری را باید بتوان "به سرعت مستقر کرد و به سرعت برچید" و "برای کسانی که با آن در تماس قرار می‌گیرند یا با آن کار می‌کنند بی‌خطر باشد."وزارت کشور همچنین گفته بود این حصار باید در خط مرزی که آب‌های فرانسه را از بریتانیا جدا می‌کند مستقر شود "بدون آنکه وارد آب‌های فرانسه شود." به نوشته مجله دِزین، مجله طراحی داخلی و صنعتی چاپ بریتانیا- دکل‌هایی که این حصار توری را نگاه می‌دارند به کف دریا وصل می‌شوند، تور نیم متر بالاتر از سطح دریا می‌ایستد و روی آن چراغ‌های چشمک‌زن نصب می‌شود.سر کی‌یِر استارمر رهبر حزب مخالف، کارکر، طرح‌هایی را که وزارت کشور بریتانیا بررسی کرده "غیرانسانی" و "مسخره" خوانده است.

"مردم کاملا می‌فهمند که ما چرا در باره جزئیات مسائل اجرایی اظهار نظر نمی‌کنیم چون اگر این کار را بکنیم فرصتی برای جنایتکاران بی‌رخم و سوءاستفاده‌گری فراهم می‌کند که این سفر خطرناک را ممکن می‌کنند و دائم به دنبال راه‌های تازه برای دور زدن سیستم هستند."

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شعار علیه نارندرا مودی پس از مرگ زنی در پی تجاوز گروهی در هندپیکر نیمه‌جان و برهنه او غرق در خون، با زبانی شکافته و ستون فقرات شکسته در مزرعه‌ای پیدا شد. او دو هفته پس از این حادثه بر اثر شدت جراحات جان باخت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بریتانیا و کانادا لوکاشنکو و شماری از مقامات ارشد بلاروس را تحریم کردندبریتانیا و کانادا لوکاشنکو و شماری از مقامات ارشد بلاروس را تحریم کردند لوکاشنکو و سایر تحریم‌شدگان به واسطه این تحریم‌ها مشمول ممنوعیت‌های مسافرتی و توقیف دارایی‌ها می‌شوند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دفاع روحانی از عملکرد دولتش در میان انتقادها - BBC News فارسیرئیس ‌جمهوری ایران با وجود تأکید دوباره بر شرایط سخت ناشی از تحریم‌های آمریکا و جنگ اقتصادی، خواهان ایجاد فضای امن برای جذب سرمایه‌های خارجی شده‌است. در صنایع فولادی، معدنی و پتروشیمی رشد بسیار خوبی داشتیم 🦎 رشد_تولید كورونا حسن_روحانى فولاد معدن پتروشیمی صنعت اقتصاد شما shoma زاویه_بی_زاویه Corrupt and terrorist mullah ever. He is Freemasonry and traitor mullah ever. Shame on him. KingdomWithPahlavi.❤️❤️✌🏻✌🏻✌🏻👑👑
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

قیمت دلار در ایران از 30 هزار تومان گذشتحالا پانفارسها بروند خفه بشوند و در مورد دشمنی با آذربایجان حرف نزنند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اردوغان: صلح دائمی در منطقه با عقب‌نشینی ارمنستان از سرزمین‌های اشغال شده آذربایجان میسر می‌شوداردوغان: با نگرش یک ملت و دو دولت و با تمامی امکانات خود به حمایت از برادران آذربایجانی ادامه خواهیم داد اردوغان: به کسانی که از این دولت یاغی و راهزن (ارمنستان) حمایت می‌کنند هشدار می‌دهم که وجدان مشترک بشری روزی آنها را مورد مواخذه قرار خواهد داد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ربیعی: دولت از عزت و هویت ایران در جنگ اقتصادی دشمن دفاع می‌کنددولت از عزت و هویت ایران در جنگ اقتصادی دفاع می‌کند | سخنگوی دولت:دشمنان تلاش دارند تا با توطئه‌های گوناگون روحیه تلاش و امیدواری را در جامعه کاهش دهند، اما برای کاستن از مشکلات باید نسبت به آینده امیدوار بود و با تلاش زیاد در جهت رفع کمبودها گام برداشت.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »