مدرنا, جانسون_اند_جانسون, سرخط خبرها, کرونا در ایران و جهان, واکسن, کرونا, اندرو جانسون, فایزر, مدرنا, دز یادآور, بوستر

مدرنا, جانسون_اند_جانسون

ده‌ها میلیون آمریکایی دیگر واجد شرایط دریافت دز یادآور واکسن کرونا شدند

ده‌ها میلیون آمریکایی دیگر واجد شرایط دریافت دز یادآور واکسن کرونا شدند مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا از تزریق دزهای یادآور واکسن‌های #مدرنا و #جانسون_اند_جانسون حمایت کرد، که ده‌ها میلیون آمریکایی را پوشش خواهد داد.

23/10/2021 01:23:00 ق.ظ

ده‌ها میلیون آمریکایی دیگر واجد شرایط دریافت دز یادآور واکسن کرونا شدند مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا از تزریق دزهای یادآور واکسن ‌های مدرنا و جانسون_اند_جانسون حمایت کرد، که ده‌ها میلیون آمریکایی را پوشش خواهد داد.

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا از تزریق دزهای یادآور واکسن ‌های مدرنا و «جانسون اند جانسون» حمایت کرد، که ده‌ها میلیون آمریکایی را پوشش خواهد داد. افراد واجد شرایط می‌توانند دز یادآور خود را از میان واکسن ‌های فایزر ، مدرنا و جانسون فارغ از اینکه واکسن اولیه‌شان چه بوده است انتخاب کنند....

چاپمرکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا از تزریق دزهای یادآور واکسن‌های مدرنا و «جانسون اند جانسون» حمایت کرد، که ده‌ها میلیون آمریکایی را پوشش خواهد داد. افراد واجد شرایط می‌توانند دز یادآور خود را از میان واکسن‌های فایزر، مدرنا و جانسون فارغ از اینکه واکسن اولیه‌شان چه بوده است انتخاب کنند.

راشل والنسکی، رئیس مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا در بیانیه‌ای گفت شواهد نشان می‌دهد هر سه واکسنی که در آمریکا مجوز مصرف اضطراری دارند و ۴۰۰ میلیون دز از آنها تاکنون تزریق شده است ایمن هستند و همینطور در کاهش خطر ابتلای شدید، بستری شدن در بیمارستان و مرگ حتی با وجود شیوع گونه دلتا مؤثر بوده‌اند.

نشان دادن چراغ سبز مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا به تزریق دزهای یادآور و همچنین اجازه ترکیب کردن واکسن‌ها با یکدیگر، دست ارائه‌دهنده‌های واکسن را برای ایمن‌سازی سریعتر جمعیت آسیب‌پذیر جامعه بازتر می‌گذارد.افراد بالای ۶۵ سال،کسانی که به دلیل بیماری زمینه‌ای آسیب‌پذیر هستند و افراد بالای ۱۸ سالی که در خانه‌های سالمندان کار می‌کنند یا به دلیل شغل خود بیشتر در معرض ویروس قرار می‌گیرند، می‌توانند دزهای یادآور تزریق کنند. headtopics.com

در دسترس بودن دزهای یادآور به ویژه برای ۱۵ میلیون دریافت‌کننده واکسن تک دزی «جانسون اند جانسون» خبر خوشایندی است، چرا که بسیاری از آنها به این دلیل که این واکسن نسبت به واکسن‌های مبتنی بر فن‌آوری «ام آر ان ای» مانند فایزر و مدرنا محافظت کمتری ایجاد می‌کند، نگران ابتلای مجدد به ویژه به گونه مسری‌تر دلتا هستند.

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا، اوایل هفته آینده رهنمودی منتشر خواهد کرد که جزئیات بیشتری را در رابطه با اینکه چه افرادی باید کدام واکسن را به عنوان دز یادآور انتخاب کنند در بر خواهد گرفت.سازمان نظارت بر غذا و داروی آمریکا در مورد این که آیا افراد باید همان واکسن اولیه را به عنوان دز یادآور دریافت کنند یا خیر هنوز تصمیم‌گیری نکرده است و می‌گوید شواهد کافی در این مورد در دست نیست.

حدود ۱۰۵ میلیون نفر در آمریکا با واکسن فایزر واکسینه شده‌اند و ۷۰ میلیون نفر دیگر نیز واکسن مدرنا زده‌اند. تنها ۱۵ میلیون آمریکایی واکسن «جانسون اند جانسون» را دریافت کرده‌اند.تاکنون، بیش از ۱۱ میلیون نفر در آمریکا دز یادآور یا دز اضافه سوم را تزریق کرده‌اند.

ادامه مطلب: VOA Farsi »

گریه‌های پزشک عراقی-لهستانی برای مهاجران درمانده در مرز بلاروس

ارسلان عزالدین ۴۰ سال پیش از کردستان عراق به لهستان آمد و هم‌اکنون پزشک است. او می‌گوید پناهجویان سرمازده‌ای که به اینجا می‌رسند، معمولا یک تا دو هفته بدون آب و غذا در جنگل راه رفته‌اند.

قربونت برم برکت ا...روحانی...ده سال ضمانت،

بزرگترین «تریسراتوپس» جهان فروخته شد؛ بیش از ۶ میلیون یورو برای «جان بزرگ»بزرگی قامت ویژگی اصلی «جان بزرگ» است که این تریسراتوپس را نسبت به دیگر همتاهای کشف شده آن در گذشته متمایز می‌کند.

کرونا در جهان؛ روسیه از مشاهده موارد ابتلا به گونه مسری‌تر از دلتا خبر داد🔺 کرونا در جهان؛ روسیه از مشاهده موارد ابتلا به گونه مسری‌تر از دلتا خبر داد ▪️محقق ارشد و مدیر سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان روسیه می‌گوید مواردی از گونه جدید ویروس کرونا ،که احتمالا از گونه دلتا مسری‌تر است، در این کشور مشاهده شده است.

اردوغان سفرای 10 کشور از جمله آمریکا، فرانسه و آلمان را به اخراج از ترکیه تهدیدرجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه با انتقاد از بیانیه ده کشور غربی که از این کشور خواسته بودند پرونده تاجر زندانی این کشور را به صورت عادلانه بررسی کند،

از سرگیری اقامه نماز جمعه در ایران پس از ماه‌ها تعطیلی به دلیل کرونااقامه نماز جمعه در شهرهای مختلف ایران که به دلیل شیوع کرونا متوقف شده بود امروز دوباره از سرگرفته شد. - خبرگزاری آناتولی

۵ سوال دردسرساز آژانس از ایران؛ گروسی از چه حرف می‌زند؟

شیوع سویه‌ای از کرونا در روسیه که از 'دلتا' نیز مسری‌تر است | DW | 21.10.2021پژوهشگران روسی سویه جدیدی از ویروس کرونا را شناسایی کرد‌ه‌اند که نسبت به 'دلتا' مسری‌تر است. این نوع از کرونا در روسیه در حال گسترش است. ظرف یک شبانه‌روز ۱۰۳۶ نفر در این کشور بر اثر یا در ارتباط با کرونا مرده‌اند. COVID ..... The crap that keeps giving.... ShimoolT آه همین دیروز گفتم چه خوبه که دیگه از سویه‌های جدید خبری نیست 😥 ☹️😔